Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy lapozgatom az oldalakat ,úgy látom Banany a leg régebbi aktív tag,hogy megy a moci Banany ?
Üdv
Attila99,te mennyire vagy megelégedve a festett és lakkozott elemekkel ?Szerintem elég silány a lakk rajtuk ,hamar karcosodik,azon töröm a fejem ,hogy rádobatok a sárvédőkre és az oldal deklikre új jobb minőségű lakkot.
A táskák mibe kerültek?Ja és a fogyasztásod milyen értékek között mozog?
Elraktad már a vasat vagy még motorozol mikor száraz az idő?,mert én ha tehetem mindíg megyek egy kört minimum hetente,tegnap is gurultam ,ma is szerettem volna de esik egész nap,de legalább lemossa a sót az utakról,remélem utána száraz idő jön,és havat csak tévében látok majd
Ja és mi volt az ára?
Üdv
Már a dísz rajta volt,így vettem,de megkérdezem a volt gazdáját és informállak.Neked van az a szép kék vas?
Szia!
A nyeregtáskát Nagykanizsán vettem egy jó kis chopperos boltban. ez a webcímük: www.chopperzala.mlap.hu
Az első sárvédődíszt hol vetted? nemigen találtam még m800-ra kiegészítőket.
Egy kis segítség kéne,azt hiszem itt láttam egy M800as kék Intrut.árpád sávos zászlóval,na nem a zászló érdekelne ,hanem ,hogy azt a frankó nyereg táskát hol vette az illető?
Ja nekem ilyen a kiegészítő lámpám
Üdv
Én a Shoxban láttam jó áron,asszem 25eft volt konzollal együtt
Szombaton egy gurulás Salgótarján környékén ?
Bocs kicsit figyelmetlenül olvastam!
Látom úgy is írtad!

www.shox.hu (bár hogy jó-e az ár azt nem tudom)

olcsón: www.ebay.de
Kiegészítő lámpára gondolsz ?
hali
hol lehet jó áron kiegészítő fényszórót venni?
Vasárnap én lehet, hogy gurulok, de---a
Mindenszentekre való tekintettel,--- csak egy egészen rövidet.
Péntekre és vasárnapra 20 fokot ígérnek a hozzáértők!

Ki jön motorozni ?
Ezek sajnos nem túl jó hírek, de ha az idén még lesz rá jó idő és akarsz egyet gurulni a környéken, szólj!
Szívesen csatlakoznék, ha lehet!
Háát most éppen a padló alatt járok....ha a jövöre gondolok!.. Salgótarjánban lakom,éppen Kékesről guringáztam lefelé(gyönyörű az őszi erdő)(a tavaszi szebb)akkor váltott a km.óra.Sok jóidőt!
Köszi! Igyekszem kihasználni minden adódó lehetőséget!
Mire ez a nagy lemondás a jövőt illetően?
Látom a Mátrában is jártál, környékbeli vagy?
Gratula!Jól nyomod!Én kevesebbet moccozok,jövőre tán még kevesebbet!
És Te mégis cruiser-rel jársz?
Ide veled chopper pajtás!
Én épp ebben a pillanatban értem haza.

Meg van az M800-ban a 14000. km!
motorozik még valaki? én igen:) messze még a tél

magyar égen magyar isten chopperosnak párja nincsen!
lapar ahogy mondod de én mentem már a gyerekkel együtt és hát néha nem rajta mult hogy nem lett semmi ugyhogy én csak annyit mondtam neki ha nem akarsz megdögleni akkor jó ez neked igy is 200 alatt nem igazán megy csak mikor velem megy
"még nincs meg neki 3 honapja a 600-as kawája és már kinötte "

Ilyen ismerősöm nekem is van. Nem kevés elbizakodottság kell hozzá, hogy így érezze!
Bár attól függ, hogyan fordítjuk a "kinőttem" kifejezést? Szerintem általában azt jelenti, hogy kezdem már unni ezt a motort, azt hiszem tudok rajta mindent, most már nagyobbra vágyom.
"nagy dilemmában vagyok. Honda vt 600 vagy Yamaha Virago 535!"

Ezt nem kérdezheted mástól! teljesen más a két motor, egyik chopper, másik inkább cruiser, kinek mi tetszik.
De mint látható, eldöntötted már, csak biztos megerősítést vártál.
"ha vki tud motorozni akkor nem számít h mekkora motort vesz"

De ha még nem tud, akkor számít.
Valaki azt mondta: kezdhetsz 1600-assal is csak biztos, hogy nem fogsz megtanulni motorozni. Én egyetértek vele.
A motorozás tanulás részben a határok feszegetéséről szól (nemcsak döntögetésben) És minél nagyobb a motor, annál lejjebb vannak a határok. (Persze embertől is nagyban függ)
Kevés ember csinálja meg azt az ezresével, amit a 250-essel meg lehet.
Ez gyorsan ment! A 6700km-hez annyit, hogy szerencse kérdése a dolog. Ne feledd Mr Wolf szavait:"Egy kis szappan csodákat tud művelni". Ha megveszed előbb-utóbb el fogod vinni szervízbe és ott kiderül a dolog. Mindenesetre gratula hozzá és sok balesetmentes kilométert.