Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Immobilizer is tud ilyet csinálni, akkor is teker, de nem indul. Próbáltátok a piros kulccsal is indítani?
Bikázni is próbáltuk, féktisztítót is, gyertyákat megpucolni is de semmi.
Féktisztítót fújtunk be mi is, meg 3 gyertyát ki is szedtünk. Mégse indul sajnos :(
Ha tényleg fecskendez, rendesen akkor csak szikra gond lehet, nézzétek át a gyertyakábelt, lehet valahol áthúznak, vagy egyszerűen a pipa húz át és, így nem jut el a judo a gyertyához.
és mondom egy hete pöccre indult majd utánfutón haza párás ködbe és most ott tartunk hogy semmi :)
ahmugy 2003-as évjárat
gyertya pucolás megvolt féktisztitó is sőt megprobáltuk bebikázni is kinukban de semmi
Bocs, kimaradt. Nemtudom melyik évjárat a tied, de a Caponord, Sagem elektronikája 10V alá esett indításkor akkor nem indult el, hiába volt szikra és anyag. A litihum akku annyira megtekeri hogy sokkal könnyebben indul, mindegyik gépembe lecseréltem...
Szia
Gyertyát vedd ki, a pipát fújasd ki levegővel, gyertyát takarítsd le és tedd össze. Számtalanszor szívatott meg engem szezon elején, valamiért nincs jóban a párával...
Én be szoktam fújni egy kevés féktisztítót, akkor nagyon patinánsan indult. Iridium gyertyával az utóbbi évben nem csinálta ezt a szezon első hibáit, egyből elkerrent.
Üdv! igen csak diag 1-et irja ki:) és folytatnám gerencsér barátom kérdéslistáját ugyanezzel a géppel kapcsolatban mitől lehet az hogy egy hete pöccre indulo rsv egy héttel később egyáltalán nem akar elindulni aksi feltöltve másik aksi csere azis megtöltve semmi azaz öninditó teker pöfögtet szikra van benzin van de mégse indul be. valakinek van ötlete esetleg beázás vagy hasonloó egyébb elektronika? az ötleteket előre is nagyon szépen köszönöm!
Üdv! A hibakódok tudomásom szerint kétjegyűek. A 11-es kód például vezérműtengely szöghelyzet jeladó hibát jelent. Biztos, hogy egy sima 1-es?
Sziasztok!
2003-as Millén Diag 1-es hibakód miért lehet?
Előre is köszi a válaszokat!
alig használt mosható BMC légszűrő eladó jelképes összegért Aprilia RSV/tuono. mondjuk 3eFtért
Há jó!
Sziasztok aprilia rsv 1000 röl mik a vélemények ?
Hali !
Rsv-re mivv gp dobokat keresek párban. Valaki valamit tud esetleg ???

Üdv: Tóth Demeter
Eladó 1 db a képen látható Aprilia RSV / Tuono ra való ledes füst színű teljesen új hátsó lámpa (helyzetjelző, féklámpa, rendszámtábla megvilágítás)
Ár:19000Ft

Facebook: Hoffmann Ottó
Tel/ Viber:70/4261585
Sziasztok! Ki kellene szednem az RSV-ből a hátsó rugóstagot, mivel kicsit elfingotta magát. Valami emelési tipp kellene, valaki, aki már csinált ilyet, segítsen. Lengővilla tengely-emelőre gondoltam, valaki tud esetleg beszerzési forrást?
hát akkor nem rendszer bocsánat. tesom tuonoján volt eddig és tökéletesen müködött. nagyobb volt a hangja mint két dobbal. POLYÁKI LACI hozzá hangolta.
Hát ez érdekes. Csak azt nem látom hol a rendszer. Mégis ezt így hogy szereled fel egy RSV-re? A méretezés sem igazán stimmel, az áteresztőképessége ( keresztmetszte ) pont a fele mint kellene. Nagyon értett hozzá aki ezt kitalálta.
Erre gondoltam
Bocsi, de ezt nem értem. Hogy érted, hogy "egy csöves" kipufogórendszer? Tudsz esetleg fotót feltölteni? Köszi.
Sziasztok. van egy elado RSV vagy TUONO egy csöves kipufogorendszer és akrapovic rövid dobbal is. 2006-tol tipusra. hibátlan állapotban. 0630 6243387
Aprilia tuono/rsv 1000 2004 keresnék a fényképen lévő fék-kuplung kar alkatrészt
Aki tudja honnan tudnék ilyet szerezni ne tartsa magába
Köszi