Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RX kereket*
Sziasztok! Aprilia MX 125 be szerintetek bele lehet rakni és 125 kereket? Úgy hogy maradjon pl az MX gyári féke?
Eladó elektromos power szett. 25.000Ft
Érd: privátban vagy 06308740159
Ára?
Vennék rx 125öt 1998 tol felfele max 200.000 Ft Sarat dagasztani kellene
Ára?
Irtam!Van!
Sziasztok össze ért a gyujtás kapcsolonál a + és a - és azóta ez a probléma áll fent -----> http://youtu.be/fxj2D58XGBA meghalt volna a cdi? szikra az jó erős mikor megnézem alapjáraton szépen ketyeg is a motor a kábel probléma elött tökéletesen üzemelt
szia! Miből gondolod, hogy tönkrement?
azt szeretném kérdezni van eggy aprilia etx 125 de a gyujtótrafó tönkrement sajnos nem találok hozzá,esetleg lehet helyetesíteni más tipusal vagy ha van valakinek az is érdekelne köszönöm
Hali. Bontok egy 1995 ös RX et. 160 as Polini henger van rajta, vákumos power és egy eletromos is van hozzá. Ha valakit érdekel, keressen: Gábor 06308473559
Hali
Komplett power re vevő vagyok
Üdv valakinek lendkereke rotax 127 hez???
Szia!
Túl sok mindenre nem jutottam vele,ahogy látom sokaknak gondot okozott ez :D Rendeltem hozzá cuccokat,aztán kiderül érdemes volt vagy sem :)
Szia, egy ideje sajnos ez a topik eléggé haldoklik. Viszont már volt erről téma itt nem is egyszer. Legalábbis 3 év biztos :D keress rá
Senki nem tud segíteni? Esetleg valakinek bevált jól működő fúvóka és tű összeállítás? Enyémben jelenleg 90es a főfúvóka,egész jól is megy de részterhelésen nagyon sokal amit beállítással nem lehet kompenzálni.Találtam egy pontos méretet mindegyik fúvókához és a tűhöz is de nem rx-hez való sajna... Semmi infót nem találok róla : /
Sziasztok

Dellorto 34-es karbi fúvóka méreteit honnan lehetne kideríteni? Rotax 123-as blokk.Egy rx-nek és egy rs-nek különbözik a hangolása ugyan azzal a blokkal szerelve? Egy rx-et kellene beállítanom.Köszönöm előre is!
Sziasztok 125-ös rx-re keresek sztendert es jobb oldali rajtszam oldalidomot.
Sziasztok van valakinek aprilia rx 125 97hez tankidomja vagy valahol lehet venni újat?
Sziasztok!Bontok egy Tuareg Rally 125-t.Sok alkatrésze kompatibilis az Rx-el.Motorblokkja Rotax 123-as.Bármi kellene írj vagy hívj: 06308740159
Szia! Van!
70/6231473
Sziasztok, halszemet keresek RX 125 1993. A központi teló alsó része csatlakozik rá és a himbába van beépítve. Attila
SZIASZTOK keresek rx vagy tuareg műszerfalat.Működőképtelen érdekelne főleg de nem zárkózom el a jótól sem.
gabor8186@freemail.hu
70 202 70 75
Sziasztok!

RX 125 öt készülök venni és a kiszemelten épp egy 160 as pollini szett van. A kérdésem az lenne, hogy a szívócsonk és a membrán gyári lehet vagy az is valami köztes megoldás? Nem forog ki a motor a sok téli állás után és készülnék, hogy milyen alkatrészeket kell majd beszereznem hozzá.
Sziasztok, rotax 123 ,hengert keresek, illetve a 122 hengert rá lehet tenni?