Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dellorto phva 14 a karbi típusa. Lemértem a torok belső átmérője 19mm. 14-es csonkkal volt fent gumicsővel volt összekötve a csonk a karbival. Ehez milyen csonk lenne jó?
Nekem 14-es van rajta. Ha veszek gyári csonkot fog annyit engedni, hogy jó legyen? Nem találtam 14-es karbihoz csonkot.
12-es
Gyárilag az rs 50-en mekkora karbi van?
Rs 125 tükör jó rs50re? 2003-as évjárat.
Üdv társak!

Lenne egy eladó hátsó kerék.
17" 110/80
Többi a képen látszik.
Nem mai a gumi de használható.:)
Dot szám 416 háromszöges.
10ezer pénz
Eladó 4db, új, karbon mintás, LED-es index!
6500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Sziasztok!

Aprilia RS 80-ra keresek kipufogót. 99-es évjáratú a 3 küllős "fecske" hátuljú változat. Esetleg ha valakinek lenne jó állapotú vagy tud valakit akinek esetleg lenne azt megköszönném :) Szabolcs Borsod Hajdú megyéből elsősorban de bármilyen variációt meghallgatok :) A képen látható motorról lenne szó!
Nem írtad, de a többi stimmel.
Üdv mindenkinek! eladó aprilia rs 50 benzintank,és hozzá+egy tankborítás! érd: atacc@freemail.hu
Mint írtam gyárihoz kell a gyári karbi14es dellorto. Néztem boltban membránnal együtt adják 6k.
Akkor azt boltokban keresd a méretek megadásával, mert vannak szabványos porlasztó méretek és ehhez való csonkok.
Membránház,szívócsonk egyben van nekem ez kéne mert nekem a motoron egy alu csonk van ami nem jó a karbihoz.
Ezen mit értesz? A membrán blokkot, vagy a lap anyagát esetleg egy külön műanyag membránházat?
Helo!
Van valakinek eladó műanyag membránház am5 blokkhoz?
Sziasztok!
Keresek a képen látható indító relét! Sipea 5C 12V
Ha valakinek van kérem jelezen valahogy, sürgős a dolog.
email: r23456789@freemail.hu
Facebook: Roland Izrók
Telefon: 06302624623
Heló. Ha valakit érdekel gyújtás elektronika és lendkerék kis pénzért, az írjon. 100% jól működnek! simán ad 1cm-es szikrát!
Persze. bár az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy csak a végén egy kicsit fog a kuplung.
Nehéz így megmondani mitől lehet, ha szép lassan engeded rá a kuplungot akkor is lefullad?
Sziasztok!

Közel két hete vettem egy RS 50es motort. Imádom ahogy van :)
Viszont van két hibája.
Az első, hogy elindulni csak 3500as fordulat felett lehet vele mert az alatt lefullad. Erre megannyi megkérdezett ismerős válasza alapján elvben kuplung lamella csere lehet megoldás. (vajon tényleg ez lenne a megoldás?)
A második pedig a tegnap felfedezett mókolás a KM óra vezetékén (szerintem ez miatt nem is megy az óra) vagyis ez a "funkció" is hibás.
Ez utóbbival kapcsolatban kérdeznék egy hozzáértőt. A nálam tárolt sok sok alkatrész közül valami hasznosítható lenne eme utóbbi probléma megoldására?
Konkrétan most egy komplett ám vérző szívű Adly Silver Fox km óra spiráljára gondolok. Azzal kicserélhető-e a jelenlegi? Ha igen akkor működni fog vele végre?

A segítségeket előre is köszönöm
Sziasztok.
Van egy Aprilia RS50-em és nemsokára gumit kellene cserélnem hátul. Az lenne a kérdésem, hogy fel megy e a 140/70R17-es gumi rá? A gyári 130/70R17-es. A válaszokat előre is köszönöm!
Hello! Lenne eladó nicasilos hengerszettem rs 50hez. 94es , a képen látható motoron volt. Tökéletes állapotban van, dugattyúval, gyűrűvel, hengerfejjel, és maga a henger. Szép hónolás, semmi váll, csörgés mentes hanggal.

http://www.kepesmotor.hu/motor...

13.000.-, az új egy vagyon ha kell, ennyiért tartalékba se rossz vétel, nekem már nincs meg a motor !
Szerintem akkor az valami acryl spray-el lett lefújva. Magasnyomásúval adj neki, le fog peregni róla a cucc. Műanyaghegesztővel javíttasd meg, és dobj rá valami fain kis matricát, szerintem ez a legolcsóbb megoldás, vagy fényező
Sziasztok !
Egy olyan kérdésem volna hogy:
Az előző tulaj átfestette a motort feketére. Jó, meg minden de kicsit komolyabban megmosva szépen pereg le róla a festék. Előjött a probléma miért került rá a fekete a SZÉP METÁLKÉKRE... !
Bukott. Ti mit tennétek?
Elvigyem fényezőhöz, vagy fessem vissza a feketét ? A fejidom bal elején van kb 5 cm sérülés, a többi még festék alatt, ha van. ( a fejidom, és a motor seggét festette feketére. A fotóimnál láthatjátok az "eredeti" vásárolt állapotában ).
Vélemények ?
Lassan költeni kell rá,idén rendbe rakom,de pöcc röff ;)