Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem megfelelő olaj is okozhatja!
valaki tudja hogyan lehet szét szerelni a fordulatszám mérő órát?
válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok ! Szükségem lenne első-hátsó komplett féknyeregre ! Kérlek jelezzétek ha van eladó!
nekem az volt hogy a kuplung kosárba bele verődtek a lamellák és nem birt tökéletesen kiemelni
Am6 hidegen nincs kuplung! Amig nem rakom be pár sebességbe persze csattanva! Utána tökéletes! Mi lehet a gond? Olaj van benne!
Hello, eladó megmaradt alkatrészeim.
-Aprilia RX 50 komplett hátsókerék, féktárcsa, lánckerék-ár felszereltség függő
-RX 50 első teleszkópszár védő-4000Ft
- központi teleszkóp (38cm)-4000Ft
- egy pár index-1000Ft
- UFO fejidom- 5000Ft
Érdeklődni a kispeter10@indamail.hu email címen, vagy a 06/30-600 1753-as telefonszámon.
hello lenne egy gyári hengerszettem nicasilos és g-s dugó van benne ez hányas dugó lehet illetve melyik a következő?
Hello! Segitséget szeretnék. Adott egy aprilia rx 50 2004 Am6 blokkos motor. 2extereme hengerszett, erősitett főtengő, 21-es revo karbi /dellorto utánzat/, gyári rezonátor-gianelli végdobbal. A probléma a következő, karburálni nem tudom normálisan ugyanis most 86-os főfuvi van benn és 45-ös alapjárati és üresen kifirog 12e-ig, de ha ráülök akkor és indulnék el vele 1-ben, de lehorkol, egyszerüen elfogy, nem bir elindulni. Tű a legalsó állásban. Nagyobb alapjárati fuvi kéne neki?
valakinek szerelési javítási kézikönyve van tudna segíteni?
Sziasztok! Anno mikor levettem a motorjaim idomait olyan jól elraktam a csavarokat, hogy azóta se találom. Valaki le tudná mérni vagy fényképezni mekkora csavar szükséges a két tankidomoz? 2003 -as új idomos rx.
Szerintem az a leállító szál, és a cdi-re megy
RX tulajdonosok, kérlek titeket , hogy segítsetek nekem!
Széthúztam a gyújtáskapcsoló kábeleit, és azóta nem tudom vele leállítani a motort. A világítást tudom szabályozni vele, de a gyújtást nem , mivel nem tudom, hogy a másik csatlakozóra melyiket kell rádugni. Hálás lennék, ha megnézné nekem valaki, hogy a képen bekarikázott csatlakozóra honnan indul kábel, és milyen színű. Előre is köszönöm!
Pipa volt a ludas, mar jo. Masik kérdés:

Sziasztok!

RV3 blokkos RX-50-em hajtóműolaját akartam cserélni, leeresztéskor viszont sajnos azt vettem észre, hogy szürkés színe van. Mindjárt megnéztem a hűtővíz szintjét és jóval kevesebb volt benne mint kellene. Szétszedtem és a vízpumpa tengelye lötyög.
Az egyik kérdésem az lenne, hogy máshonnan juthat e be víz a váltóhoz a másik pedig, hogy RV3-hoz is lehet valahol kapni készletet a felújításhoz, mert AM6-hoz van egy halom. A szimering felőli része a tengelynek nem nagyon, de látszik, hogy meg van kopva.

Előre is köszi a segítséget!
Biztos, hogy víz kerül a blokkba?
Nem lehet, hogy a gyertyapipánál kap vizet?
Sziasztok!

Van egy RV3 blokkos RX50-em. Olyan gondom van vele, ha belehajtok egy pocsolyába vagy valamilyen vízbe és az első kerékről víz kerül a blokkra elkezd fulladozni, majd le is áll. Akkor nem lehet elindítani, de 3-4 perc várakozás után ismét pöccre indul. Egyébként semmi gond nincs vele, indul mindig első rugásra, jól is megy.

Előre is köszi!
dv !
Van egy aprilia rx 50 (1999) típusú motorom ami 5 sebességes !
- elől 11 hátúl 45 lánckerék volt rajta 415 did
- Vásároltam rá : előre 12 JTF 1120 és hátra egy JTR 24 es 420 as láncot

ugye a JT s lánc kerék előre nem jó rá mert az a 6 sebességesre való

Kérdésem a következő :
Olvastam már régebben hogy az 5 sebességes motorok kihajtás tengelyét át lehet cserélni elvileg a 6 sebességesekére . Ez igaz csinalt valaki már ilyet?

ha nem akkor mit kell vásárolnom ?
az egyértelmű hogy előre (cht589)(pbr599) 3520 ft kerék kell
de 45 ös hátsó lánc kereket hol lehet venni?
videót nem tudok csinálni most. próbáltam 38-40-45-55 alapjaratival és 86-88-90-92-95-98 fofuvival. felül nagyon jól megy 7e felett, de alatta nulla. 4-ben meg el is fogy. fofuvival még megyek feljebb 95 lesz a legjobb szerintem. csak azt nem tudom alul miért ilyen gyenge. gyertya szép ozbarna. bocsi, de telorol írok.
Videot tudsz csinálni?
45-ös alapjaratival el sem indul. 55-ösel megy, de erőtlen. most 55 alapjarati és 86 fofuvi van benne, de 7ezrrig semmi erő szinte. tű a legalsó rovatkaban.
Miért lenne kicsi a fuvóka ha sokat kap a motor nem értem. Milyen légszürő van rajta? Tudsz 1 képet küldeni a karbiról a levegőcsavar oldali részèről?
Hello! Segitséget kérnék karbi ügyben. Adott egy felujitott aprilia rx 50 enduro, doppler főtengely-2extreme 70ccm henger-21 dellorto phbg utánzat /revo/ karbi. A tünetek a következők. Stabil alapjárat, de terhelésre erőtlen alig bir menni kb 7e fordulatig. A főfúvóka 98 és felül jól is megy, de alul baromira gyenge. Tű a lagalsó állásban és a levegő csavar teljesen kitekerve, mivel ugye itt kapja a legtöbb anyagot a phbg-nél, ezzel a beállitással megyeget. ha beljebb tekerem a levegő csavart vagy a tűt feljebb teszem, akkor elindulni sem bir lehorkol mihelyst a kuplungot elkezdem csusztatni. Az én tippem, hogy az alapjárati fúvóka kicsi! A gyári fúvókán amivel a karbit adták nincs jelölés. Szerintetek is ez lehet a gond? Most veszek alapjárati fúvókákat és próbálkozom, esetleg valakinek ötlet vagy tipp?
Sziasztok!
Mikor megyek a motoron (minarelli am6 van benne) kb 1 km utána gáz negyedénel feljebb csak fulladozik nem akar menni utána ha visszaengedem negyedre akkor jó, de ha megint meg akarnám húzni neki akkor nem lehet és folyamatosan csak fullad. Ja és az alapjarat is csak megy fel, valaki megtudna mondani mi lehet a baj? :( :)
Nekem van egy vadi új, ha érdekel.

http://olx.hu/hirdetes/am3-6-aprilia-derbi-gyujtas-tekercs-alaplap-teljesen-uj-ID2WuGj.html
Helló!
Nincs valakinek eladó Aprilia RX-hez Ducati energia gyújtás alaplapja?
Sziasztok. Lenne egy kérdésem....vennék mx 50-re láncot, kislánckereket. Ha a gyári méretű kislánckerék helyett nagyobbat, 14 fogast teszek fel, mennyivel kell hosszabb, azaz több szemes lánc? Asszem a gyári lánc 126 tagú, és 11 fogas a lánckerék. akkor amennyivel több fogas lánckereket teszek, annyival több a lánc fogszáma is? tehát a 14-eshez a 130-as szemű lánc az ok, Vagy a 128-as is elég? (nem tudom, mennyivel nagyobb a 14 fogas lánckerék a 11-estől). Köszi