Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Apriliáknál elég gyakori! A másik pedig csillapít.
Sziasztok,

az lehetséges, hogy csak az egyik teleszkópszárban van rugó gyárilag?
S.o.s. Az lenne a kerdes hogy rx125 be be epithetö a 50 kerék?
Sziasztok! Keresem a képen látható bekarikázott alkatrészeket rotax 123-hoz. Power szelephez a 2 rugó, illetve a műanyag fedő. Ha valakinek esetleg van eladó akkor kérem ne tartsa vissza az infót!
hali nézd meg nem nyírta e el a gyujtásnál a forgórész ékét
Köszi megoldódott
Gyártatni kell. Rtr.hu Tomasovszki István talán tud benne segiteni.
Szia. Ha érdekel tudok benne segíteni, emailon keress meg.
patvaros87@gmail.com
Üdv
Sziasztok
Jó állapotú főtengelyt keresek rotax 123
Sziasztok
Jó állapotú főtengelyt keresek rotax 123
Hali valakinek van eladó rotax 123 asra henger ? jó állapotba lévő nikaszilos ?
Sok sikert hozzá! :D
Én egy évig kerestem hozzá intenzíven tankidomokat. Vagy 40 darab bontót hívtam fel, senkinek sincs.. Ebayről tudsz venni dbját 24.000 Ft ért. Valami rettenet.. Nagyon ritka sajnos ez az idom.. :( Nemelég hogy törik mint az állat, de ilyen plexites anyagból van és még heggeszteni sem lehet.. Műanyagheggesztő aztmondta h még nemlátott ilyet De ha szerencséd van lehet, hogy találsz, én 1 évig nemtudtam. Gerecsemotrot esetleg felhívhatod.
Hello
Valaki nem bont 98-as 25ös RX-et? 2 tankidomra lenne szükségem és pár apróságra aki tud vagy vaneki írjon Köszi
Mi lehet a hiba a motorral ? Aprilia RX 125 ROTAX 123

Reggel elinditom nagynehezen kimegyek kerülni vele 10 percet erre jövök hazafele leáll és fütyülő hangot ad ki a kipu elindulni nem indul csak ugyanezt a hangot adja ki pár probainditásnál , elindítani is ugy indult el hogy kapott hengerbe kis benzint aztán gyertya vissza és kis gázzal elindult alapjáratot nemtartja , most pedig nem is indul el egyáltalán .
Vadonat új utángyártott AMAL SEM CDI/trafó/elektronika eladó.
Jobb mint a gyári, sokkal megbízhatóbb, stabilabb szikraképződés, fojtásmentes. olcsón eladó.
érd.:
patvaros87@gmail.com
kössz
Hali aprilia rx 125 (rotax 123) keresek teljes power elektronikát + mágnest akinek van az tudna árat és képet is küldeni ? köszönöm
ÜDV RX 125 höz keresek berugóklart valamint végdobot. rezóm van csak a dob nincs meg. lehetőleg gyárit! akinek van kérem jelezze!
06-30-409-71-84. vagy kommentbe telószám és hivom!
legalább lennél elérhető akkor!
Sziasztok
Aprilia rx 125
A következő alkatrészekre lenne szükségem:
Fejidom lámpástól
Km óra konzollal gyújtás kapcsoló nélkül
Trafó /kék/
Középsztender
Ha valakinek lenne kérem jelezzen. Kovacst1em@citromail.hu
Sziasztok erdekelne hogy a rotax 127 pneomatikus powert rave2 be e lehez rakni Rotax 122 be? Koszi
Majd megpróbálok valami saccolt méretet küldeni, mert emiatt nem szivesen szedném szét.
Köszönöm. Torok átmérő. Mind2 oldalon? Esetleg. Cél az hogy a meglevő vákumos takarékos karbit, erre a súberesre lecseréljem. Bár 4t... De az mind1.
Helló
Feszültségszabályzóval kapcsolatban tudok segíteni.Képet most nem tudok de leírom.
g-dupla sárga
g-sárga
r-piros