Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Cagiva 350 4t hez nincs esetleg valakinek cdi-je
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?
Cagiva Super City 50 és 125 között van-e bármi különbség a köbcentit és kiput leszámítva?
A kérdésem lényege, hogy egyik a másikhoz jó-e donornak. Idomzatot, teleszkópot, netalántán a blokkot át lehet-e simán csavarozzon, ilyesmiket szeretnék művelni. ☺️
Sziasztok cagiva supercity-hez keresek égéstér hengerfejet ha valaki tud kérem hívjon vagy írjon
Email:Ravmine@gmail.com
tel.:06302522075
https://scontent.fbud5-1.fna.f...
ezzek kellenének
Sziasztok!

Super city 50 blokkjából víz-olaj keverék csepegett. Levettem a váltóról a deknit és csak úgy ott volt benne egy kb. 4-5-ös csapágygolyó ( amit sikeresen elhagytam). Valakinek van bármi ötlete, hogy honnan jöhetett?
Szia Zsolt,ugyanebben a cipoben jarok,mi lett vegul a megoldas?koszonom
Sziasztok!

Valakinek van valami ötlete, honnan tudnék super city 50-hez kilóméteróra spirált szerezni?
Helló van cagiva super city 50-be bendix?
(önindító tengely)
Vagy valaki tud valahonnan szerezni
Sziasztok!Cagiva tamanaco-hoz esetleg valakinek van kapcsolási rajza?Évjártatot nem tudok mondani csak annyit hogy ez már az önindítós és poweres változat!Leginkább a gyújtás rész lenne számomra érdekes!Köszönöm előre is a segítséget!Üdv Tamás
szia,
oem-parts.hu
jo kis társaság..
Sziasztok van egy cagiva navigatorom hol tudok alkatrészt rendelni hozzá? Konkrétan lánckopó kellene, de minden érdekel.
Sziasztok van egy Cagiva Navigátor 1000 , azt szeretném kérdezni ,hol tudok alkatrész rendelni hozzá. Minden érdekel, konkrétan most egy lánckopo kellene ,de minden érdekel.
Sziasztok cagiva elefánt 125 gyujtást keresek
Heló érdeklödnék hogy sikerült e önindítót találni mert nekem is az kellene!?
Hello megvan még a motor mere lene hejileg csere nem érdekel
Szia! Nekem is az első nem A1 kategóriás gépem egy River volt. Igaz 500-as, de imádtam. Jó a hangja, fordított teló, e-h tárcsafék (BREMBO), kényelmes. Nekem a 182 cm magasságomhoz kicsit szűk volt a lábszög-tank pozíció, de szokható. Én is vittem páromat vele, kényelmes volt két személlyel is. Egy Yamaha TDM fanatikus Apa vette meg a fiának, nagyon szeretik. Utána Raptor 650-et vettem, jelenleg is ezt hajtom. Túra, város, szerpentin, autópálya, falja a km-ereket. A Raptor futóműve és MV Agusta váza kanyarban aláz, az SV blokk nyomatékos, szóval nyugodtan nézegess Cagiva-t. Ha vigyázol a kasztnira, akkor a blokkhoz kapsz mindent. Széles utat!
Sziasztok!
Cagiva Freccia c12 alkatrészek vagy egy jó ajánlatért egyben is vihető!Postázás az ország egész terültére.Inkább telón érdeklődj: 06308740159
Sziasztok van egy cagiva freecia 125 c12-em minden gyári rajta a próblémám vele nem akar beindulni ha be is indul dúrog a kipufogó nem lehet beállitani az alapjáratott mindent átnéztünk mi lehet a baja köszi elöre is
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy cagiva 350 4t hez vezérműláncot valaki nem árul illetve tudnáe valaki, hogy honnan tudom beszerezni. Előre is köszi
Sziasztok! Valaki tudja-e, mi a különbség a 125 mito és a 125 freccia blokk között? Köszönöm!
Bocsi a fogalmazásárt de azt hiszem értitek majd :)
Sziasztok jó napot az uraknak esetleg hölgyeknek is. Kérdésem az volna hogy velem van a baj vagy teljesen normális ha Cagiva motorokat nézegetek?:D Újrakezdő volnék motorozás terén kb 5 évet kihagytam. most lehet egy Cagiva Riverrel térnék lassan vissza a motorozás örömteli világába. Főként a tavaszi nyári kora őszi munkába járásra kb 35 km es utakra és néha az Asszonykámmal kiruccanni de nem messzire. Ennyit a tervekről. Szóval megpróbálok mindent begyűjteni informálódni a 600 ccm -es Riverről. bár egy Raptor jobban vonzana de azt nem fogok kb 400 ezres költségvetésbe beleférni.
Sziasztok , tud valaki esetleg a kis city-hez jó szerelőt? Pár napja vettem , ma reggel már nem indult! Se rugásra se öninditóra!
Sziasztok!
Cagiva W16-hoz keresek szívócsonkot.
Ha van valakinek bármilyen infója, hogy honnan lehet szerezni kérem írjon.
Előre is köszi
Sziasztok! Cagiva Elephant 650-hez valami alkatrészetek? Tank borítás, hátsó ping pong idomok, Dellorto PHF36 karburátor????