Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csatlakozom DRD véleményéhez!Az apriliaának a szégyene ez a motor.
Igen
Es ez biztos hogy az újabb típus?
Alu vázas RX
Nekem volt,de többet ölelelte a villáskulcs a blokk csavarjait,mint az én lábam...Komolyra fordítva a szót messziről kerülje el ezt a tipust(inkább prototipusnak hívnám..)Nemcsak a blokha , de a váza is hulladék.A vázat túl vékony alubol csinálták , és röktön csavarodik ha a kormány végére esik. De olyat is láttam már ,hogy a lábtartónál csavarodott meg.A leehet ,hogy már s kiszemelted is megvan csavarodva.A blokról: a váltó valami új könnyítdtt fejlesztés ,amiben rettentő gyorsan kopnak a fogskerekek.Nekem már 15.000 km körül dobálta a sebességeket le.
Segítségetek szeretném kérni az rx125-ösömhöz keresek hatso fékbetétet Brembo nyereg van rajta csak a betét tipusát nem tudom sajnos. Ha valakinek hasonlo a vasa es megnézné nekem hogy milyen betét van benne azt megköszönném.
Üdv. Mennyire megbízható az aprilia rx 125 2005 utáni évjárat?
És ezek pontosan hány lóerősek?
Egy eladót találtam ami tetszik.
De csak annyi van írva hogy hivatalosan 15 lóerős és az lenne a kérdésem hogy egy alaptipus tuning nélkül gyárilag hány lóerős és tapasztalatokat is szeretnék kérni. Előre is köszönöm a válaszokat!
amikor nyitna power be fullad !
Hali Nekem Aprilia RX 123 Rotax Blokkal Szerelt.mitöl lehet az amikor csit power be fulad .vagy nem pörög ki.kapot több benzit keveset 34es karbi van rajta,mi lehet még baj?
Nem, és nem is az illetsztésekből folyik, hanem kizárólag a dob végéből, a kipufogólyukból...
Váltóolajat nem eszi?
Egyébként autósboltokban tudsz venni kipufogó tömítő pasztát (vagy bármilyet ami ellenáll a hőnek és az olajnak) és azzal ki tudod kenni az illesztéseknél.
Szia! Ki van kötve a különolajozás, 1:40-es keverékkel használom, Repsol full synthetic olajjal, NGK BR10EG gyertyával.
Ugyan ez van nekem is.
Nem kap sokat a motor? Gyertya milyen?
Olaj pumpád jól van beállítva? (Rx-en máshogy áll, de a lényeg, hogy a két vonal egyvonalba essen, zárt gázkarnál)
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a kipufogódobból folyik az olaj, ami végül a lengővillán köt ki, és nem nyújt valami esztétikus látványt.. Tud valaki egy jó kipufogóst? Vagy mit lehet ezzel kezdeni szerintetek?
Bocsi most vettem csak észre, hogy kép is van és mechanikus power szeleped van! Sajnos ahhoz nem tudok sok mindent hozzáfűzni, de szerintem azért nem érezheted, hogy nyitna, mert túl korán nyit ki, nem?!
"power müködik" alatt mit értesz? Behúzómágnes rendesen/jókor/eleget húz be? power bowden nincs elszakadva? Szedd ki a powernyelvet és nézd meg, nekem az abba lévő 6-os csavar rezgett ki állandóan ezért nem nyitott...
38-as?
Nekem 34-es, ami közben kiderült, hogy gyárilag van rajta. Csak sokat kap vele a motor. De rajta vagyok, beírom majd a megoldást hátha hasznos lesz valakinek.
Hali Nekem Lenne Aprilia RX 125 Rotax 123,Nem Tudom Mért Csinája azt motor power müködik de nem lehet érezni nyit power 34 karbi van rajta mi lehet hibája?,
nekem dellorto 38 as van rajta
üdv a klubban
Sziasztok,
Az 1991-es RX 125 (rotax 123) milyen karbival volt szerelve gyarilag? (a google sajnos nem segitett)
Sziasztok van egy eladó 125-ös Rx-em ! 123-as Rotax blokkos!

Nem üzemel , felkellene újítani de nekem már vanmásik gépem így ettől megválnék !


Akit érdekel megtalálja itt: http://www.kepesmotor.hu/april...
Sziasztok.Van 1 125ös pegasóm rotax 123as .
Mostanában gyakran előfordul hogy inditáskor nem ugrik vissza a bendix a helyére, ilyenkor csak kattan de nem indít megszorúl.
Következő inditáskor pedig indit egyből.Levettema müanyag burkolatot, a bendix mozog kotyog valószinüleg ezért nem ugrik vissza a helyére mindig.Valaki megtudná esetleg mondani hogyan működik mi húzza vissza a helyére.Elég lehet egy másik bendix ,vagy más is el lehet kopva?
Eladó!
220.000.-
34 dellorto vhsb karbi,gianelli végdob,
Hibái:karbira még rá kellen állítani mert kicsit sokat kap,hátsó gumi kopott!
hello
olyan kérdésem lenne hogy a lupluznk govdennél nyomja ki az olajat mért lehet ez?
Aprilia Rx 125 röl van szó