Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbi uszoszint álitgatás van most mert 160 nál elfogy belőle a nafta kb 3 km után
Alatta semmi gond
Ha akarod eladom festeni kell màr csak
200km van benne
Csak bemártani, nem kell betekerni.
Mi a helyzet a projekttal? :)
Nekem van
Nem gyari nem tudom mijen de szimpla falu rezó
Válóolaj ellenőrzésnél be kell tekerni a nívópálcát, vagy csak belemártani? Köszi előre is!
van valami jelentősége hogy zavarszűrös vagy zavarszűrő nélküli egy gyertya?
Sziasztok! Van valakinek eladó sportkipufogója?
Valakinek nincs eladó nicasilos, max B dugós hengere körlámpás Mitohoz?
Bakonymotortól 50 ezerért vettem, és semmiben nem felel meg annak, amit írtak...
müszerfal=8e elsőfékkar=2e világítás kapcsoló=3e
Helló! Szeretnék érdeklődni hogy a műszerfal, elsőfékkar, kuplungkar, cagiva supercity világításkapcsoló mennyiért adod?
Szukségem lenne evo I-hez az alábbi dolgokra :
-hátso lábtartó konzollal
-hátsó ülés
-2. utas kapaszkodo
-váltókar
-indexrelé
-rendszámtarto sárhányoval
-tank kitámaszo és lefogato -fékbetét porvédo az elso fékre
-kábelkoteg
A képen látható fehér fogaskereket keresek megvételre!Szóljatok légyszives ha van nektek!

Ja és az mitől van hogy csak szívató félig behúzva és csak akkor jár rendesen a motor amúgy leáll?
hello. a power az megvan hozzá? ami a hengeren van kompletten bovdenekkel. ára mennyi lenne?
Krizola! Milyen fejidom kéne? Mitom duplalámpas kör,de átt szabom külsejét. A fényszoró is kéne?
Jó napot fórumozok.
Lenne egy 2005 aprilia rs 125.
Rotax 122.
Gyönyörű állapotú és nagyon megkímélt.
Cserélném Cagiva Mito evo (evolution,evoluzione) 125 re.(Körlámpás nem érdekel)
Elsősorban papír nélküli érdekel. 125/50 :D
Akit érdekel írjon egy mailt ide és leírok mindent mailbe vagy telóba elmondok mindent.
Ilyen mito érdekelne..
Rendben köszi az ötletet:), de sajnos szükségem lenne a törött alkatrészekre is:/
Szia!
Zégert csavarboltban lehet venni újat (pl: faboryban).
Helo srácok:D
Olyan kérésem lenne , ha tud valaki segíteni hogy szükségem lenne egy c10-es cagiva frecciára kuplung és egy bizonyos zéger amit a fotón illusztráltam! (mivel eltörött és a blokkba repült)
Ezek mellett még mindig keresek cagiva mito evo2-eshez ( 1996-os évjárat ) km/h meghajtót!?
Ha bárki tud valamiben segíteni azt megköszönném és kérem jelezzen itt vagy ezen az e-mailen: rozmanpaci@gmail.com
segítségeteket előre is köszönöm! Üdv. Patrik
Elkelt egyben, lábtartó, kapaszkodó, aproságok vannak.
Hali! A plexit mennyiért adod?
Sziasztok! 1993-as mitóhoz keresek fejidomot! és szívócsonkot! akinek van e-mailben küldje el a telefonszámát! és hívni fogom! zsakos12@freemail.hu
Semmi nem sérült, egyszerűen kétfelé tört.
Esztergáltatni lehet?
Azt éknek nevezik
Elmésznegy motoros boltba és veszel
Ha makod van az ékpálya nem sérült