Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaztok!Tudom még csak január vége van,de én időben elakarom kezdeni a szezon felkészitést.Kérdésem a következő:van egy 1991es 125ös mitom.Milyen váltó olaj,fagyálló, fék olaja és lánc kenőt vegyek hasznàljak?És még mit kell rajta csinálnom-cserélnem ,hogy szezonra jo,használható legyen?Elöre köszi a válaszokat!
200H hengerfejet keresek megvételre!
Ez az elsö.
A hátsó is ilyen
Köszi a segítséget!
A mito kerekekrő lenne képed?
Az evo villahíd szélesebb.
Így az evo kerék tengely is más, és az egyik telószár papucsára rá is van öntve alapból egy távtartó. Képpel is illusztrálom. Viszont a kerék az kompatibilis.
Van egy tzr 125 4dl felniszettem is
Az 94 es
Ehet paszol a mitoba de ez is csak egyben eladó a kettő
Frissen szinterezve 40 e
Szia! Köszönöm szépen :D Ez miből van? Mert szerelési útmutatóm nekem is megvan, de én abban a főtengelyhez semmit nem találtam. El tudnád küldeni erre az e-mail címre az egészet? [guppi31@gmail.com] Még mindig várom hogy ki szerint mi a legeslegjobb hajtókar a piacon (főtengely felújító szett csappal görgővel, hajtókarral)! És még lenne egy olyan kérdésem főtengelyhez milyen 2 db csapágy kell? c3 vagy c4 vagy esetleg másmilyen? A választ várnám mihamarabb!
A márkáról nincs tapasztalatom, de a hezagolasrol itt egy kép. Bocsi a minőségért,de igígy volt a legegyszerubb.
Nem a hátsónál van gond hanem az elsőnél,nem csak a kerék szélessége számít,még az is hogy hol van a féktárcsa.
Ezt nem tudtam. De megvan a lengővilla is
He kell a kerék adom grátiszba
Szia, nem tudom hogy jó e a mito2 höz az evo1 kerék,mert 18mm rel keskenyebb a villahíd.
110 70 17, és 150 60 17 Michelin pilot pover 90% gumik párban 20 000ft eladó! 06 30 279 48 96
nekem van evo1 3 ágú
egy szett 22000ft ért lánckerekkel
szevasztok. polini 160-as hengerhez kersek hengerfejet,mitohoz.
Sziasztok Srácok! Olyan kérdésem lenne hogy melyik a legeslegjobb hajtókar a piacon mito hoz? Linket kérek szépen! És hogy mekkora csúszásának szabad lenni a hajtókarnak hossz irányba a főtengelyen, magyarán mennyire kell kihézagolni (ide pedig egy pontos számértéket kérnék szépen! Aki nem tudja az ne okoskodjon köszi.)
Sziasztok,valakinek nincs véletlenül mito2 első kereke?
Értem, akkor egyelőre marad ez a hengerfej, majd alkalom adtán ha találok szerzek 200H-t, de az is lehet, hogy dugócsere hamarabb esedékes lesz :)). Köszönöm a segítséget!
Óvatosan éppen le tudod szedni, ha nem szakad el, akkor lehet, hogy használható marad. De az új beszerelése persze precízebb megoldás.

Nem olyan rossz, mintha laposhoz való hengerfejhez lenne domború dugattyú. :)
Mert 200C hengerfej van rajta és az a gyanúm, hogy lapostetős dugó van benne (legalábbis a kipufogó felől nézve annak tűnik) és jó lenne megbizonyosodni róla .
Nem ismerem, mivel még nem szedtem le. Ha a mérnöki alapelveket vesszük alapul, akkor szerelhető, ez esetben nem roncsolod szét őket. (bár ez függ a geometriától).
Ui.: Minek veszed le?!
Helló!
55.99 vagy 56mm 1mm vastag dugattyú gyűrűt keresek!
Ha van valakinek ne tartsa magába jelentkezzen
Köszi
Vagy ha valaki tudja honnan lehetne rendelni olcsón az is írhatna.
Üdv!
Ha leszedem a hengerfejet mennyi esély van rá, hogy az O-gyűrűk használhatóak maradnak? Vagy ilyenkor kötelező jelleggel cserélni kell?
Illetve kinek van tapasztalata 200C hengerfejhez lapostetős dugóval? Nagyon nem ajánlatos?
A válaszokat előre is köszönöm!
Mito membránt keresek!
MITO ALKATRÉSZEK ELADÓ!
MITO 1,2 EVO 1,2

HENGER, BLOKK,6 KÜLLŐS FELNI,VÁZ,MŰSZEREK,POWER, STB STB. 06706574245
CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ! KÖSZÖNÖM!

Mito Evo alkatrészek!