Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi lenne az ára barátom?
AM6-os komplett blokk erdekelne. Budapest kornyekerol.
eladó pbr sprotkormány, kinek mit érne meg?
csere nem érdekel.
keress mailon:
rumpibandi@gmail.com
Hello.meg vannak meg a hirdetett kereke?
üdv petrus érdekelne az AM6 blokkod.
ere a cimre küldjél emailt elöre köszike.
bogaras62@citromail.hu
hali!minarelli am-6-os blokkhoz minden van!06304906559
üdv!
próbált már valaki rx-be valami más motor elsőtelóját beépiteni?
valami strapabírobbat szeretnék betenni a gyári helyett!
Kéne egy kis segítség. Elvásott a dugó az rx-emben, oridzsinál 50-es 2. dugó, mekkora méretet kell bele rakni? Nem tudom bele merjem rakni a 40,3-eset. A válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!

Most vettem egy Aprilia MX 50-et, és szeretném megtudni hogy ezekben hol van a fojtás?
Minden gyári a mocin.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv.
Sziasztok! Aprilia rx 50-esem van, 2003-as évjáratú. Az olaj folyik a kipufogóból, füstöl mint az állat. Hol tudok az olajzáson állítani?!
Sziasztok! AM6-os Rx karbira milyen légszűrőt lehet rárakni a gyárin kívül? Sehol sem találok hozzá, de még csak hasonlót sem. HELP!
lenne egy eladó delorto 16-os manuális szivatós karbim eladó.
mindene megvan, csak egy főfuvóka kell bele, az meg ugye mindenkink más méret kell:D
iá:7,5e
rumpibandi@gmail.com
Ha meg van még engem érdekell és mennyiért adod?meg adom a számom és csörges meg ha aktuális még!
nem érdekel valakit akkus gyújtásos gyújtásalaplap lendkerékkel?
uj am6-okon ilyen van.
külső jeladós, trafó is van hozzá
10e
rumpibandi@gmail.com
lenne egy eladó malossi karbon membránházam eladó jó minarelli és esb derbi blokkhoz is!, 5500ft
rumpibandi@gmail.com
SOS !
Jobbos AM6 rezót keresnék !
Köszönöm !
eladó PBR krossz kormány:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok.
Van egy Aprilia Sx-em.
13/53-as lánckerék van rajta, és 78km/h a végsebessége.
Milyen lánckerék kellene rá, hogy több legyen a végsebessége?
Sziasztok. Nem tudja valaki, hogy ha lenyomom az Rx 50 első telóját akkor kattan egyet!?
Mitől lehet ez?
Köszönöm a segítséget nagyon átnéztem a blokkot de az AM6-on kívül semmi nincs!
Köszönöm szépen!
a leírásodból arra következtetek hogy te a külön olajzásal használod a motorod, ezzel az a baj hogy ha 70-es henger van fent a motorodon az nem ad neki kellő olajzást, mert a különolajzás a gyári 50 es hengerhez van kalibrálva! a benzint a tankba 40-es keverék romájában és nem lesz probléma!
a blokk jobb felén a legfelső blokk felfogató csavar környékén is szokták elhelyezni (nekem legalábbis ott van)
ilyen kis pontozással van kialakitva a blokkszám, ha jól emlékszem nekem betűk is voltak benne!
nehezen találtam meg én is szóval elképzelhető hogy először jól lekell pucolnod a blokkot hogy megtaláld!
a berugókarnál a blokkcsavar környékén kutakodj :)
remélem segítettem!
nincs motorszám