Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áve embelek!

Elkészült a kecske, megy, megáll stb. A teleszkópok viszont nem csillapítanak elől...egyáltalán. Szimmering van, cserélve lett, most jönne az a rész, ahol feltöltöm olajjal.
De:
- milyennel
- hol kell feltölteni
- mekkora mennyiséggel
Ha ezt valaki leírná, bearanyozná a napomat!

Köszönet előre is!

Üdv!
Sziasztok.
RX 50 re keresek gyári rezót.
Helló!
Lenne pár kérdésem.
Miért csal a km.óra?
Menyi,és milyen olaj kell a blokkba?
Helló!
Aprilia rx50-re keresek:
-első,hátsó lánckereket
-láncot
-km.órát
Tiszteletem! Lenne egy olyan kérdésem hogy valyon mért forr fel állandóan a vizem (vízpumpa tökéletesen működik) nem tudna valaki segíteni mik lehetnének még a hibák ? Előre is köszi
Sziasztok !
Komplett RX légszűrőházat keresek, az összekötő csővel együtt !
Vagy cserélem egy új sportszűrőre (mosható külső szivacsos)
tompika76kukacgmailpontcom
FORDULATSZÁMMÉRŐ FOGASKEREKet keresek, azt ami a blokkban van. Készpénzért, vagy cserébe RX50 bontásból ha bármi érdekel.
A nagy érdeklődésre való tekintettel bejelentem: RX 50 et bontok. Kék-ezüst, a váz sötétszürke. A blokkon kívül kit mi érdekel, várom a jelenkezéseket e-mailben: akocek@freemail.hu címen.
ÚJ PHBG 21-es tuningkarburátor 12000ft,több alkatrész:KISENDURO-honlap,telefon 06304906559
Sziasztok!

Eladó Aprilia RX 50 teleszkópvilla. Új olajjal, szimeringgel, kitisztítva, azonnal beszerelhető állapotban.

Érd.: somodibence@vipmail.hu, 06 70 771 5388
Neem :) Egyser voltam itt telóért mlg SX-hez, de itt tényleg minden van.
Jah, szorri. Azt hittem, te hirdetsz :)
Nagyon régen voltam arra, de ott a telefonszám az oldalon, amit linkeltem.
Helló...és merre van ez a zirci bontó? Ha esetleg majd a szükség úgy hozza, tudjam hová menjek... :)
Hello! Zirc-en van egy nagy Aprilia (rx) bontó. Itt kb minden van.
Zirci bontó
Háh, szuper. Tudtam, hogy ezt a képet kell kitennem. Akkor kérdésekkel foglak bombázni
Szépen össze akarom rakni és remélem tudsz segíteni. Priviben tudunk kommunikálni? e-mail: akocek@freemail.hu
Tudod pontosan milyen Athena henger van rajta?
A kipufogó pontosan milyen?
No és akkor alkatrészeket is tudok tőled venni?
Én mentettem meg a bontóból az az ausztriából holnap küldök képet hogy is nézett ez ki amugy a mostani első féknyerget is tőllem vették rá :)
Igen, két hete vettem. Miért, ismered?
A képen lévő motor a tied?
Sziasztok. Tud valaki olyan bontót ahol rx alkatrészeket lehet kapni? Régen volt egy Pásztó környékén de elhagytam a címüket. Postán küldtek mindent, korrekt cég volt. Tud valaki ilyesmit?
Mert nekem így néz ki. Ezzel lehet valamit kezdeni? Hogy lehet kiszedni azt a "dugót"?
Jött ki Aprilia RX 50-es úgy, hogy nem volt fordulatszámmérő?
Itt pécsett van egy gyerek, aki bont(ott) Aprilia RX50-eseket.
Nincs senki aki rx et bontana? Amúgy használ valaki sportlégszűrőt ? Mi a véleménye róla?
köszi szépen kimentem megnéztem ,tényleg az-az ,nekem ez előző rx-emen középen volt és azt hittem ezen nincs!de akkor köszi :D