Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Valakinek nincs felesleges termosztát-ja prímához?
Szia. Engem Érdekelne a blokkod.
Annyi kérdésem lenne hogy a henger jó állapotban van-e.
Ha igen akkor, engem érdekelne a blokk, megadnám érte a 20e Ft-ot.
Akkor ez az a típus Dellorto SHA 14-12. Szerintem
Szia alumínium szívócsonk volt rajta és így nézett ki.
Aluminium vagy gumi a szívócsonkod? Dellorto SHA 14-12 szokott rajta lenni.
Sziasztok van egy 3 sebességes cagiva elephant 50-esem és tudtommal ugyanilyen blokk van a primákban is.Ezen a karbinak a szivatója olyan volt mint egy babettának és ilyen karbit keresek hozzá vagy komplett 6 sebbességes prima blokkot.
hmm... mar kezdtem beleelni magam h vegre idomokhoz jutok...
szia!sorry egyelöre tárgytalan lett a dolog ha mégis eladnám akkor irok !
sziasztok vízpumpa forgolapátát keresek valakinek van eladó?
ok-ok nagyon ok leci vegyel mar fel msn-re.....
csong_lee@hotmail.com
hát a komplett idom szett 23e-ft!
pfuu hat nem tudom... tied az idom te szabod az arat.. mond az arat es eldol h meg tudunk egyezni vagy sem
Hidraulikus kuplung, egyszerű felhelyezés, elég jó áron!
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Van oldal idomom is ami a motoron van!Csak kérdés neked menyit ér meg?
persze h erdekel de ha jol emlexem neked csak faridom es altank van... maskulomben meg pontosan megegyezik a gpr a prima idomokkal felfogatas minden paszol?
Én lehet meg válnék az idomjaimtól ha érdekel?
áh nem nem. Ki kell azt pofozni :) majd ha veszek másikat akkor eladom de egybe :D
ne akard mar annyira pofozgatni a primadat inkabb add el rola az idomokat majd en megveszem
Értem köszi majd a hétvégén meg ügyeskedem :) esetleg nem tudod, hogy km óra spirált hol lehetne beszerezni ?
szedd szejjel a gazt az elosztot meg csak siman huzd szet aztan kihuzod az elszakadt bovdent es veszel egy simson v babetta gazbovdent v akar egy bicikli valtojanak a bovdenje is megfelel beledugod a moci bovdenburkolataba es a gaz feloli vegen meg raksz egy csavarral raszorithato bigyot nem jut eszembe mi a neve de gondolom erted h mirol beszelek nem nagy dolog az egesz 15perc alatt meg lehet oldani....
Üdv. Valaki segítsen legyen szíves. Olyan problémám van, hogy elszakadt a gázkar bowdenem. Van 1 kis elosztó rész ahol a gázkarból induló bowden 2 másik bowdent húz. Nekem a gázkarnál szakadt el és hogy az egészet kell cserélni vagy a gázkar és az elosztó közötti részt elég kicserélni ? És hogy hol lehetne beszerezni akár az egészet akár azt a kis részt.
Most már kapisgálom hogy kell köszi a segitséget csak a hátsó lámpa össze vissza van ragazgatva és nem tudtam belőle kimenni hogy most hogy is kellene neki kinézni de most már értem.
Szia! Kicsit tudnál bővebben írni a blokkról? Milyen állapotban van? Hány sebességes? Személyesen hol lehetne megvizslatni? Előre is köszi!
A hátsó lámpában,két 5w/21w-os izzó kell!Értelemszerűen,az 5 wattos a sima világításod.A 21w pedig a féklámpa!Ha kérdésed van,nyugodtan írj,megpróbálok elöbb válaszolni!üdv
Még annyit hogy a világítást már bekötöttem csak a féklámpa nem működik, hogy ha mind a két lámpa világit ha a világítás megy akkor kétpólusú izzó kell hátra vagy, hogy mert sajna a hátsó lámpám is össze vissza van ragazgatva és nem tudom hogy hogy is kéne lennie előre is köszönöm a segítséget