Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az rx futóműve is kicsit puha, így 15w viszkozitású olajat tettem bele a 10w helyett és jobb lett a helyzet.
Ez az rx nagyon drága és nem is 98as, max 93-as, én a helyedben még nézelődnék, vagy gyűjtenék még hozzá és 250es endurót (pl CRM) vennék, vagy akár 250 krosszt, csak hát a krossz elég idegbeteg, és sokat kajál az rx-hez képest (tapasztalat sajnos ).
http://m.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Gyari_allapotu_rx_125_elado_27299970.htm
http://m.jofogas.hu/ad_images?image=http://img.jofogas.hu/images/29/29370079105463.jpg ezt néztem ki! Gondoltam már,hogy rakni kellene bele sűrűbb viszkozitású olajat,lehet az lesz! Köszi mindent!
94 előtti rxeken nem lehet állítani a telókat. Egyébként meg tegyél 20w-s olajat a telókba, keményebb lesz.
Szia!

Vagyesen használom itt is,ott is:) alapból a futóműve miatt cserélnék,mert a kdx é nem az igazi,eleje túl puha és állítási lehetőség nincs és sok múlik rajta terepen! Most van jónak tűnő rx,bár még a 94előtti szögletes lengővillás! Átgondolandó a helyzet...köszi!
Hello!

Gondolom azért kérdezed, mert rx-re akarod leváltani a kdx-ed, de azt kell hogy mondjam, az erő nem minden, sőt... Sokkal jobban számít pl egy jó futómű. De ha már erőről kérdeztél: teljesen más a két motor, a kdx alulról megy, viszonylag nyomatékos, az rx viszont magas fordulaton él. Az rx erősebb volt érzésre is, viszont ha terepen használod, és dombokat is akarsz mászogatni akkor talán jobb a kdx mivel ugye kevésbé kell pörgetni és a tömege is 20 kilóval kisebb. Nekem az rx pörgőssége tetszett, azzal nem volt gond, viszont a tömegével már annál inkább, 135 kg az nagyon sok. Még annyit hogy az rx futóműve sokkal jobb volt mint a kdx-é, sokszor kihúzott a bajból.

Először szerintem tisztázd le hol akarod használni a gépet, és úgy válaszd hozzá a megfelelő motort.
Helló!
Valakinek Gyújtás alap nem lenne eladó ?
Volt rally-m régen,haveromnak is rx de 5éves emlékeket nehéz összehasonlítani! Neked meg egyik után jött a másik:)
Szia!
Neked volt kdx meg ugye rx is...gondolkozok egy rx en...az lenne a kérdésem,hogy az rx valójában mennyivel erősebb a kdx nél?
Helo

tm 14-04 gyujtótrafót vennék
Sziasztok.

Valakinek eladó km spirál?
Aprilia rx 125ccm-hez keresek gyújtás kapcsolót és levegő szűrő fedelet.Akinek van kérem jelezen. kovacst1em@citromail.hu
Állapotot kell venni,nem évjáratot,ha jó miért baj az,hogy 93as? Ára valóbban magas 300 körül még megérhet, tekintettel arra,hogy rendszámos és úgy meg ritkák...
Ezek alapján senki se tud sztem dönteni,vannak érvek ellenérvek! Vettem 50est nemrég az semmire se való,inkàbb rizikózok:) bár én is gondolkozok 124 4t n és egy b125 ös jogsin!
Képek alapján szép, és közel is van, de 93-as
Szerintetek mennyit érhet reálisan? Tuti nem 400-at... Olyan 250-et lehet adnék érte.
Szia! Ajánlom becses figyelmedbe eme topic átböngészését. Ennek tudatában dönts.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Szia! Láttam jó rendszámosat képesmotoron is fent van csak húzós az ára 399e ft!
Köszi a választ. Egyetértek és igazad van, de nagyon rosszul hanzik amiket írtál.
Azt akkor sem értem, hogy hogyan „verhetnek” rá az emberre ennyi dolgot, ha az adásvételin ez szerepel, és az előző tulaj adásvételijén is ez szerepel (ad fénymásolatot), plusz létezik ebből a típusból 50-es is. Senkinek nem kötelezettsége műszaki szakembernek lenni és még vásárlás előtt vagy után szétkapni a blokkot, hogy biztos 50-es-e. Ha nincs leírva a köbcenti, akkor már kicsi más (szerintem).
Egy rövid szösszenet a munkatársam történetéről.
Ellopták a kocsiját.
1 hét után hirdették a motort-váltót, szólt a rendőröknek, hogy szerinte ez lesz az autója alkatrésze, kiment a rendőrség, lebukott a srác (volt ott még 2 db lopott autó ami körözés alatt volt, meg az övé), bevallotta, hogy ő lopta el, ez a lebukás utáni vallomás.
A rendőrségen tett vallomásban már azt mondta, hogy vette és nem tudta, hogy lopott, és az sem volt neki gyanús, hogy semmilyen papírja nincs még kulcs sem. Nem köteles megmondani, hogy kitől vette, valami hülyeségre hivatkozva.
A bíróságon ezek alapján a „jóhiszeműség elve” alapján konkrétan nem ítélte el, valami enyhe kis pénzbírságot kapott, pedig van már neki hasonló ügye, és 3db lopott kocsi volt az udvarában amit épp bontott darabokra.
Ezek után nagyon érdekes lenne, hogy egy 125/50-ért ilyen durvák lennének...
Én örülnék a legjobban, ha találnák rendszámosat, remélem sikerül (2 hónapja keresem), de most is mind a kettő ami jó vételnek tűnik, az papír nélküli... És persze, hogy elgondolkodik az ember...
Nincs köbcenti mező az adásvételin.
Üdv.!

Be lehet írni hogy 50 ccm, azzal nincs gond. Megkötöd az adásvételit és aznap kötsz rá egy segédmotoros biztosítást. A kmx-es azért nem akarja beleírni hogy 50-es, mivel ha te csinálsz balesetet, és bebizonyosodik hogy 125-ös, és Te majd azt állítod hogy nem tudtad, bizony Te 50-esnek vetted, akkor előveszik az előző tulaját.
A biztosításról még annyit hogy a típussal egyáltalán nem foglalkoznak, bármit be tudnak írni, csak a motor és vázszám a lényeges, és igen oda kell hogy 50-es.

Ha kiderül hogy nem 50-es akkor bizony elég hosszú lesz a bünti lista, egyebek között hatóságok félrevezetése, okirat hamisítás, műszaki/biztosítás nélküli vezetés és még biztos van pár... Gondold át hogy ez Neked megér-e ennyit... Ja és persze ha egy balesetben ha nem is Te vagy a hibás, de kiderül hogy nem 50-es akkor mindaz amit az előbb írtam + lesz egy törött motorod, amit a vétkes biztosítója nem fogja kifizetni, mivel Neked tulajdonképpen nem is volt érvényes köteleződ.

Én nem játszanék ilyennel a helyedben, főleg úgy hogy van A jogsid. Keress rendszámosat, vagy legalább papirosat, amit lehet forgalomba helyezni.

95től rotax 122 van az rx-ekben (feltéve ha tényleg 99es a gép).
Újra és újra felmerülő kérdéssel jövök hozzátok, normális válaszokat írjatok
Adott egy 50es ként használt RX125.
Ha megvenném, akkor az adásvételi szerződésbe betudjuk írni, a köbcenti mezőbe, hogy 49, mivel már a mostani eladó is így vette, az Ő adásvételién is 49 szerepel.
Ebben az esetben megkötöm a kötelezőt az adásvételi alapján és mást nem kell semmit csinálni?

Nekem jogsim van minden kategóriára, nem ez a gond, hanem az hogy nem találok rendszámosat, ami megfelelő, mert mint tudjátok ezeket általában így használják...

Van egy másik motor is (kmx), melyet ugyan így 125 per 50 ként használnak, csak Ő már azt mondja, hogy az adásvételin nem írunk semmi a köbcenti mezőbe, azt nem akarja bevállalni, hogy beírjuk a 49-et... Lehet üresen hagyni mezőt az adásvételin? Ő hozta be külföldről 7éve, azt mondja nincs már meg az a papír ami akkor volt a motorhoz, mert ha azon az szerepelne, hogy 49 köbös, akkor nem lenne gond az adásvételin, mert nyugodtan be lehetne írni...
A másik dolog, meg hogy nem létezik kmx ből 50-es, akkor a kötelezőt hogy tudom megkötni? Nem létező típust is be lehet írni?
SMK-nál kell a kötelezőhöz köbcenti is?

Rendőri igazoltatás során, ha nem gyorshajtásért, vagy bármi eszetlenkedésért állítanak meg, és mondjuk rájönnek, hogy nem 50-es, akkor mennyi a büntetés? (jogsi van).

1999-es RX nek, rotax hányas blokkja van?
Van egy eladó alig használt alu power nyelvem ha érdekel valakit. 06705747164
Szia. Az első telónak mi lenne az ára. A krómszár milyen benne, nem sérűlt?