Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dellorto 158 főfűvóka eladó! VHSB 34-hez. 800 Ft
Hali!Dellorto vhsb 34 benzinszintbeállítás stb érdekelne! :)
Még mindig keresek jobb hátsó idomot! Akinek van légyszíves írjon! ide vagy e-mailbe.
E-mail: bartal96@yahoo.com
Szia!
Ha érdekel tudok, után gyártottat, megbízhatóbb mint a gyári illetve garanciát vállalok rá, illetve bontott árban tudom adni!
érdeklődni emailon tudsz:
patvaros87@gmail.com

Üdv
piros-zöld alaplap kábelen nem 1700omh, hanem 1950 Ohm van.. a több az a baj -é?
ducati energia
Az jó... én is arra gondolok. Jó bele régi rotax blokké is? Valaki tud eladót? Majd szétszedem és megnézem... de ha kell akkor veszek.
venni kell egy jó fesszabályzót
Nemlehet hogy az akksia baja? Nem probaltad masikkal?
Valaki dobna egy kapcsolási rajzot ehhez a nagyszerű motorkerékpárhoz?
Üdv mindenkinek
RX 125-ös motorom berúgókarja sajnos megadta magát a kornak, de neten sehol nem találok, és amelyik boltokat felhívtam azok sem árulják.

Ekkora hiánycikk ez a nem túl bonyolult termék?

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy valaki tud-e eladót, vagy olyan webboltot ahonnan rendelni tudok?

Köszöntem előre is.
Az a baj, hogy nem pislog, hanem egyenletesen gyenge a fény, majd mikor nyitna a power, akkor erősödik meg. Ha gázt adok továbbra is egyenletesen világít gyengén.... de néha csak gondol egyet és jó, néhány percig... szerintem valami kontakt lehet, de holnap majd próbálgatom egy kicsit... kezd elegem lenni ebből
Nem biztos, hogy töltés gondod van. Amikor alapjáratra esik a fordulat, a power behúz(na ha bír) de csak 1-2másodpercig adja rá a 12V-ot a behúzómágnesre, utána visszaejti 5V-ra(mivel a nyitva tartásához már elég ennyi is)

Ez nálad úgy nyilvánul meg, hogy elengeded a gázt, a power próbál behúzni, elhanyványul a lámpád, műszerek megpislannak, utána visszaerősödik.

Ha ilyesmi a jelenség, próbáld ki hogy lecsatlakoztatod a power behúzót. Olyankor nem szabadna pislogni a lámpáidnak.
Heló! Most vettem csak észre a motorom baját, valamiért csak néha kapcsol a power.

Észrevettem, most hogy mentem 1-2 kört sötétben, hogy egyszer van töltés, egyszer nincs. Hogy tudom hogy nincs töltés? A lámpa fényereje (mivel gyenge az akksi- mert nincs töltés) annyira erős mint amikor csak ráadom a gyújtást. Mikor megyek egyszer csak gondol egyet, és fénylik minden mint ahogy kell.


Továbbá: Mikor nincs töltés, és alapjáraton kapcsol... vagy csak kapcsolna a power, felvilágosodik minden.

Kontakt hiba, vagy komolyabb? Hol keresgéljek?
autószervizek, autós suli, aztán 9év kamionozás, szereléssel. de hiába a motor az motor, tipust meg tanulni kell.
Nem gondoltam volna hogy az vagy már bocs amúgy.
6év? Az elég sok.
6év suli
"Motorszerelőtől eladó." ?
Jólvan má na ez vóút' Majd figyeld milyen lesz! :d
a te géped csitti fitti, költségmentes
Ez engem is érdekelne. Ha megtudod oszt meg velem is légyszi
Na mivan? xD nem írtál tegnap. :D
Igen, csak a 2 keréknek vízszintben kell lennie, szóval ha felteszed az első kereket a mérlegre, akkor a hátsó kerék alá kell valami, ami olyan magas mint a mérleg.