Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyertya volt a baja.. De már tökéletes hál' istennek..
háát ha csutka gázt húzol alapjáraton akkor ne is csodálkozz hogy befullad,lehörög
Állítólag, ha veszel simsonét, rá lehet vágni a 26x1,5öt. Így gyorsabban, egyszerűbben kész van.
26*1,5 jobbos.
Elvileg álló motornál is kilégtelenít, akkor lehet valami dugulása van.
Valaki tudja pontosan a rotax123 lendkerék lehúzó méretét? jobbos vagy balos? Köszi
Gondolom az a kis csavar ott egyből az oldalán. Kitekertem és jött az olaj, vagy járó motornál kellene? Amugy köszi!
Nincs légtelenítve
Sracok szedszedtem mar az olajszivattyut, elotte tele van a slag olajjal, tartaly is de a slag ami menne a karbiba abbol nem folyik mar... mi lehet a gond? Szetszedtem, kifujkodtam minden. (Vmiert nem sziv) ha megy a motor az a kis cucc is forog a blokknal, es ha a szivattyunal tekerem akkor a kis fogaskerek is forog. Segitseg! Otletek? Mi lehet a baj? Koszi
Pedig BR10EG a gyárija. 8-as hőértékű gyertyát csak akkor raknék bele, ha alig használnám power felett.
Ezt csinálta vele..:
http://youtu.be/U5Y2BMj7mIc
Ez így egy elég érdekes, interaktív kérdés :D Kép vagy valami alapján inkább tudnánk segíteni, de így..
Üdv!
Kérdésem lenne, remélem tudtok rá választ adni. Gondolkoztam rajta, hogy kicsit "egyedibbé" tenném az RX-emet. Ezalatt azt értem, hogy a régi hűtőidom helyére egy más típusú motor hűtőidomját tenném. Nem hinném, hogy az idom rögzítők passzolnának, ezért az lenne a kérdésem, hogy-hogyan lehetne felfogatni az "új" hűtőidomot az RX benzintankjára?
Válaszokat előre is köszönöm!
Eljött a VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ 2.000 FT /DB !
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
írtam
hogy normálisan ?
Gyári könyvje br8EG-t ír. Nekem 10eg vel nem is ment normálisan...
Hiba: túl kicsi gyertyahézaggal akar kipörögni a gép. Trafó vagy alaplapi hiba ? 10eg gyertya...

kimentem motorozni, faszán ment, nap végére "leszabályzott végfordulaton"
Aprilia AF1, RS, Tuareg, Pegaso, Project 108 alkatrészek! Facebookon jelölés és lájkolás után látható a kínálat, mazsolázzatok!

Elérhetőségek:

Facebook: Aprilia Parts Hungary
Aprilia Part Store 125

Email: apriliastore@freemail.hu
nincs mit
Köszi szépen, ez jó ötlet!
Szia!
Ha érdekel tudok benne segíteni!
patvaros87@gmail.com

Üdv
Hello

Nincs valakinek elado szivótorokja rotax 122 (rx 125 ferde) lehetöleg ujszerü
akinek van az kérem jelezze
köszönöm
Helló
Én valamikor úgy csináltam az ellenőrzést, hogy azt a csövet ami a karbiba menne azt egy kis tartályra kötöttem.5 liter kevert benzint kimotoroztam és akkor volt adatom mennyi olajat pumpál a szivattyú.