Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Hátsó telóban milyen gáz van ? és mennyinek kell lenni a nyomásnak ? fel kéne tölteni co patron?
nem tudom talán szobamérlegen kellene mérni, külön a 2keréknél, aztán összeadni ?
Neked hány kiló a géped, cakk pakk ahogy van?
Sziasztok,

alkatrész a népnek (RX-Tuareg Rally):

-Marzocchi kp. rugóstag
-kétoldali hűtő
-ülés
-tank+kis idomok
-hátsó lengővilla himbarendszerrel együtt (Tuareg Rally)
-Lendkerék (fogaskoszorú nélküli), trafó, állórész.
-Berúgókaros blokk, hibátlan főtengellyel és hajtókarral
-Hengerszett (10bar+vertex 1000km, perselyes)

Elérhetőség: adatlap
ma
Na mivan Tocka, mikor derül ki hogy lesz-e a népnek alkatrész?
Sziasztok. Alkatrészeket keresek, 95 utáni rx het. Rezó, első teló, kuplung kar szivatóstól kellene nekem. Aki tud kérem ne tartsa magában. Köszi.
GALÉRIA a motoromról
AMAL SEM gyújtás ? Mert 1000% hogy az alaplapban a jeladó már kifáradt, így nem tudja venni a jelet, késik, szarakszik. Nem fokozatosan csinálta? először nagy fordulaton, aztán romlott jobban ?
Kösd le a 2 sárga vezetéket ami megy a feszabályzóba, hogy csak a gyújtás kapjon áramot. valamivel javulnia kell. ( tegnapi tapasztalat) lendkerék le- új gyújtás fel, csavarokat középre, és ennyi a csere.
Itt a video,várom a választ h miért nem pörög ki! :)
a behúzómágnes szarakszik. kap elég áramot ?
bakker, te tényleg locsolod rá a lóvét
figyelj, bemész a benzinkútra, kérsz tömény fagyállót, mind1 milyet mert alu hűtős az összes szar autó is. nah, kérsz fagyállót, és kérsz mellé 2liter desztvizet is. HA van a motorodban sima víz, akkor nem veszel vizet. hazamész és a jobb oldali hűtő alatt a gumicsövet lehúzod, kifolyik annyi víz pontosan 4-5dl, annyi víz hogy a hűtősapkánál beöntöd a tömény fagyit, és beindíítod, járatod hogy keveredjen. az arány rajta van a flakonon, ha télen is jársz vele és kint hagyod a prérin akkor majd télen méresd meg a hűtőfolyadékot. töményt egymagába ne legyen mert megkocsonyásodik ha melegszik, és aboszolot -72C . MI évekig fagyállót gyártottunk
A szelep teljes elmozdulása 10 mm, ennek meg kell lenni és gyorsan akadálymentesen kell átállnia. Kézzel mozgatva a rugó ellenében könnyen és súrlódás, akadás mentesen kell mozogni.
Felől tudod álitania power motornál és alul a kipu bemenetnél érzed az újadal hogy mozog,ha mozgatod látod a nyelvet belűről. és érzed.
Köszönöm, először sikerült fordítva beleraknom , de már megfordítottam és jó.. Már csak azt nemtudom hogy hogyan lehet állítgatni.. Mintha néha nem nyitna jól(lehet ilyen egyáltalán?)
Igy kell neki álni.
Valaki segítene abban, hogy mit töltsek a hűtőbe? Azt írták valahol hogy desztillált víz+fagyálló+Ezt a hűtőfolyadékot de nekem ez így egy kicsit hülyén hangzik. Ti biztos tudjátok.
égesd ki a kipuffot
ja, írd fel excel táblába mennyit költesz rá
MEGOLDÓDOTT A PROBLÉMA! A gyertya volt a szar... Igaz mondtam hogy teljesen új van benne, de visszatettem a régit, és gyönyörűen ketyereg alapjáraton és megy is, egyáltalán nem tortyog. Amint eláll az eső írány a hatáár!
A power szelepnek hogy kell alnia? Merre legyen az az oldal ahol van egy kis ív?
150 azthiszem
A középső alapjáratot állít, a hátsó a keveréket, ezt teljesen tekerd be, majd másfél fordulat vissza. Főfúvóka mekkora méretű?
Koszonom ezt is.! A karbimon van kozepen egy nagy es hatul egy kicsi csavar. Melyik mit allit? De ha power lenne, attol meg lenne alapjarat es nem allna le ha huzom a gazt nem? Esetleg membran nem lehet?