Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyi csak!Úgyis járatos vagy ebben is szerintem! Csizmáért merre menjek? Gaerne sg12 vagy tech10,esetleg 7.
Lehetséges,hogy nem kell neki a pénz?
Szerintem még nem írta össze az árakat!
Na mi a helyzet? Hol vagy? Te eladni szeretnél én pedig venni! Az sem baj ha felrakod apróhirdetésbe és már hivlak is!
Hol és hogyan tudunk értekezni?
4. képen a piros lámpás,ha nem kell senkinek,szólj.
Fiúk-lányok! 46-os 47-es hátsó lánckerékért merre menjek?
Ha valaki szeretne egy mindent tudó áttétel kalkulátort, akkor ezt ajánlom!
375 a közepe!
A sógor angolban dolgozik,nekem is ő vesz mindent! Tegnap is hozott haza ezt-azt!
Sárvédőn még nem gondolkoztam,de annyiért elfér 1 nálam is. Azt nem adtak a szetthez ami 100 font volt!(35 volt tavaly)
Kint Angolba 20font közép árfolyamon az 7600ft.
Adok érte egy 5 öst!
http://www.apriliapartsbuyer.c...

font közepe 380
Oksa!
Bár ezek a helyek nekem ugyan úgy "elérhetettlen" távolságra vannak, mint neked Pilisborosjenő!
Akkor legyél szíves és mindent! Várjuk!
ENNYI!
okay megnézem mi az ami új mi használt és majd akkor átdobom ,van még pár dolog ami le sincs fotozva és biztos gerjedtek rá . üdv B°
Igen, kérjük mindennek a legvégső fix árát, oszt átgondoljuk!
Ha több dolog kell biztos megtudunk egyezni . gyere el nézd meg és találd ki mi kell .
egy tizes a sárvédő .
Legjobb lenne ha az indexek kivételével leírnál mindent,hogy mi mennyi! Így járna a legjobban mindenki!
Első sárvédők ára?
Inkább az alját írjad,mert pl. én nem szoktam alkudozni! Ha jó akkor kell ha nem akkor nem! Piacra sem járok éppen ezért,én nem vagyok tárgyalóképes!
Egy első piros új sárvédő hogyé van?
Már csak ez hibádzik és újjá varázsoltam a gépet!
Persze tank nélkül.
azért irtam, hogy irány ár ! nem fix 20 !
Most beszéljük csak. Mátraszőlős felmerült,mint úti cél de Pásztó is. Tudatom ha már tudom.
Bocs, a képen keresztül nem jött át, hogy új!
De nekem sajnos akkor is sok érte a 20e...!