Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Derbi gpr, Mivel Am6 blokkos ahoz lehet venni új alaktrészeket. A váz teljesen ugyanaz, cakár árban nagyon is külömböznek. Sajnos a régebbi Primába nem lehet beletenni az Am blokkot munkálgatás nélkül, mert máshol van a felfogatás
Sziasztok kérdezném melyik motor a jobb:) és megbizhatóbb?A Cagiva prima, vagy a Derbi gpr 2002-es?És alkatrészellátásban?Köszönöm
Helló!A garnitúrát elvileg elviszik(fehér),a piros még eladó(egy oldal 4 ezer,farok 3ezer,fejidom 2 ezer Ft).
A piacon ebben a kategóriában a legjobb minőség,cserében rendkívül kényelmetlen és itthon az új alkatrész szinte beszerezhetetlen(pár dolog beszerezhető az Italmondo-nál),mivel nálunk sosem forgalmazták ezt a típust csak az Sv 650-1000 blokkal szerelt Raptort azt is már 10 éve.Ha lehetőséged van rá inkább kintről frissen behozott példányt keress,mert a magyar utakon hamar szétmegy a futómű,és a kinti motorokba nem turkál bele mindenki megfelelő hozzáértés nélkül.Jó vadászatot!
hellósztok nagyon fontos lenne egy önninditó nem probléma ha le van égve csak a fogaskerekek meglegyenek hozzá kérem akinek van jelezze! köszönöm helló Árba tuti megtudunk egyezni!
Csak bontva.Az ár változó.
Öninditó mennyibe kerül és honnan tudsz szerezni bele egyébként
Most 160-at kérnék érte önindító nélkül.Gyönyörű állapotú , szép fényezés.
Igen bírja.De igazán jót olcsón nem találsz:(
A primádnak mennyi lessz az ára?:)És mikor?
A prima ha esetleg jó akkor birja a 75-80km utazót?
nekem nincs annyi pénzem jelenleg de amúgy is sportmotort szeretnék venni
Aprilia Rx még készül, Rieju RMX 2007-es kawa zöld hibátlan 185 irányár.
Milyenek vannak és mennyiért?
És még van kettő motorom.
Igen az.Mert ezzel foglalkozom.Még az önindítóra várok:(
Miért lessz eladó?És mennyiért?Ez ami a képen van?Mert ez nagyon szép:)
Az enyém is eladó lesz.
Persze.
Nagyobb , és komolyabb.
Kérdezhetek még ?Csak robogóm volt eddig:)
Nekem is ez az első.Mindíg aprilia rx meg rs-eket csináltam de már uncsi volt.Ez igazán szép , és komolyabb.De az Aprilia is nagyon jó!Sorolhatnám még estig , annyi motorom volt, van , lesz:)Rieju , honda ns-1 ami szintén nagyon jó , yamaha tzr , DT lc2 ,......
Ez a fajta motor egyébként méretre nagyobb mint pl az rs?Vagy kb egyformák?
Baja nem lesz.Csak kényelmetlen egy kicsit.
Ja és öninditó nélkül csak tolásra megy?Az nem tesz jó a motornak gondolom.