Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, én Kakasdra adtam el. Pontosabban cseréltem :) És szereted?
Szia!Ha minden igaz,márpedig a kép alapján,a te régi motorod,az én motorom már!:)Igaz,pár dolgot kijavítottam rajta!Csak észrevettem a fotót!Üdv:Csaba
Sziasztok!

Egy olyat szeretnék megkérdezni, hogy a SHOVA első fordított telón szimmeringet akarok cserélni. hogyan lehet szétszedni hogy ki tudjam cserélni. Azt a nagy csavart kicsavartam, de a rugó végéből nem tudom kicsavarni a rögzítőcsavarját, mert elforog és nem tudom kihúzni a felső részt a krómozott tengelyről. Kérlek segítsetek ebben.
nekem van, aksija rossz, egyébként tip-top, ha érdekel írj email-t dobok képet, árat megbeszéljük.
eladó motorgumik:
Pirelli Diablo Corsa III. 120/70 zr17 90%-os 6000ft
Michelin A59 110/80 zr17 90%-os 5500ft
Bridgestone Battlax 120/60 zr17 60%-os 2000ft
KERESEK KM ÓRÁT PRIMÁBA PLANETBA..DE 50 ES HEZ KELLENE KN 95 MM a lámpa felső részének az átmérője ahol felül a műszerfalon----30 605 6883
Cagiva Mito EVO II karbon kipuffja :D
helló!
Ami a motoron van az milyen kipuf?
Üdv.
Érdekelne a lamella szett a képeket pedig küldd pls ide
matko88@freemail.hu
2000 FT + postaköltség
Holnap csinálok képet
Engem is lehet hogy érdekelne,és még valami.
Mentem a Primával és a kuplungnál valami elb*szódott.
A blokknál az a pöcök nem húzódik vissza,
Help,mi lehet a baj
Azaz olcsó pontosan mit is jelent? Képet tudnál róla mutatni?
Nekem van egy tökéletes lamellaszettem olcsón
Üdv mindenkinek
van egy majdnem teljesen új kuplunglamellaszettem cagiva primahoz a 6 sebességes blokkba volt
Semmilyen kopás nincs rajta garantálom
Ha valakit érdekel Írjon
Még a doboza is megvan
Hali.Véletlenül nincs valakinek cagiva prima önindító fogaskerék eladó?
Köszönöm előre is!
Üdv.
Van még valakinek Cagiva Primához önindító fogaskereke?Akár kics és nagy is.?
okés köszi megoldottam a gondot mostmár olyan mint volt köszi helló
hello nekem egy Cagiva primám van és egy önöndító alsó része kéne ami a len kerék alatt található mert ez enyém el romlott előre is köszönöm :D
Sziasztok!

cagivaaa125-el rendeződtek a félreértések! Az elöbbi hozzászólás visszavonva.
Sziasztok!

Vigyázzatok mit rendeltek cagivaaa125-tól!

Sajnos rossz tapasztalatom van róla. Az erősített főtengely hejett gyári derbi főtengőt küldött, a kupplungkiemelő tárcsa helyett pedig kupplunkkinyomó tengelyt küldött. Nem is lenne gond, ha nem lenne ellenséges ha már valamit elkevert. Nem ajánlom senkinek!
Használ a ,,válasz erre,, gombot....

Mi lehet az oka? Az elöbb írtad, hogy érted, nah jó leírom mégegszer hátha végigtudod olvasni FIGYELMESEN!
Azért kopott el a lamellád mert szar olajat öntöttél bele és úgy használtad a motort, húztad neki mint a hülye és mégis csak 70-et ment de a fordulat állításod szerint elég magas volt, nah ezért kopott el
hali menyiért adnál egy párat cagiva primához? lamellát?
értem és egyártalán nem lehet kapni kuplung lamellát? mert ha valakinek van vevö lennék ráá! mert nem akarok bíbelödni az elkopott lamellával! amugy annak mi lehet az oka hogy elkopott ? az lehet hogy nem jó az öninditóm és mindig tolom ?
Eladó alaktrészek nononono@citromail.hu n érd vagy 06308346400
lamelláik is vanak stb köszi hali
Szomorú :( Szegény lamellák elkoptak azért csúszik. Még annyit tudsz tenni, hogy leveszed a kuplung oldali deknit ( olajat és a vizet le kell engedni) leveszed a lamellákat, a lamella feszítő rugók alá teszel 1-1 alátátet így erősebb lesz a lamellák feszítése és így nem fog csúszni, a rugók alatt van egy kis ,,üreg,, oda tökéletesen befekszenek az alátétek úgyhogy el sem tudnak csúszni, ha egyforma alátéteket teszel akkor nem kell félned a kuplung kiegyesúlyozottságától sem. Amikor veszed le óvatosan bíbelődj a vízpumpával