Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e esetleg eladó aprillia rx 50-es (bal oldali) oldalidom vagy hátsó sárhányója valakinek?
Sziasztok! Új vagyok itt. Nekem egy aprilia rx 50 -em van. 4 sebességes. Fel szeretném újítana a motorját, tudtok e segíteni abban, hogy hol találok blokkot, dugattyúval és főtengelyt találni hozzá. Esetleg valakinek van e komplett, üzemképes motor hozzá eladó? Köszönettel.
üdv !
lehet esetleg valahol külön benzincsap csapot venni ? ( vagyis itt külön a műanyag csap részre gondolok )
nincs már meg...
Szia érdeklődnék a motorblokkról hogy megvan e még? és nh merre t
Szia érdeklődnék ,hogy megvan e még a motorblokk?
Sziasztok keresnék am.6 blokkot mert az enyém egy nagy határ sz@r és mondta a szerelő h egyszerübb berakni egy újjat mint mindent megrendelni hozzá. / elment a kompresszió az 5. 6. sebességet kidobálja nem pörög le .5.6. sebességbe 50 km/h a vége
Huh... most hirtelen nem tudok tovább segíteni, de bont6ó még.
Köszi, rájöttem, egy kis reszelés megoldotta a gondot. Viszont a villaszárakat elég nehézkes tovább bontani. A "nem rugós" szárból nem tudom kiberhálni a szerkezetet, az alul lévő imbusznak kellene ellentfogni valahogy, a másik szár tetején van egy lyukacsos sapka...gondolom olajáteresztő, azt nem merem feszegetni, nem tudom, hogy menetes-e vagy peremezve van?
Helló! A villaszár végén lévő 6lapfejű csavart tekerd ki.
Sziasztok!
1999-es RX-emen furcsa dolgokat produkál a gyújtáskapcsoló. Eddig semmi baja nem volt, de aztán áttettem az eredeti helyére (eddig nem ott volt) . Na itt cseszhettem el valamit. A kábeleket lefényképeztem, széthúztam (2 db csatlakozásról van szó) , ugyanúgy visszaraktam őket. Most azt csinálja, hogy nem lehet leállítani , hiába fordítom el a kulcsot, bármikor belehet rúgni, akkor is ha le van kapcsolva, de a világítás elzárása működik. Szóval ha lezárom nincs világítás, ha elfordítom a kulcsot van. Lehet , hogy miközben próbáltam előrébb tenni, kihúztam valami testelést vagy valami ilyesmit? w
Sziasztok!
RX 50 RV4 blokkról lenne szó, nincs szikra, nem tudom miért. lehet hogy a tekercs szart be, lehet az elektronika.. Szerintetek hogyan tudom kimérni, hogy a tekercs a hibás vagy sem? illetve ugyanez a kérdés az elektronikára is. Megforgattam a motort, próbalámpás műszerrel rámértem a tekercsből kijövő egyes vezetékekre de egyiknél se gyulladt ki.. Valakinek van valami ötlete?
Üdv! Valaki tudna segíteni, hogy lehet megállapítani BIZTOSAN,hogy hány wattos a Ducati energia? az állórész öt tekercses és négy vezeték jön ki belőle,évjárat 1996.
Tel.szám?
A 11 és 15 fogú még megvan.
Hello. Van még kislánckereked?
Hello. Tudnál segíteni, hol bontható a teló....egy ilyenbe kellene rugót cserélnem, és nem tudom, hol kezdjem. Köszi
Sziasztok!

Eladó Aprilia RX 50 teleszkópvilla. Új olajjal, szimeringgel, kitisztítva. Azonnal beszerelhető, csalódásmentes állapotban.

Érd.: somodibence@vipmail.hu, 06 70 771 5388
ÉRDekelne valakit egy blokk nélküli 2009 es idomoknélküli sx 50? 99000ft 30 605 6883
Köszi! Ha keményíteni akarom a rugózást,akkor lehet bele tenni rugót,vagy azt az egyet kell másikra,keményebbre cserélni?
Üdv
igen, csak az egyikbe van rugó
Sziasztok

Lenne egy kis gondom egy RX 80-assal. Az a gond h eddig ment minden rendben pöc röf a gép. De egyszer csak megállt azóta akár h rugom nem indul de nehezen be lehet tolni. Gyertyát cseréltem benne (igaz ami benne volt a porcelán rész el volt olvadva amikor kivettem) kint van szikra, ha most kiveszem a gyertyát benzines úgy h az is van de nem tudom mi lehet a hiba oka. Valaki tud nekem segíteni h mi lehet? Minden infót és segítséget előre is köszönök.
Üdv Uraim! Még soha nem volt 50-s enduróm,de most rá szántam magam és vettem egy 1999-es (?) RX 50-t. Most ismerkedek vele,tart a részleges felújítás.Rengeteg kérdésem lesz a típussal kapcsolatban,remélem jó helyre fordulók segítségért. Az lehet,hogy az első telóban csak az egyik szárában van rugó a másikban meg nincs,az csak csillapit?
bontás rx 50
a blokkot pont nem fényképezted