Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor majd az új powert összerakod, úgy állítsd be a bowden holtjátékot, hogy amikor csukva van a szelep, a bowden véletlenül sem feszítse(ne a mágnesnél ütközzön fel). Akkor kevésbé törgeli a szárakat. Ha ezt így csináltad, akkor elnézést az okoskodásért :)
Sziasztok!Keresnék ritka bordás lánckeréktengelyt 94'es rxbe! csak a tengelyt! Valamint Power nyelvet,de csak nagyon jó állapotút,mert most halt meg a második..mindig kiugrik belőle a bovden vége! Cserébe ha érdekel valakit szívesen tudok adni km óra meghajtót,esetleg sűrűbordás komplett váltót,hibátlan power motort..de kp-ra is megveszem,csak valakinek legyen sürgősen!! köszönöm előre is :) !!

U.i: 34es dellortoba ki mekkora főfúvókát használ? 160as elég bele?
Üdv
Az lenne a kérdésem , hogy ROtax 122-123 kuplung és váltó egy az egyben megegyezik?
előre is köszönöm a választ :)
Rotax 123 alkatrészek : kuplung (kompletten kiváló lamellákkal ) váltó, léptetővillák , berugoszerkezet, berugókar. Érd 06308718608
Ezt a Ket alkatrészt keresem rotax123as blokkhoz :)
2000 évj. RS125 alkatrészek eladók. Komplett gyujtás ,kábelköteg, összes elektronika , digikijelző , power elektornika+motor bowdennel. 122 es blokkfelek deklik, bendix, vízpumpa, Aprilia pegaso műszerfal , komplett elsőfutómű 99%gumival , fékkel , kormány és kiflik ... csak be kell tenni és kész. komlett rozsdamentes váz, központi teló. hátsó fékrendszer(tárcsa nélkül).
+ sok apróság. Érd:06308718608. Kérésre mindent körbefényképezek csak még nem jutottam el odáig.
Üdv .esetleg van valakinek membrán eladó.az enyém alatt átlátni fény felé fordítva .karbi nélkül forgatva kicsit vissza -vissza nyomja a benzin keveréket a szívó csonkon.
Neha enyem is ezt csinalja
Ekkor en rahuzom a szivatot es hagyom alapjaraton egy kicsit utana tokeletes
Úszó szint
Sziasztok! rx 125-öm van az lenne a kérdésem hogy beindul megy,és mikor már nagyon pörög,lefullad 3.-4dikbe,1 perc és rugásra indul karbi tiszta power jó,delorto 34es van rajta,légszürö cserélve,benzintank,és csap tiszta!olyan mintha kifogyna a benzin!valaki tudna segíteni mi lehet a probléma?elöre is köszönöm!
Továbbra is gondban vagyok az rxel pöcre indul stabil alapjárat van de nem reagál gázra semenyire karbi benzin csap légszűrő takarítva (sőt másik karbival is ez a jelenség )bowdwe hibátlanul huzgálgassa a subert.power nincs felakadva .membrán szivó csonk nem lukas repedt akármi .momden építő ötletett szivesen fogadok
Van komplet szettem ha érdekel
Illetve az az AF1-nél volt, de lehet hogy RX-nél is alkalmazható.
Simsonét bele lehet aprítani.
Sziasztok. Valakinek van elado supermoto szett vagy enduro kerekszett? 91es rotax 123as motorban van kipufogo folytas? Regebben volt ilyen motorom,de a mostaninak alig van kipufogo hangja.
Sziasztok! Aprilia pegaso 125 csillapító gumi a hátsó lánckerékhez nincs valakinek?
Köszönöm a segítséget, bent van az új olaj. :)
Sziasztok ! Jó állapotú rendszámos mx 125-öst tud valaki eladót ?
Sziasztok! Keresek komplett gyújtást Rotax 123 hoz! Ha valakinek van jelezze! arpadmehes6@gmail.com
Alul imbusz csavar ki, leenged, csavar vissza. Blokk tetején nagy műanyag csavar, nagy lapos csavarhúzóval ki, 1 liter 75w hajtóműolaj vagy 10w motorolaj be, csavar vissza. Évente egyszer minimum érdemes lecserélni.
Úgy tudom abba kb 1 liter megy a 122-be pedig 6 deci. Addig öntsd míg a nívónál megjelenik az olaj.
Figyelj a mennyisegre mert a 123asba azt hiszem hogy tobb kell
123-as, és nincs műanyagcsavar :D de szerintem ebből már tudom az eljárást, fater infójából és ebből csak összejön :D Köszönöm szépen :)
Norbi175
Csakis membranhiba lehet nekem is ez volt csak nekem reagalt gazadasra csak nem forgott ki
Krisz195
Rotax 122 vagy 123? Ha 122es akkor 6deci kell bele
A kuplungdekni aljan van egy inbusz csavar azt kitekered es le tudod engedni
Feltolteni a felso muanyagcsavarnal tudod, ami alatta van muanyagcsavar, ott csak figyeled a szintet nehogy tulmenjen