Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok hozzá :) Elöl Öhlins, hátul Wilbers Racing futómű?
Sziasztok Apriliások!

Sikerült eddigi legjobb motoromat megvennem, egy RSV 1000-t. Eszméletlen ez a moci, valóban nem egy hétköznapi motor, nagyon imádom. Képet majd teszek fel róla. Fék brutál, hang brutál, futómű brutál, teljesítmény úgyszintén, kell ennél több?

Hi!
a 2004-es pályaidom tuti jó a 2006-os motorra is!
szevasztok mille tulajdonosok érdekelne pálya idom egy 2006 millé hez ha tud valaki valami infot akor irjon elöre köszi edig amit találtam a netten az -2004 ig van adig is jo motorozást kivánok mindenkinek
Matricát sajnos nemtudok, (magamnak én dikicselem ha kell) de talán az tudna segiteni aki az idomokat gyártja.
A honlapján látsz kész motorokat is
köszönöm, esetleg matrica szettet is tudsz valahol?
Helló!
idomok: www.spcomposite.com
Sziasztok!
Tud valaki pályaidomot 2006-os RSV-re?
Szasz Mindenkinek!Úgylátom magammal levelezek..Szia Manó jó reggelt.Vigyázz nagyon magadra,hisz ma indulsz dolgozni.Nektek ha jó idő lesz széles utat!
zsoolti, te voltál tegnap délután nagykátán?
ha még olvasod a fórumot
Sziasztok!
Megpróbálom feldobni a halott oldalt egy képpel
A vadállatok ha elszabadulnak....reszkessenek a japán seggrakéták!
Szasz!Néztem a videokat és ha jól láttam te voltál a sárga rakétával néhány filmen?
Szép a paripa
nos az én traktorom is meggyógyult
cseréltem benne aksit meg indító relét, mostmár úgy pöccen mint a kisangyal
e öröm e bódottá
Teljesen igaz! Akkor tankolok ha üres a tank,a fogyasztás a robogók privilégiuma hagyjuk meg nekik.
Helló!
Én 180-210 km (ekkor gyullad a sárga lámpa) között tankolok 12-16 liter átlagosan.
A H ringen 4*20 perc majdnem két tank benzin.
A cimbikkel általában egyszerre gyullad a sárga lámpa (R6,R1,SV650,Duki749,Z750,GSX R 1000,Stb.)Szerintem mindegyik ugyanazt az eredményt produkálja egyforma temponál.
Sosem értettem meg azokat akik Mille kaliberü motorokat nézegetnek -tehát 750cc-nál nagyobb sportgépeket- és a fogyasztás az fontos. Ezek nem haszongépjárművek, vagy túragépek! Kit érdekel a fogyasztás, menjen ahogy kell azért 1000-es és nem számít hogy 7 vagy 8 l-t eszik vagy akár 10-et. Ha veszek egy Ferrarit, vagy Porsche-t vagy akármilyen sportautót nem a fogyasztását fogom nézegetni. Ez ugyan az a kategória motorban. Más tulajdonságok sokkal fontosabbak ebben a kategóriában, ha a fogyasztás számít akkor nem ezt a kategoriát kell nézegetni. Szerintem.
W.
Szia.Ez nagyban függ a jobb kezedtől.Nekem a legkevesebb hét liter volt,és a max közel 12.Ekkor már a bajsza eléggé rángatva volt
Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani, mennyit eszik egy újabb RSV? Cserélni szeretnék, de nemtom mennyire lenne fájdalmas a pénztárcámnak....
Sziasztok!Kipihentétek magatokat?Nekem még ez a hét van vissza a pihiből sajna!Aztán mehetek dolgozni !Az itthoni árak szörnyűek amit a szervizt illeti.Én találtam egy srácot aki olaszban végzett motorszerelő sulit,és ő javítja őcsit.Korrekt és érti amit csinál,ez pedig nem utolsó szempont!
Ja még annyit az öt az az ÖT év garanciárol, h ha elmultál 100 éves és viszed a nagyszüleidet is.
Egyébként forgo,kopo,és elektromos alkatrészre nincs garancia, ami ezen kivül meghibásodik (pl. lemattul a fényezés) arra aztmondják,h nem rendeltetésszerüen használom.
A magyarországi importörök es szervizek elég viccesek csak magára számithat az ember szerintem.
Sziasztok !
Én is szabin voltam ,de a mille már két hete kiválóan működik.
Szerencsére csak a generátor volt a rossz (6500Ft volt a javitás) a fesszabályzo ugytünik meguszta.
Más hibát nemtaláltunk (zárlat,vezeték kidörzsölödés,stb.) csak a vezetékcsati elolvadást és ugytünik ezvolt a hiba oka
A javitás óta már több mint 2000km-et mentem és még mindig tölt rendesen.
Voltunk a Cseh moto GP is nagyon jo volt kivéve azt a kis incidenst.h a cimbit 137000Ft-ra büntették másnaposságért a Cseh rendörök.(mintha egy kicsit pikkelnének a magyarokra )
Köszöznöm mindenkinek a segítséget a szabadonfutó ügyben, 2 hét szabin voltam net nélkül ezért nem bírtam reagálni rátok. Végül vettem 33000 HUF-ért szabadonfutot és kicseréltem magam. Azóta megy... Kicsit szívás levenni a lendkereket, a többi nem olyan gáz. A szabadonfutó darabokra hullott, majd rakok fel képet... Szóval a görgőskosáron (szabadonfutó) kívül még ajálngatja a szerviz egy fogaskerék megvételét is ami amire meg rá a szabadonfutó ~76E, szabadonfutó ~96E, így szumma 172E +javítási díj. Így házilag "kicsit" olcsóbb lett.

W.
Gondolkodtam elég sokat,néztem más motor árait,úgy érzem egy ilyen állapotú,rendszeresen szervizelt,2003 novemberi paciért két millió kőrüli ár teljesen reális.Olajcsere fékbetétcsere után,a szerviz udvarán,egy cimbimmel:
Manorsv! Mennyiért válnál meg öcsitől? Tudom ez még csak egy kósza gondolat, de mégis?
Köszi a dicsérő szavakat! Egyébként mindig kerestem, hogy neked milyen gépsárkányod van, látom mostanában feltöltöttél végre egy képet. Azért te sem panaszkodhatsz, egy-két cuccost szívesen átemelnék a tiedből a Tuonoba.