Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ijjaj de szép. Legalább az állótekercs és a forgót használatra tudtad bírni ?
Papiros kitot nem bont valaki?
Átvenném a vázat
Köszi, ez volt már a 2. ami mégse jó. Úgy vettem észre beleölt munka nélkül nem tudok egy jót összehozni.
Az előbbivel is voltak gondok, így kettőből kellett összeraknom 1-et, most a 3-ból már csak kiadódik egy teljesen jó. A legnagyobb baj az volt, hogy csapágyas, és azokat kell cserélnem.
Össze kellene gyűjteni az embereket, akiket átvert, és feljelenteni a picsába.Gerinctelen férgek.
Vannak ilyen rendes emberkék...anno én is beszéltem a bakonymotorral alkatrész ügybe.Igaz hogy drágább volt a cucc mint amit rászántam de akkor épp nem nagyon volt más választék.Mondtam hogy mailbe 1-2 képet küldjön már az alkatrészröl ha lehetséges. "Erre neki nincs ideje az alkatrész szép és jó,itt minden alkatrész minőségi!" kell vagy nem?" Hát akkor köszi nem! Dugd fel jó magasra És valóban itt a minőség...
Nalam van önindito ha esetleg kellene masik
Szívből kívánom, hogy költse gyógyszerre:)
Ez itteni magánszemély. Már volt rá panasz.
50 ezret fizettem egy "gyári" nicasilos hengerért, makulátlan assowerke dugóval, hengerfejjel, mindennel együtt.
B-s dugó volt benne, szarrá égve, és húzkodva, megtekeredett hengerfej, a gyertya menete el volt nyesve.
A hengerbe D-s dugó ment volna, de meg kellett hónoltatni, mert hordós volt a henger.Szakira bíztam a hónolást, évtizedes tapasztalatokkal rendelkezett, nem mellesleg rokonom, szóval nem baszhatott át, és baszki NICASILNAK NYOMA NINCS, a kipufogó leömlőjénél elfogyott a nicasil, derékszögelve csinálta pedig.
Felhívtam a "becsületes" tulajt, váltig állította, hogy jó, minden fasza, csak mi nem értünk hozzá, és küldjük vissza, és vissza utalja a pénzt..Na ezek után abból a pénzből nem láttam volna én semmit.
Egy szó, mint száz, BAKONYMOTORTÓL NE VEGYETEK MÉG GYORSKÖTÖZŐT SE!
Tisztelettel: Egy átvágott sárvári lakos.
Na kitől lehet? A "megtisztított" cucc. Működő motorból, indított rendesen stb... Sajnos nem forgattam meg és elhittem.
Az ék tájol, a kónusz fogja meg.
Van.
Vagy a gyertyában van zavarszűrő ellenállás, vagy a pipában.
szia! erre gondoltam. köszi. érdekel a dolog.
a többit privát kellene megbeszélni. ha lehet.
add meg a számod felhivlak.

e-mailem: gangel.andras@freemail.hu
Jó estét.
Rg 500 örült vagy de király gép lehet uuristen mekkorát mehet ez :D
és 350/50 atomkirály:D
Majd videót dobhatnál fel hogy lépeget:D
Cagiva mito váz 350 rd blokk
bocs , tisztázzuk: mi at ipus cagiva.... 350.
Blokkhoz mi kell
Pl gyujtas öninditó henger karbi kell?
Alap blokk anélkül 55
Önindito plusz 9 karbi 9
Henger vasperselyes dugó kell bele 18
Gyujtás 15

30 5129874
Ha gondolod átveheted :) 200 km van a blokkban
Full tkrj új perselyek
Minden pik pakk a blokkban
szia a blokk édekelne engem
Helló!

Neked van Cagiva 350 ed? én most szertenék sszerakni eggyet . mik a tapasztalataid?
Petku kipu 25 ezt 12 ert adnam
Nekem evo 2 ön nem olyen volt azon duplafalu rezo volt ez meg szimpla
Ebbe csak simán bele van ütve, h cagiva meg egy számsor.
Amúgy mennyibe kerülne, és másabb volt tőle a hangja?
Na most akkor tényleg tanácstalan vagyok... :D tegnap máshol aztmondták betekerve.
A rezo könyökcsőn van egy lemez ráheggesztve azon van eg x s van egy számsor olyan van a tièden?
Háát ránézésre az enyém is teljesen ilyen, a gyári.