Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi extra henger esetében az újra nicasilozás nem éri meg, az legalább 60.000Ft, plusz kell dugattyút is venned bele. Ebay-en lehet találni hengerszettet 70-80.000 körül már találni, és van hozzá minden.

Vagy persely, de egy jó az 20.000 feletti, és nem bír ki annyi túlméretett mint a nicasilos. Szóval hosszú távon az új henger éri meg.
Nem hiszem hogy roncsolás nelkul szét lehet szedni...
Nálam van folytás mentes vadi új

Rengeteg színel

Palást anyaga

Aluminium
polirozott és szállcsiszolt

Eloxált színes aluminium
Carbon
Carbon-aramid
Aramid
Bazalt
Itt van 20 ért vasperselyes alapméretes..
Perselyezés ami profim35 alatt nincs

0630 5129874
Jó napot fórumozok.
Adott egy Cagiva Mito 1 es (1991 évj) hengerje ami a képen is látszik Olyan kérdésem lenne hogy mit tudok vele kezdeni szerintetek?
(perselyezés,újra nicasilozás,honolás,kuka)
Még egy olyan kérdésem lenne hogy az országba hol érdemes csináltatni cagiva mito (henger) gépmunkálatokat?
Kb menyibe kerülnek ezek a munkálatok?
Illetve ha van valakinek henger dugója jó állapotú az kérem jelezze nekem itt vagy emailbe.
A segítséget előre is köszönöm mindenkinek.
Széles Utat.
Sziasztok!
Ezt a fajta dobot szét lehet szedni roncsolás nélkül? Ha igen akkor hogyan kezdjek neki? Előre is köszönöm a segítséget!
Köszi, az nem kell.
Szia!Nekem csak hátsó dob van Mitora
Kipufogót keresek körlámpás mitora, ha valakinek van ne tartsa magába!
Hol sikerült rá amúgy szert tenned?:) sok sikert amúgy!:)
az lesz,szeretnem rendbe tenni,kis hobbi motor lesz belole ;)
Mi lesz a sorsa?:) Teljes felújítás? Nekem elsőre nem esett le, de valóban! A telók eléggé árulkodóak!
sziasztok. Egy olyan személyre lenne szükségem aki segítene annyiban ,hogy a power elektronikámat és a CDI met megnézzem melyik nem működik. 2es Mito.
22ezerért tudok wössnert. Milyen kellene?
Sziasztok!
Help!
Azt tudja valaki, hogy van-e különbség a régi Freccia C9 és a C10,C12-es motor alkatrészei között (gyujtás,kuplung,karbi,főtengely,stb)?
Köszönöm!
(Csak az írjon aki biztos benne!)
Hely.
Valakinek eladóba van főtengely hajtókarral?
Sziasztok, dugattyú kéne a cagiva mito 1991-es motoromhoz. Ha valakinek van esetleg eladó irjon! Sürgőőős. Ha kész a motor akkor el is adom ha valakit esetleg érdekel... teljesen felújitott mito.
mito 2,, marchesini magnezium kerekekkel,marzocchi elso teloval(mindket szarban rugo+csillapitas) es a vazon oldalt ott fityeg a kormanytelo helye,, ez egy gyari mito Sp :)
Geri - MK2-es Mito, meg szétszerelt :D Nem tudom mire akarsz kilyukadni.

ocsi96 - Én a Bridgestone-ra esküszöm, de ez a döntögetés szó nekem kicsit meredek egy 125-ös sportmotornál. Gondolom elbowdown nem lesz :D Bármelyik új gumi meg fogja tenni a megfelelő szolgálatot, vannak akik a Dunlopra esküsznek, és spec a Bridge-re, lehet gyorsan kopik, és radíroz, de jó porózus, és jól betapad. Ennek hátránya, hogy ha nem használod rendesen, és nem döntögeted meg néha, akkor laposítja a felületet, és így nehezebb lesz dönteni is.
hali jövőre tervezem leszerélni a gumit az evo 2-n nektek milyenvan rajta ? döntögetéshez milyet ajánlotok?
Na,ki mennyire szemfules, ebbol az egy fenykepbol tessek megmondani pontosan milyen motor ez (az egyertelmu hogy mito)
Ha szimeringes lenne a kuplung felől alapból más színű lenne a kipufogó füst! Nekem még most is van egy yamaha dt125r az is néha durrog mégsem szimeringes
Szia!
Lehet,hogy főtengely szimering. Szerintem ezért adták el.
A "sok" olaj amit a váltobol kap kinyírja a gyertyát, de még szikrát ad.
Cserélj gyertyát és majd kiderül, hogy mik a tünetek.
Sziasztok!
Eladó a képen látható Cagiva Freccia c9-es motor. 50000Ft
Jelenleg nem indul és egy ideje áll(ezt az ár is tükrözi) de meg lehet csinálni.
Víz került a váltó olajba (szerintem szimering).

Az ár fix, ennyiért ajándék!
Sziasztok!

Még új vagyok itt. Írtam a Cagiva Klub témához is.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy cagiva frecciám (gilardoni 1), manuális poweres, rendszámos.

A gondom az, hogy 2 nap állás után nem indul.
Kompresszió, szikra, benzin van.
Sok tekerés után 1-2 durranás és kész.
Mi lehet a baja?
Ha gyújtás, azt lehet állítani valahol?
1 hete vettem, nem értek hozzá.

Segítségeteket nagyon megköszönném.
Hello. Cagiva super city 125 mennyibe kerülne egy olcsóbb hajtókar?