Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem birta a kopressziót
amúgy másnak meg semmi baja nem volt soha a géppel!
az enyém is jó, jövőre még mérgesebb lesz
Visszaolvastam..
Nem semmi tortúra. Mi lett az elektronikával? Mi volt a baja?
olvass vissza, már leírtam párszor
nekem nagyon bejön!
tavaly voltak kisebb problémák, ugyanazok mint ami a gixxeremnek volt!
idén semmi baja! csak kiégett a kipufogóm teljesen
02" RSV Mille R?
Azzal valakinek tapasztalata?
enyém se forog ki 6-ban, 9ezernél tilt! a többi fokozatba ki lehet forgatni 12 ezerig!
261 a vége
Még nem tiltott soha 6.ban, de igazából nem is próbálgattam még. Idáig csak 270et mentem vele de azt is tavaly. Menne még.
Hi!

Mindkét képen ugynaz a motor van! Csak az elsőn még a gyári kémény van fennt.
Sok olyat hallotam már,h japán motorrol átültek olaszra és mind aztmondta soha többet japánt.
Forditott esetröl én még eddig nem hallottam. Én is azt hallottam mindenhonnan,h az olasz ilyen olyan sz...
Sok olyat hallotam már,h japán motorrol átültek olaszra és mind aztmondta soha többet japánt.
Forditott esetröl én még eddig nem hallottam. Én is azt hallottam mindenhonnan,h az olasz ilyen olyan sz... azután behoztam olaszbol a millét, gondoltam majd jól eladom valami hülyének jó sok pénzért úgyis mindenki ócsárolja köztük én is mint japán motoros! Aztután jött a megvilágosodás mikor elkeztem használni atom hang , használhato nyomaték azonnal (a japánon mindig várnikellett rá), a megjelenését nem is emlitem. Teltek a hetek ,honapok mindig halogatva az eladást lassan két éve ennek már. jövöre sem szándékozom eladni mert szerintem semmi nem tudna hellyette többet nyujtani nekem. Bőven elég az ereje ,a futomüve,és a dizájn sem avul egy ideig még. Tervezem az átépitését egy pár év mulva eladni úgysem éri meg
Utcán vannak olyan helyzetek, nem is kevés, amikor csak azt tudod használni, főleg ezekben az aszfaltfelmarós, felújítós időkben. Ott húzol egy elsőt és paff.
én pl egyik motoromon se használtam a hátsó féket!
Pont ezért kérdezem, mert úgy néz ki váltanék az japánról. Rengeteg embert megkérdeztem, az olasz motor szó hallatán egyből fogják a fejüket. Csak éppen az a bibi, hogy azok mind japán motortulajdonosok.
Rájöttem, hogy közvetlen tapasztalatokra van szükségem, eddig jópár RSV, Monster stb. tulajdonost megkérdeztem, és arra kell rájönnöm, hogy ez is olyan, mint a japán, ki lehet fogni problémásat.
Egy kicsit túl van dimenzionálva ez az olasz-japán minőség, de tegyük hozzá, rá is szolgál pl az Aprilia. Ilyen tervezési hibát ejteni ezzel a fékkel...
reszkethetnek a japók , jön a V4-es aprilia!!!!!

nekem voltak apróbb bajai a millének, és??
vadállatabb mint bármelyik sor4-es tömegcikk!
hangja meg beszarás!
szép a motorod
Helo Optimus!

Én lassan kettő éve nyuzom a millét, 19ezer km van benne .
A hátso fék tényleg elmelegedett néha de nekem megszünt a DOT 5-ös fékolajtol no meg a fékcsövet is másfele vezettem el. A müszerfal egyszer nullázott a mult télen aksi nélkül.(szerintem mostis fog) Más müszaki bajom nem volt vele!!! (Pedig már kétszer odacsaptam a H ringen )
Esetleg ha élettel teli motort szeretnél és nem egy tömeggyártott ,300-zal egyenesen csumázo,lelketlen japán gépet akkor merem ajánlani a millét.
Több japános cimborám is van nekik sem telt el a szezon hibák nélkül!
Hello srácok!
Mi a tapasztalatotok az RSV-vel? Levegősödik a hátsó fék? Hihetetlen sok mende-monda kering mindnfelé, rossz relékről, stb. Tudom, hogy most olyat kérdezek, amit már huszonötezren megkérdeztek, de...
Mennyire megbízható motor?
Hé zsoolti!
Mennyit megy az rsv?????
Hát vagy szerzel valami olyan proit amivel hangot lehet felvenni vagy

Keress rá Youtuben arra a vidire amit akarsz..
A linkjét másold, és illeszd be ide: www.keepvid.com
Aztán mikor lejött, nem tuti hogy lejátsza..
De erre is van megoldás: Kell hozzá kodek..
Pontosabban kell hozzá ez a kodek:
www.sendspace.com/file/n6nxzs
Ha ezt letöltitek, elvileg menni kell..
kössz, de ezeket hogy lehet letölteni?
Szia, inkább ezt javaslom:

Aprilia + Akrapovic
youtube.com/results?search_que...
(igaz videók, de van hozzá hang is)
Remus: www.rrracing.hu/site/remus_sou...
hi. Tudna valaki abban segíteni, hogy egy rsv 1000-es hangja kéne nekem infó órára. Légyszi segítsetek.
Srácok, akinek van iwiw az jelölje be az arpilia rs(v)-t.!!!
Zsoolti, az adatlapodon melyik a te géped ami szemböl vagy ami seggből van fotózva ?
kihalt ez az oldal........