Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem érdekel!
Adatlapomon az elérhetőségeim!
Hát figyelj, attól függ miről lenne szó. Én hétközben nappali évfolyamos hallgató vagyok, ergo tanulok. De ha esetleg valami olyanról van szó, dobhatsz egy mailt, ha nem tetszik, maximum lemondom.
bgfdaniel kukac gémail pont kom
Viccelodol vagy tenyleg akkarsz Ft szert teni?
- Mi kell Ándzselló?
-Máj kell Dzsekszon !, mert Enni jó Morikóne !

Mikel Ándzselo?
hát az enyém még szana-szerte van, se olajcsere, se burkolatok, se ülés semmi , még egy hónap és fullos lesz.
én holnaptól motorképes vagyok újra! ha valaki gurulna, lazulna
Néztem én is, hogy nagy a csönd! Már mindenki biztos azzal van elfoglalva, hogy fölkészítse a vasat a szezonra!

Hát sajnos ennyiért túl jó áron volt, így szombaton már nem is volt meg! Ez van sajnos! De majd lesz más!
Helo uraim. Keresek 1 Jo kapcsolatokal rendelkezo iletøt, egy gyors munkara, Alap szintu Bizalom szukeges A honorarium minosegtol fug.

Reszletek mailben.
P.S Ostobak, gyenge ertelmisegel,fogyatekosok kerem kimelyen!
Itt is ciánoztak ?

Catpee, hogy áll a CBR projekt?
Ismer valaki olyan oldalt a neten ( én nem találtam) , ahol AUTÓK ÉS MOTOROK ideális íve van összehasonlítva, illetve kanyartípusok kanyarsebességei autóval és motorral? érdekelne.
Hát standby, teljesen egy hullámhosszon vagyunk , mint a motort illetően, mint pedig a magyar valóságot illetően ( sajnos) De tudod erre szokták mondani,hogy örülj neki,hogy van másnak meg még ennyi sincs... De a gazdagot sem érdekli,hogy én/te egy öreg szarral jársz mikor ő Korzikán motorozik a legújabb BMW 1000rr -el . De tök mind1 én így is teljesen boldog vagyok és élvezem amíg lehet
hat nem tudom. en ugy vagyok vele, hogy a 954-est nem akarom soha eladni.
ujabb nem nagyon kell, mert azok mar tul erosek, tulsagosan is osszementek a mosasban, kenyelmetlen lenne es ugy neznek ki rajtuk mint majom a koszorukovon, raadasul nagyonis aldozataul estek a "tervezett elavulas" nevezetu folyamatnak.

es en sajnos melobajarasra "pazarolom" el nagyreszt a vasat.
regebben meg siman megengedhettem magamnak, hogy akar melo utan is guruljak egy visegrad-esztergom kornyeki karikat, aztan haza, vagy minden hetvegen matra, meg a haverokkal mar sotededes utan egy kis "night run" a varosban.
mostmar orulok hogy lyuk van a seggemen es meg nem estem bele
sajna ez a kokemeny magyar valosag
Én betelefonálnék majd ha telefonon is korrektnek tűnik mindent akkor mennék Ford Transittal vagy ilyesmivel. Szoktam mondani hogy kis buszzal megyek és készpénzzel és nem poénból mert akkor már telefonon kiderül ha valamit nem stimmel. Szokták igedes lenni vagy megmondják ha valamilyen baja van általában :D
Jövő hétvégére enyhülést mondanak !
40 ezer csak azért zavart, mert én már a megvétel előtt azt számolgatom, hogy hogyan tudom majd eladni... (hülye szokás).
Az SV-be 23 ezret tettem bele 2 év alatt, mondjuk abból kb. 8 a melóba járás. 954-es biztosan nem "pazarolnám" melóba döcögésre...
Ergo, két év alatt kb. 15. ezret mentem, így 3 év alatt kb. 60 ezer lenne meg, úgy még eladható...

Egyébként teljesen kész vagyok, hogy 2 hete szombaton, még 10 Fok volt, erre mikor jön be a tél, naná, hogy most...
A motor egyenlőre megvan, így kivárok!
Üdv!

Itt vagyok mostanság Pesten és netán van valakinek vagy ismer valakit akinél kaphatnék (vehetnék) használt hátsó gumit a RF 900 as gépre...
170 - 180 / 55 / 17" méretben.
Árban... 20 ezerig.
Tudom van sok a neten deaz is jó ha valaki tudja kinél érdemes kérdezni :)
a kilometer ne zavarjon.
ez a realis egy ilyen koru motornal, nem pedig a 10ezer km
a 929-emben majdnem 90ezer volt.
a 954-ben meg 50ezer korul van.
ez szerintem instant GET!
Nagyon vagány :-) Ja 700E , nem rossz. Én már látom lelki szemeim előtt , hogy hazaviszed
Érdekességként eddig egy magánszemély hirdette előbb akciósan 8, majd utána normál 9 kilóért, most pedig 7...
A KM nem kevés, viszont egy elég korrekt gépnek tűnik...