Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm. Kicsit sokallom a markolatért azt a 8 ezret. Főleg azért ami nincs is csomagolva.
Sziasztok.A légszürö Shadovra jó 15000-ft,a markolat /csopperes/ 8000-ft /pár, a tükör 8000- a /pár.Tesómat hívjátok ha kell vmi mert nem vagyok elérhető. 20/5948-059 Üdv.
Markolat engem is érdekel. Persze csak akkor, ha nem horror áron van. Majd a börzén megnézem. Ott lehet alkudni! Sőt kötelezö, nem?
Ez a légszűrő jó érdekelne az ára ? Jah és ezt simán nyitottna lehet használni nem?Meg a markolat ára is érdekelne ,jan és Highway Hawkos visszapillanto?árakat előre emgköszönnénk
Körülbelül ennyi.Ha kérdés van akkor telefonon.Üdv
És még.
És még egy pár dolog.
Hy Chopperesek.Tehát van egy pár dolgom Shadowra Yamahára és más mocikra is.Akkor mellékelek egy pár képet.ha kérdés van akkor hivjatok.20/9170-442
Sziasztok.Itt találjátok a börzék helyét idejét http://www.veteran.hu/index.ph... próbálok képeket is csinálni,de ha vmi kell konkrétan az hívjon fel és megbeszéljük.20/9170-442
Mikor és hol lesz az a börze?
Képeket ide várjuk
Sziasztok chopperesek.Van pár dolgom eladó,mint pl.markolatok,lábtartók,lakatok,3 féle szemuvegek/király chopperes is abból 4 féle/pót lámpák,ledes hátsó lámpák,,kipuff csövek,karok,lámpa shildek többféle méretben és még sok minden.Highway Hawk márkájúak főleg.Után véttel is,de a szigetszentmiklósi börzén is ott leszek. Tel.20/5948-059 István
Az vagy általában keveset kap, vagy a szivató környékén lehet probléma. Az is lehet, hogy csak a bowden holtjátéka túl nagy és nem húzza be rendesen.
hát a bukócső meg a háttámla az müce de a plexi meg oldaltáska megkiegészítő lámpák louis!Jah és a kipufogó meg ismerős ccsinálta
Üdv!

Mi tartott ilyen sokáig?
Látom szépül a paripa. Minden van rajta amire csak szükség lehet. Mücechopper?
Sziasztok ismét vissza tértem Most már többet fogok írogatni ide
Ja és hidegben szinte be se indul ha meleg vagy már járt előtte a motor akkor általában pöccre..
azért értelmeztem félre mert ugy irta hogy : Benzin legyen-- nem pedig hogy kap-e benzint vagy valami ijesmi, csak elértettem na...
Jogos :D ,, de ha egyszer beindul nagynehezen akkor kap benzint..
Pedig kicsit jogos a "lükének nézés" bár ez nem az volt. Kicsi arra gondolt, hogy a benzinellátás rendben van-e, nem arra, hogy tankoltál-e a múlt héten. A gyertya pedig NEDVES ! a benzintől, nem vizes.
Ha már vizes, nagy baj van.
Van a világon más dolog is, ami akkor jó, ha nedves, mégsem vizes.
És minden rossz motor jó volt addig, míg hibája nem lett.
A néhány durrogás azért remélhetőleg inkább üzemanyag problémára utal, mint gyújtásra, de ezt így határozottan kijelenteni sarlatánság lenne.
Benzin ? azért enyyire ne nézz lükének , a gyertyák mitől lennének vizesek eddig jó volt a motor menetközben ment minden fasza volt csak indulni nem akar de azért köszi
szia!
mindig az egyszerűbben ellenőrizhető problámával kezd! Tehát, benzin legyen(nedves a gyertya, ha kicsavarod?), szikra legyen, gyertyák tiszták, hézagaik jók legyenek. ha ezek mind renben vannak, akkor mehetsz a nehezebb dolgokhoz
Csá! van egy ojan probléma hogy nem indul ez a gép. Honda VT 750c Shadow 88as motor. Az önindító teker teker és csak durran néha de b**szik indulni. Hol lehetne elkezdeni a probléma keresését? Benzin van benne Ja és 1 éve lett felfurva a gép ujj dugó minden szóval pöpec állapot. Netán karbitisztítás? vagy mit lehet tenni?
Yamaha XVS 650 Dragstar Classic, 2001-es évjáratú motor anyagi okok miatt mélyen áron alul eladó kiváló esztétikai és műszaki állapotban bőr kiegészítőkkel. Ár: 990eft! Tel: 20/3508433
Húúú, de jóóó,lehetett, neked
Én csak gondolatban mentem egy kört, hiszen sürgősen Debrecenbe kellett autóznom
De ha holnap is ilyen szép idő lesz, biztos megjáratom a vasat