Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ovegszalbol 3500+ posta gyartok barkinek...
Msn-re fel tudzs jönni?
elszallva...
Sajnos ennyi az ára. Nem lehet kapni utángyártottat sem.
nem vagy te egy kicsit az arakkal?
cagiva prima 50 szélvédő újszerű állapotban 10000ft 06304906559
Hello Evinger89@freemail.hu az emailom, engem is érdekelne a fogaskerék, légyszi küld el a számod mert mihamarabb szeretném bizniszniszbe vágni veled, mert jövőhét közepén szeretném használni a motrot (motoros tali lesz nálunk). Köszi
15eft
Az önindító mennyi lenne?
szacsomotor@freemail.hu
Igen.
igen,postaköltség utánvéttel 1890ft,átutalással 1050ft,csak a két kis kerék kellene?
Köszönöm ,postázod is? az kb mennyi?
3500ft/db
bendix 7eft
Szia
Super city 50 öninditóba fogaskerekeid nincsenek?
Előre is köszönöm!
Sziasztok!Srácok.Hol szoktatok venni fékbetétet ill féktárcsát?Köszi a választ:
zsotty@freemail.hu
Mail címet tudnál adni?
Hellosztok nekem egy önindító kellene, ha valakinek van írjon rám: Evinger89@freemail.hu
19 óra után itt leszek.
Felvettelek. Alkatrészként is árulom a motort.
udv amint latom frissult a hirdetes ezek szerint nem vittek el gpr cuccaid? mert erdeklodnek 1 par dolog utan... fel tudsz venni msn-re? csong_lee@hotmail.com
Igen rájöttem én is, csak pont ugyan azok kelettek egy másik illetőnek is. És kb egy óra külömbséggel volt az érdeklődés. Sajna csak a faridom és az áltankidom van még meg. illetve az első kerék. De este derül ki, hogy valaki elviszi kompletten az egészet, vagy csak néhány alkatrész kell majd neki.
nem en nem telefonaltam en biharszentjanosi vagyok az artandi hatar mellett lakom 2 km-re a roman oldalon
Szia!

Megint üzentek és már nem minden kel nekik. Te telefonáltál is? Pécs felé kel még valami mert oda is mindent akartak, de ugye mesze van és még este kiderül minden. Csak a kerék kellene, vagy a féktárcsa is nyereggel?