Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, ami nálam volt cserélve, azt koppra mindig tudom...
hívj ha jönnél: 06-30/411-21-94
Holnap vki dobogókő?
Engem nem is az zavar, hogy nincs róla számlája, pl. az olajról nekem se volt soha számlám, mert azt olcsóbban kapom, viszont km-re és dátumra meg tudom mondani, hogy mikor volt cserélve és milyen olajat kapott. Ha egyszerű kérdésekre nem tud normálisan válaszolni (pl. lett-e már lánc cserélve), akkor inkább hagyom...
Van benne igazság amit írsz, bár néha előfordulhat hogy ismerős a szerelője és nem ad/nem kérnek/ számlát, de ettől függetlenül korrekten elvégez minden munkát.
Igazából a gyári a legjobb választás! Az biztosan jól funkciónál rajta!

Na igen, ott van az a fránya visszapillantó, de csak belepillantanak és minimum egy autó méretű valamit "keresnek" benne, de mivel azt nem látnak, már húzzák is jobbra/balra és utána még csak csodálkoznak, hogy ez meg honnan került elő...
Sorry, de részemről azzal nem szolgálhatok!
Fölhívtam jó pár motor hirdetést (VTR F, SP1, SP2, RSV, Tuono, TL R/S, stb.), de valahogy már a telefonban se voltak túl szimpatikusak. Lehet, hogy én vagyok túl precíz, mert nekem dátumra, km-re föl volt írva minden csere (+számlák), de ha valaki még úgy nagyjából se tud fontos dolgokat, vagy félrebeszél, az nekem felejtős!
A milyen állapotban van a féktárcsa, fékbetét, lánc, mikor lettek utoljára cserélve kérdésre, hát "Szerintem jó az még..." nekem nagyon kevés! 200 km-t, így nem megyek!

Most van egy normálisnak tűnő tulaj, egy szimpi Z1000-ressel. Ezt nézzük meg szombat délelőtt valahol a világ végén... Szóval lehet drukkolni a 3 fős különítménynek!
Hali, valakinek véletlen egy láncpréselő célszerszáma kéznél?
Na es nalad mi a helyzet?
Hogy megy az utodvadaszas?
Persze, mehetunk.....rendbe lett téve minden.
Jo volt, pont jo volt az arány, volt hogy 2en voltunk a pályán, de azért voltak páran:)
Jó kép lett, de jó a többi is!
Hello! Vmikor mehetünk Lefényeztetted ?
zsirkiraly! lattam faszbukon is a kepeket. sokan voltak?
Egy jo nap:))
Köszönjük!
Csak magadat hozd, és egy olyan ruhát, amit nem sajnálsz, a többiről mi gondosodunk. Illetve még egy tál ételre is a vendégünk leszel.
húú de jó ez a kezdeményezés! én szerintem el tudok menni a faültetésre. kell vinni valamit magunkkal?
Sziasztok Motorosok!

Hallottatok a Motoros Family-ről?
Közösségünk célja, hogy mindenhol segítsünk, ahol csak tudunk, például vért adunk, játszóteret újítunk fel, adományokat gyűjtünk, ebben a hónapban pedig fákat ültetünk a Föld napján:
Időpont: Április 22. 16:00
Helyszín: Városligeti fasor
https://www.facebook.com/event...

Ha van kedvetek gyertek el és csatlakozzatok hozzánk!
https://www.facebook.com/motor...
www.motorosfamily.hu
Továbbmész Tát-Héreg-Tatabánya felé van majd 20 km teljesen új kanyargós út.
tegnap voltunk visegrad fele. szentendre es kornyeke hemzsegett a motorosrendoroktol. az ervenytelen jogsikra utaztak.
nalunk nem talaltak hibat, de egy gixeres sracot lemeszeltek, mert nagyon telefonalgatott es valami papirt irt ala... gondolom buntetes.

a szerpentin amugy eleg gyasz. helyenkent nagyon fel van repedve a beton es a repedes egyikfele kituremkedik, a masik meg lesullyed es megvezeti a motor kereket.
dobogoko most eleg jo volt, nem volt hordalek az uton, meg nem is voltak szetfagyva azok a reszek, amik nincsenek megcsinalva.

ja es kistarcsa fele is van egy egesz jo kanyargos resz, csak az a baj vele, hogy nagyon rovid.
Bontott,gyári rendszer ment rá,semmi kombináció.Szükséges volt lecserélni,mert teljesen összerohadtak a féknyergek.(így vettem)
Az enyémnek még hangja is van,úgyhogy nem igazán értem,hogyan NEM tudnak néha észrevenni.(néhány autós kocsiján a visszapillantó csak dísznek van,mert használni nem szokták)
na megvolt a nagyszerviz, szelepek rendbeteve, olaj lecserelve, fek legtelenitoszelep, gazbovden kicserelve... nem volt olcso, de gurul rendesen
mar csak egy garnitura hasznalt, de tapados papucsot kell kov. fizu utan felrakatni, mert mostmar sajna nincs ra keret...

Levi: voltal kakucson vegulis?
Az az igazság, hogy időnként előtör belőlem, hogy Motorozni akarok!, és ilyenkor már szinte mind1, hogy min, de megpróbálom ezt elnyomni egy picit magamban, hogy ne kapkodjam el a vásárlást!
Gyári fékrendszerből ment föl egy másik (pl. bontott), vagy esetleg kombináltad a rendszert valami külsős alkatrésszel (pl. ZX6)?
Úgy látszik, hogy ZZR400-asok ilyen "veszélyesek" mostanság, mert öcsém is azzal volt...
Nem kell elkapkodni azt a vásárlást
Kezdés már megvolt.Legutóbb lecseréltem az egész első fékrendszert,nyergestől,betétestől,olajostól,csövestől,stb..,tok
kal-vonóval,mert ez volt a legegyszerűbb és leghatásosabb megoldás.
Hasonló már volt nekem is kb 1 hete:haladtam a sávomban a forgalommal,amikor a mellettem lévő sávban,mellettem haladó autó hirtelen átjött az én sávomba(se index,se semmi) és csak a reflexeimen meg a rutinomon múlt,hogy nem lett baleset belőle!Persze se megköszönés,se bocs vagy valami,aztán meg csodálkoznak ha lámpánál leordítják a fejüket vagy esetleg véletlenül "leesik a tükrük"(ezt nem szabad! )