Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2005-ös RSV 1000-hez keresek gyári, szép állapotú kipufogódobokat. Írjon ide aki megválna tőle. Köszönöm szépen.
Ha leesik 10voltra az nagyon kevés, mérj egy testet a blokk és a fázisok kötött, valószínűleg megégett a szigetelés a tekercsen és áthúz
Generator felől 10-40 között mértem. Ingadozó. Holnap lebontom a generátort hátha látok valamit és rámérek a hidakra is. Csak furcsa hogy egyszer tökéletes egyszer semmi...
Köszönöm a tanácsot, a dióda értéket amúgy nem tudtam
Irok ha kideritettem valamit
Sziasztok
Ha fázisonként nem jön fel 60-70volt a generátor felől, akkor tekercs lesz sajnos. Mérj rá a fesszabályzóra, a dióda hidakra. Ott 500-600mvolt értékek a jók, lehet a hibás fesszab miatt halálozott el a tekercs.
Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem
Problémám a következő:
2005 ös Rsv töltés ingadozás. Van amikor 0,van amikor 13,8v.Fordulatszámtól független. Hol alapjáraton tölt, hol fordítva. Csatik, ellenőrizve,tisztít a. Akksi előtti kiiktatva(bizti él lévő) Nem húztam plusz + szálat még az akksi hoz, de az az ingadozáson szerintem nem segít...
Generátorról jövő fesz is alacsony
Generator KB 10-15ezer km-el ezelőtt tekercseltetve állítólag,"motobees" nél(lehet nem jól irtam )
Generátort még nem bontottam le, nem néztem.
Kicsit bosszantó a probléma, mert bizonytalan
Köszönöm előre is
Üdv :Tamás
Elkelt a vas.
Elado a gép ha esetleg valaki ilyent keres.
Érd. Csak délútan. 30 6243387.
Sziasztok! Aprilia RSV 1000 2004-hez keresek gyári vagy magasított plexit, illetve a most rajta lévő MRA alacsony plexit eladnám.
Az alábbi telefonszámon vagyok elérhető:
06203770770
Köszönettel:
Abonyi József
Plusz nagyobb indítóáramú akku (TTZ, YTZ), 170A-s indítórelé és új kábelezés az akkuról, és akkor tuti jóság van.
Szerintem is szabadonfutó probléma... Én már egyszer cseréltem, ha te magad fogod csinálni néhány tanácsot tudok majd adni. Mindenesetre ha az alapjáratot felemeled 1000-1200-re akkor az új szabadonfutó bírni fogja, csak ne gázfröccsel indíts! Nálam bevált, már több indítást kibírt mint a gyárilag szerelt.
Köszönöm! figyelgetem, nem láttam! :(
Üdv ! Eladó 2005-ös Aprilia Rsv 1000 Blokkház, blokkdeknik, hengerek, dugattyúk, váltó, hengerfej, vezérműtengelyek, kuplung. Nagyjából ennyi, ami a fotókon látszik más nincs !! Rotax v 990 . Papír nincs. (a blokk belsejében csak a váltó van !!) Lehetőleg egyben eladók. 06 harminc 834 - 9239
Szabadonfutora tippelek. Szopás cserelni es nem is olcso.
Asszem a hahun volt fent egy...
Sziasztok!
Keresek aprilia RSV Mille R Colin Edwards edition motort! Aki tudna eladót, vagy olyat hogy van az a pénz amiért eladó, vagy ismer valakit akinek ilyen van, vagy tudja hogy merre keresgessek kérem keressen itt, vagy a következőkön: w1ll1@freemail.hu 06harminc8596682.
Köszönettel, Major Vilmos
Sziasztok 2001 rsv-m van inditasi problémám van. Önidító teker néha csattanik minthogyha elkapná és utánna szabadon fut. Milehet a probléma?? Válaszokat köszönöm!
Sziasztok
Aprilia rsv 1000 mille 2000hez keresek kormány csutkát 53mm est remélem tud valaki segíteni előre is köszönöm
Van budapesti. Simán kibír a hátsó gumi akár 7 ezret és nem a túrás fajtából, persze ha eszetlenül húzod, hamarabb is le lehet gyilkolni. Nekem 17 ezer van benne - első tulaj úgyhogy tényleg ennyi - és még semmit nem kellett javíttatnom, csak karbantartani, úgyhogy meghibásodásokról egyenlőre nem tudok nyilatkozni.
CBR 600, R6, RSV 1000
Hát az első kettőhöz nagyon messze áll az RSV, nagyon más motor. Ilyen V2 ezrest az keres, aki tudja mit és miért keres.
Egyelőre úgy néz ki, nem is tudod mit akarsz pontosan.
Miről akarsz váltani?
- Nem eszi jobban a hátsógumit mint más, de ez főként vezetési stíluson múlik. Nekem a Power RS 7ezret ment el hátul, és még kopásjelző fölött volt, pedig nem túragumi. Ha nagoyn kemény a gumi és csak elforog, akkor jobban fog kopni ,gyakran egy ragadósabb gumi többet bír.
- Hátsó rugóstag hibáról nem tudok, a lengővilla repedt az első évjáratoknál. 2006-osnál nekem nem volt ilyen gondom.
- Városi közlekedésre teljesen alkalmatlan, mint minden sportmotor. Lehet vele, de nem kellemes, főleg ha kapcsol a ventillátor.
Vásárlás előtt állok én is melyiket nézted?
Hello, van itt a csoportban budapesti? Gondolkodok ez és a cbr 600 talán r6 között és az a problémám, hogy még csak egyszer láttam rsv-t és akkor is csak elment előttem, jobban szemügyre venni nem sikerült sose. Meg szeretném nézni élőben is, nem kipróbálni én se adnám oda csak megnézném, hogy ő kell-e nekem. Meg a típushibáit mennyibe kerül javítani? Generátor, nullázodó km óra, levegösödő fék.
Tavasszal szeretnék új motrot venni és nagyon húz a szívem RSV felé és lenne pár kérdésem.
- Az RSV szereti ugyebár a hátsó gumit enni, sport gumival olyan 3 ezret sport-túra gumival 5 ezret bír ki, de azt írják azzal nem olyan jó a tapadása és finomítani kell a vezetéstechnikán ne legyen meglepetés, ez mit jelent?
- Olvastam még hátsó rugóstag problémákról valakinek fordult elő hajszálrepedés, főleg az új modelleknél?
- Mennyire alkalmatlan városi közlekedésre? Olvastam, hogy ontja városba magából a meleget és nem szereti az alacsony fordulatot.