Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó de Én most arról beszéltem, hogy szerintem jóval gyengébb a blokkja mint amennyit mondanak. Egyébként lehet vele 2 percet menni a ringen mert jó a futóműve, csak gyönge egy picit.
ddt500!

Én is voltam a nyílt napon. Pár embert leszámítva ezen a szinten nem nagyon számít ki milyen motorral megy, sokkal inkább a tudás. Pl én most voltam először a Hungaroringen és az első menetben még egy Pegaso-s csávó is kikerült. GSXR600 is beelőzött a kevesebb pacival, igaz Dodor űlt rajta. A második menetben már nem volt ekkora alázás, a harmadikban meg csak röhögtem magamban... azért pár pályamenő lazán odavert akárhol.

Pubec!
Gyári EPROM, légszűrő, +PowerCommander. Teljesítménymérésen még nem voltam. Így vettem a Vasat.

W.
Nem tudom. Bár gondolom (ha van egy kis eszük) nem a Hringen járatják be őket egy csapat vademberrel.
be volt az járatva?
Sziasztok!
Van egy 2002-es évjáratú rsv millem. Matrica szett kellene hozzá, vagy ha valakinek lenne minta, ami alapján egy dekoros meg tudná csinálni. Előre is köszi!

Üdv mindenkinek
Ja és a ZX-9R-t is megfogom.
Érdekes dolgok derültek ki ma az Aprilia tesztnapon pl. Az RSV 1000 140 lova látványosan kevesebb mint az Én mocim 140-e. 20 m hátrányból megfogtam a hídig. A másik fazon meg velem együtt fordult rá a célegyenesre csak Ő egy szélesebb ívet választott. Egymásra néztünk majd elkezdtük küldeni neki erre lemaradt mint a borravaló. Nem tudom milyen 140Le van abban?!
Az azért vicces lenne ha csak ott szervízeltethetnéd ahol megvetted. Vagy ez valami Aprilia találmány? Márkaszervíz márkaszervíz nem? Pl. ha valaki elköltözik Szegedről Bp-re akkor le kell vivvie olajcserére?
alattam 160at, könnyebb-alacsonyabb srác alatt 170et.

Joe -Z, ezt sajna nem jól tudod.
Hali
Segitséget szeretnék kérni.Venni szeretnék egy 2001-es aprilia RSV MILLE-t 998cm3.Amit csak tudtok róla irhjátok már le.Közbe olvasok visszafele.Előre is köszi
Hi W,
most nézem, hogy neked is 2-2 rendszer van fent. EPROM, légszürö is játszik? Ha van teljesitmény mérésed nyomd fel lszi. Csak okosan a ringen!
Sziasztok! Elkészült a Vas. Egyelőre csak az üzletvezetővel beszéltem telefonon, a szerelővel nem, de annyit már tudok, hogy a szabadonfutóval volt probléma. Most még javítható volt a helyzet, de legközelebb már számíthatok a szükséges cserére is. Eddig úgy tűnik korrektek voltak és a javítás sem lesz egy horror összeg. Le kellett bombázni a lendkereket is mert mögötte van a szabadonfutó. Aprilia-Pécs. Holnap hozom el. Szerdán pirítás a Hungaroringen Aprilia nyílt napon. Remélem...
W.
Sziasztok! Erdekel valakit egy karcmentes gyari dob 2000-es evjarathoz?
Akármelyik Apriliához elviheted szervízeltetni! Nem kell ragaszkodnod a Natixhoz!
Hello
Tyt látom hogy új rs-ed van lécci írd már le hogy mennyit megy végre!
(köszi)!
szegedi? ott nemhiszem h van szerviz...
kecskemét, natix.. én oda nemvinném többet a büdös életbe (sajna oda kell járnom kötelező szervizre)...
furcsa faszikák, elvileg érteniük kéne hozzá, de aztán lehet mégsem. áraik borzalmasak, a hozzáállás mégrosszabb... írtó bunkók sok téren..

de szerelés közben szórakoztatóak..
Beszéltem több szervizzel: szabadonfutó problem. Ha netán csere, az cumi:70E++ HUF alk+javítás. A faxom kivan. Megint nem jutok el az Aprilia nyílt napra a Hungaroringre. A hétvégén még kizárom az elektromos hibákat aztán ha úgy van bejelentkezek egy szervizbe. Van tapasztalatotok a pécsi, kecskeméti, szegedi apriliásokkal? Jó munkát szeretnék átkúrás nélkül. Mint mindenki...

W.
zárd össze a csavarhúzóval az indító relét pólusait, próbáld meg úgy beindítani!
de hirtelen mozdulattal kell mert ha nem akkor kurva nagyot szikrázik
Nem műxik. Akksi, relé, önindító jó! Kikerülöm az indítógombot, relét, egyből az akksiról idítozom azt majd meglátom. Ha beindul: elektromos hiba, ha nem akkor a szabadonfutó. Bár még lehet üa szivattyú is...
W.
ja, ez 2006os, szóval újabb :))
odaadom az RSem az RSVdért :)
Az a relé van gumiba "bugyolálva", éa a gumiborítás rögzíti két fülön. Nem látszott rajta különösebb korrózió, de a testkábeljén kellett kicsit húzni, de azért annyira nem volt laza. Azért majd lehet megcsiszolom egy kicsit.

Eddig is köszi mindenkinek. majd beszámolok az eredményről...

W.
szeretnék egy újabbat!
ennyi csak
miért adod el a vasad Balusk8?
hali!
nekem is így indult az évem
új aksi a megoldás!
azóta nincs gondom!
viszont így ne nagyon indítgasd mert leégetheti az indító relét, és az fájóbb téma(13 ezer péz egy kis bisz-basz)!
de csavarhúzóval beindul