Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hibakod?
Sőt most már nem is ez a probléma, megadta magát a motor :( egyszer csak gondolt egyet és megállt, na olyenkor hol kezdjem a hibafeltárást? Hébe hóba beindul pár másodpercre aztán annyi :(
És ez a service felirat?
alapból 6000-tol villogat de be tudod allitani hogy melyik tartomanytol villogjon neked:) en 9000re allitottam.
Ja és az baj, ha folyamatosan úgy járok vele, hogy villog a max lámpa??
Sziasztok, 2001 es aprilia rsvn megjelent egy ,,service,, felirat, kell vele foglalkozni? Mit jelent ez pontosan, és hogyan kell kiiktatni? :)
irtam:)
Sziasztok srácok!
Lenne kérdésem felétek van egy 1000-res millém és kiírta a diag 1-et és folyamatosan ez áll a jobb oldali kijelzőn illetve a diag 0 néha ezt írja ki!Ja és 6000-nél kivillan a max lámpa.Mi lehet a baj??? Köszönöm a válaszokat előre is!
sziasztok valakinek esetleg eladó sportdob? plusz aki becseréli a gyárim?:) (RSV MILLE)
Kell rá tenni egy mosfetest és le van a gond örökre. Hívj fel hétköznap aztán megpróbálok segíteni.
Meg mindig megvan.
keresek újra feszültségszabalyzot amit vettem 1000km bírt.:(
Zsir új kuplungszett eladó. +rugók is ujak!
70/6321-829
de hogy allitgassak rajta hallottam mar hogy csavar lazit es tekergessem de hogyan miképp. nem szeretnék a helyzeten rontani:/
Diag 1 -1 0 a gázpozíció szenzor hibája. Vélhetően állítani kell.
Sziasztok,

Valakinek van eladó állítható lábtartója 2006-os RSVR-hez? Picit sokallom a ~100e körüli vételárakat egy új szettért, viszont a gyári nagyon tré helyen van.
lenne egy kérdésem. azt gondoltam hogy a fesszabalyzo cserevel megszunik a problemam a DIAG 0-1 valtakozasa. ezzel mit tudnek kezdeni. Ma pl egy inditas 10km leallitas kozott mukodott a vizhofokmero es az ora aztan ujra DIAG . kissé kezd idegesiteni :) mit tudok ezzel kezdeni?
ugy jottem ra hogy nem volt toltes akksin merve. generatorrol feljott a toltes rendesen igy kizarhattam ezt a problemat. uj fesszabalyzoval tokeletes a toltes :)
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Igen
Km óra?
Sebesség jeladó
Hogy jöttél rá, hogy fesszabályzó hibád van? Nincs töltés? Nem indul a moci?
Sziasztok, 2001 es rsv -na hátsó féknyergen mi az az ,,érzékelő,, ? Egy kábel megy fel a blokk felé, mi az? :)
mennyiért?