Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! A képen látható alkatrészek eladóak ! Első kerék kivételével minden meg van, plusz még egyéb váz alkatrészek. Ha bármi érdekel írj, hívj !
email: kispeter10@indamail.hu
Telefon: 06/30-600 1753
Sziasztok! A képen látható alkatrészek eladóak ! Első kerék kivételével minden meg van, plusz még egyéb váz alkatrészek. Ha bármi érdekel írj, hívj !
email: kispeter10@indamail.hu
Telefon: 06/30-600 1753
Nagy a gyanúm, hogy ehhez nincs szellőzőszelep, úgy meg semmit nem ér. Bár úgy nézem a csőnek megvan a kialakítása, így külön lehet hozzá rendelni szellőzőszelepet (4000 Ft). Köszi a segítséget!
Üdv!
Csak 2006-oshoz találtam kapcsolási rajzott, de szerintem nagy különbség csak nincs köztük.
Üdv!
Itt elvileg rendelhetsz nem túl baráti áron. Esetleg használtan tudsz még keresni. Nem tudom pontosan. de lehet hogy az 1995-2002 évjárat közötti rx-ek tanksapkája is jó a tiédhez.
http://oem-parts.hu/hu/parts/a...
Rv blokk helyere am6?
Sziasztok! '92-es Aprilia RX 50-hez honnan tudok rendelni szellőző szeleppel ellátott (cross) tanksapkát? Nekem sajnos záras tanksapkám van, és ha eldől a motor (terep, bukás) kifolyik a benzin a tanksapka szellőzőjén. Erre keresek megoldást.
Üdv mindenkinek!Nekem egy 2009-es Rx-em van.Kapcsolási rajzra lenne szükségem,a km óra csatlakozòjába kellene visszakötözgetnem a vezetékeket.Kijött az összes vezeték és nem müködik a km óra.Elöre is megköszönném valakinek aki tudna segíteni
Sziasztok.
Am6 hengert keresek 70-80ccm körülit lehet alu vagy vas. No name hengerek nem érdekelnek.
Eladó az RX 50 összes alkatrésze!
20/482-2625
honda4022@gmail.com
http://www.bmotor.hu
Sziasztok! Rx50-es gépen este nem látok semmit, nagyon gyenge a lámpája, 15W-os izzó van benne, így vettem. Rakhatok bele 55/60-as normál vagy 55/60-as halogén izzót?
Sziasztok keresek 125cc Rotax122-es hengert dugoval 15-csapszeg méret ha tud valaki jelezzen.
Köszönöm
Sziasztok! A jövőben tervezek venni ilyen motorkerékpárt. Érdeklődnék, hogy mire érdemes odafigyelni vásárláskor, mik a típus jellemző hibái és mi a reális ár amit érdemes egy 2008 as vagy annál fiatalabb jó állapotú példányért megadni. Köszi előre!
Üdvözlet!

aprilia RX-ben van többféle dugó csapszeg méret , vagy csak 12-es ?
Bocsi az egy Derbi motor volt, de kb ugyanaz a lényeg.
Cserélném Gilera 503 gyorsaságimat supermoto-ra a gilerán müködik minden megtekinthető és kipróbálható hajdú biharban Földesen érdeklődni a 06 70 542 82 54
Bocsánat, hogy beleszólok, de ezek a gépek hiába drágák újonnan, most csak annyit érne, mint egy felújított simson. Én 50 ezerért vettem az RX50-emet, pedig fél éve járt le a garija. Száznál többet akkor érnek, ha újra van fényezve vezetékezve, full motorgenerál és eredeti matricakészlet (olaszból 60ezer forint), szal nem értem néha ezeket az elszállt 160ezres hirdetéseket. Csak egy 50köbös kis tanulógép, nem ér többet...
Eladó Aprilia SX RX 50 Alkatrészek
Kérlek nézd meg a honlapot, ahol minden infót és alkatrészt megtalálsz, ami maradt: http://www.bmotor.hu/sx-50
Elérhetőséget is találsz a honlapon!
Köszönöm! Zoli
BOCS H IDE ÍROM de nincs máshol nekemvaló...ELADNÁM RIEJU bejáratós 50 es smx emet..159 ért
70 202 7075 előre is köszi mindenkinek..ha csak érdekességnek is ...nézegetni h ilyen is van..
Köszönöm szépen!
És a 70-es hengerhez érdemes kicserélni az első lánc fogaskereket eggyel nagyobbra, hogy országúton kicsit használhatóbb legyen? Tudom, hogy terepgép, de a mostani állapotában ha üveghangig húzatom, akkor hatodikban max 60-al megy. Nekem elég a hatvan, csak ne pörögjön annyira a motor, ha átmegyek a szomszéd faluba.
Dellorto phbg 19 nem gyári karburátor, nekem asszem 14.5 -ös volt rajta eredeti aprilia. Szerintem bármelyik robogós boltban kapsz hozzá alkatrészt, elég gyakori karburátorok és sok robogóra is raknak dellortókat.

Annyira nem vagyok jártas ezekben, de én 70-esnél nagyobbat nem raknék rá. Meg szerintem 70-es hengerhez meg már 21-es karbit raknék.
Szerinted ez jó lenne rá? Biztos kínai, de az olasz szett 80ezerbe fájna, annyit nem költök rá.

http://www.motorosoknak.hu/am6...
Ugyanennyiért van 90-es hengerszett is. Meddig lehet rárakni ezekre az am6-os blokkokra, amit elbír a főtengely és a csapágy? 90 nem túl sok?
Esetleg jobban járnék egy 70-80-as hengerrel, és akkor jó lesz hozzá a karbi is? Már 20-25 ezerért lehet rendelni 70-es hengert dugattyúval együtt.