Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huhhh, nagyon jóóóóó, gratulálok
és ezek 55?
nekem is kell .....
Köszi!
halló,

kész lettek. 55ezer huf

https://www.youtube.com/watch?...

FINCSI :)
Hasonló évjáratú szuzukihoz sv 650-hez való jó bele!
Ránézésre nekem ugyan ilyen van a 650-es Raptorban és a Suzuki sv 650 légszűrőjével azonos. Nekem az van benne.
Közben itt a fórumon megtalátam Hiflo HFA3612 :)
2 motoros boltban voltam és csak vakarták a fejüket.

Sziasztok!
2006-os Raptor 650-es hez hol tudok levegőszűrőt szerezni?
A Hiflo HFA3609 csak 2005-ig volt jó hozzá.
Az enyémbe ilyen van.
Valaki tud segíteni?
Dobból tényleg célszerű a gyárit elrakni vizsgára és nem szétberhelni...
Itt vannak az enyémek! ;) elképzelhetetlenül durván szólnak... Én is a legyártott magyar cuccokat preferálom! Mastek, Raptor, NA, Bódis, stb... Én hál' istennek a láncvédőt alatt futó gumi részt, még gyáriban b tudtam annó szerezni... Viszont kíváncsi lennék ez a oem rendelős dolog működik? Valaki! Tapasztalatok?
ezer köszönet!
az 54. tétel, elég olcsó, jobb ha gyártasz magadnak.
sziasztok - láncvezető gumim erősen kopott, derült ki a láncszett cserénél.
honnan lehetne rendelni? túrom a netet egyelőre. :)
köszi a válaszokat!
ment a mail!
úúú, lehet engem (is) érdekelne :)
Hali
Nyarivihogo
Én kaptam egy pár tartalék gyári dobot mellé herélve.
Ha érdekel megegyezhetünk. PM
raptor 650 vs. gsr 600 :)

http://youtu.be/9B8N0M86H2o
dehogy, azt hittem, van valami szűkítő, vagy izé benne :)

bár tetszik a ropogós géppuska hangja így is - tegnap egy hayabusával voltak itt barátomék, velük gurultunk, most utassal, de senki nem volt kíváncsi, csak a raptor-ra....fincsi a sas!

mindjárt lökök fel videót a május elsejénkről :)
A helyedben én nem rombolnám szét, inkább keresnék valami lehetőséget a neten. Ha másért nem, akkor a műszaki vizsga idején jól jön az érintetlen gyári dob. Mellesleg eladáskor sem kell magyarázkodni, hogy "mindent megkapott a gép csak a kipufogót fúrtam szét.....".
Tényleg, Budapest környékén tud valamelyikőtök olyan céget vagy mesterembert aki szépen le tudna gyártani egy-egy egyedi kipufogó összekötő csövet? Van egy remek, papíros, használt Marin dobpárom csak a hozzá kapott összekötők nem ehhez a típushoz valóak. Ötlet valakinek?
köszi. :)

akkor jól emlékeztem, hogy valahol már olvastam róla.....

a raptor 650 gyári dobot ki lehet herélni, vagy komplett cseréltetni kellene, hogy "férfiasabb" hangja legyen?
Szerintem jól nézd meg. Mint korábban mondtam ez a pécsi társaság számomra nem a legszimpatikusabb csapat.Valószínűleg Olaszországból behozott példány úgyhogy sokan nem ismerhetik, de ettől még jó is lehet.. A kipufogót ha jól látom már kikormolták.:-)
Ez aztán a segítség részemről...
srácok!

ismeritek?
megvenném a 650-es mellé..... :)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_raptor_1000-783135
3
Hali, nekem inkább a szerda okésabb, dunakeszi, vagí fót, mindegy...
Hy
Szerdán vagyok szabadnapos, vagy szombaton.
Nem tudom melyik kerületben laksz, de én Dunakeszin vagy Fóton vagyok fellelhető.
Dex,
fasza lehetett a múltkori olasz gurulós cucc, irígykedem