Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 órája vagy tag, pontosan tudod milyen matrica van rajta, pedig rég eladtad...ki tudja, azóta a tulaj mit változtatott rajta. Szerintem volt ma valami közlekedési összetűzésetek és "büntetni akarsz" :-)
Még egy ötlet, nézzétek meg az olajleengedő csavar felett van egy mélyedés a blokkban ahova egy vékony kábel van bevezetve és egy kicsi csillagfejű csavar fogja le, na annak van köze az üreshez, ott keressétek a problémát, ha az a kábel el van szakadva vagy nincs odacsavarozva egyből azt jelzi hogy sebességben van. Ma jöttem rá blokkcsere közben
Sziasztok. Esetleg valakinek van infója egy 2002 es évjáratú rsv mille-r ről, a rendszáma uha-210. Matt fekete, torque matricával!Első nagymotorom volt , felvenném a kontaktot a jelenlegi tulajjal. Tudomásom szerint dunántúlon van valahol!előre is köszi
Akksi milyen állapotban van? Esetleg próbáljátok meg egy másik akkuval is, hátha zárlatos a mostani.
Uresben van !
Anno amikor le lett rakva meg indult,nem volt semmi baja de tegnap hogy elovettuk,semmi nem is forgat es ugy nem indul!
Delutan kezdjuk elorol es mindent atnezunk ahogy irtatok!
Na ja azt elfelejtettem írni hogy hibakodot érdemes megnézni, de általában a megtett km miatt írja ki a service feliratot.
Kérdés, hogy üresben van-e Viccet félretéve Kérdés, hogy forgat-e és úgy nem indul be, vagy nem is forgat? Oldaltámasz tiltásnál nem is forgat. Ha van service lámpa, akkor lehet, van hibakód is, azt mindenképpen nézzétek meg, mit ír!
Nem alszik el ha fel van hajtva akkor sem de holnap megnezzuk igy mitcsinal ha egymasba kotjuk a kabelt!
Koszi!!!
A service felirattal nem kell foglalkozni, a kitámasztóval sem kéne kivéve ha akkor sem alszik el mikor fel van hajtva, akkor a kitámasztónál lévő jeladóról lejövő kábelt egymásba kell kötni, csak utána mindig figyelni kell hogy indulás előtt fel legyen hajtva. Az hogy az üres visszajelző lámpa miért nem világít nincs tippem, de azt tudom ha világít a kitámasztó lámpa és azt érzékeli hogy sebességben van akkor nem enged indítani.
Sziasztok!
Van egy 2005-os rsv ami 3-4 eve all,ma beakartuk inditani de nemsikerult!
A muszerfalon vilagit egy kis sarga visszajelzo ami azthiszem az oldalsztendert abrazolja es irja a service feliratot is es nem vilagit az ures visszajelzo lampa!
Valaki tudna segiteni hogy merre keresuk a hibat,mit hogyan kellene csinalni hogy induljon?
Koszi elore a segitseget
Űdv 2002es sl falcóhoz keresek kuplungkart bal kormánycsutkát és szivatókart, vajon az rsv ugyanaz?
Sziasztok. 2005-ös Tuonomban van ez a chip. Ami az első két képen van, az volt benne, ami a harmadikon, az van most benne. Tud valaki valamit ezekről ? Köszönöm a válaszokat előre is.
Nézz be az RSV fórum.com-ra, ott éppen bontanak egyet. De csak egy R-eset, RR sosem volt.
Sziasztok! 2002 RSV (Falco) hoz kellene nekem bontott felső kuplung munkahenger.
Csináltattam bele új szimmeringet, de nem lett jó.
Üdv! Aprilia rsv 1000 rr alkatrészeket keresnék. Bont valaki?
Na igen ugy ugy !
Elöl2 hátul 3. :-) gyanitom szimetrikus és nem 5féle anyag van benne, hanem 3, 5zónában. De ahogy írtad...ezek a sprtgumik 5ezer km-esek.
Bridgestone s20 Evo garnitúrának rsv4 alatt es 2 palyanap a Hungaroringen beleértve, így 4500 km-ert bírt a hátulja az eleje meg egy hatsot kibír ebből , 150-160 al utazok főúton , városbanm nem hasznalaom, Hungaroringen is kényelmesen mentem vele 2:08 at , többet nem mertem vállalni mert kezdett instabil lenni főleg hogy slic hez szoktam , esőben is kipróbáltam tényleg kiemelkedően stabil maradt ahogy mondja a gyártó , elől 3 komponens , hátul 5 , remekül teljesített , megérte!
1Oet?????
Én két éve túrasportra váltottam, mert utáltam a sportgumikban, hogy 5ezer után kuka. Most roadsmart van fent, nincs vele gond utcán, pályázni nem járok, de 5ezer után ez is kopásjelzőn, ami azt jelenti, a slick állapotig még van 1-1,5mm. lassan cserélem, de a 1O az elég merész nem? Kíváncsi vagyok, majd írd meg mennyi lett a vége.
Én a Pirelli Diablo Rosso III-at használom, eddig közel két ezer kilométert nyomtam vele. Igaz, hogy halálba kopott f@sok-ról cseréltem erre, de valóban olyan, mintha új motoron ülnék. Egyenesfutás hibátlan, stabil, kanyarban-városban könnyed, nagyon jól tapad, döntögethető elég lazán. Nekem eddig nagyon tetszik, kérdés az élettartama, szerintem 10-et simán el fog menni.
Ki ,milyen papucsra esküszik? Az enyém ,a dunlop qualifiert lerágrta magárol középen, 6 hónap alatt 5 ezer km alatt! Érdekelne vapami tartósabb megoldás!
Sziasztok!
Eladó keveset használt K&N sportlészűrő.
Aprilia RSV 1000 Factory 2004-2008
Eladás oka,típusváltás.
http://www.kepesmotor.hu/olaj_...
Sziasztok.

Nincs valakinek eladó kuplung munkahengere?

Az enyémnek letört az alsó füle
Ha valakinek üt, vagy nagyon szar az első féktárcsája, én most cseréltem az enyémen, a régi megvan, 30ezer km-es eladó occsón. Magának a tárcsának semmi baja, 5mm-es, semmi bemaródás. A szegecsek nem olyan feszesek mint hajdanán, annyi, de nem üt, nem ráz. Ha valaki hirtelen nem akar 120ezret kiadni új tárcsákra, annak ajánlom.
Sziasztok!2004 előtti rsv-én használ vagy használt valaki 200 as hátsó papucsot?Tapasztalat?Vélemény?Nem húzza be nagyon a szélét?