Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

C800
én is akarok vmit csinálni. az enyém katalizátoros + jótállásos. Milyen lehetőségek vannak? Motornak nem árt? Jótállásba beleszámít?
Na, nem volt nagy a lelkesedés, de nem adom fel. Shadow C5-re kéne elérhető áron bukócső, ki tud? Süszi
Nagyon köszönöm annak aki kitöltötte a piackutatás kérdőívemet! Aki még nem, az kérlek tegye meg, még kb. 15 kitöltött kérdőívre lenne szükségem. 2perc az egész, és sokat segítenétek vele. Ha kitöltöd, küldd el kérlek a tyt@vnet.hu címre. A kérdőív: http://www.tar.hu/tyt/kerdoiv....
Az automata váltós autókkal kapcsolatos. Köszönöm!
3415!
Csak pár hsz.-al visszább.
Szaboattila99.
Persze hogy megvan piszkálva, ez hozzá tartozik a fillinghez.
A kipufogó hátsó része egyszerűen kivan nyitva mint egy konzerves doboz.
Műszaki vizsgán átmegy , de mégis ojan mint egy nyitott cső.
Új vagyok, szevasztok. Segítség kéne. Honda VT 750 C5-öm van, bukócsövet szeretnék rá, de csak aranyáron lehet szerezni. Van vkinek tippje? S.
meg van piszkálva a kipufogó?
Űdv
Nekem ijen van. Új szerzemény-6éves.
a 2.képet lehagyta! :-((
Na ez az:
Debrecen, Papp György.
Tel.: 06/30/9859-297
Pont 2 hete csináltattam egy háttámlát + csomagtartót, mégpedig a 2. képen láthatót, 45 pénz.
Sziasztok!

Tudna vki ajánlani egy helyet, ahol jó áron lehet hozzájutni csomagtartóhoz, oldaltáskákhoz egy VL250-es Suzukihoz?

Köszönöm előre is! :)
nagyon megvagyok elégedve vele, nyomatékos, erős. Nagyon jó gép. köszi
Hali!Szép a Vasad,gratula!A motorozz.hu-n valahol a legelején láttam,hogy 5-5 db.talán 6-os furatot fúrtak rá.A lambda szondát szerintem a nyitott dobra is fel lehet tenni,csak át kell irni valamit a vezérlésen,nekem kinai.Széles utat!Hogy vagy megelégedve a Moccal?
vagy inkább megpiszkálni a gyári kifufogót? elöre is köszi
hali
van egy intruder M800-am, katalizátoros. Meg lehet oldani hogy a gyári kipuff helyett csak két üres cső legyen rajta? Ha igen, hogyan? Hol lehet csináltatni csövet?
Üdvözöllek,mint márkatárs is! Csudaszép a Vasad!Nekem meglátni és megszeretni egy pillanat műve volt!Azóta is örülök Neki!Én most készültem gyártani bukócsövet,de asszem igy már én sem bajlódom vele Széles,száraz utat!
Sziasztok!

Most regisztráltam, tehát "újfiú" lennék. Az az igazság, ha motor, akkor nekem egyértelműen CRIUSER.
Volt egy Beta 350 Jonathanom, mostanában váltottam egy m800 -ra. Motoros múltam csupán 2 éves, az "A" jogsim is, viszont a "B" -m az 25 éves. Ebből talán látszik, miért nem a speed kategória a szivem csücske. (életkor :)
Lesznek biztos kérdéseim, de elöljáróban a gépem: http://kolnor.mtapi.hu/m800/ és ami a m800 fan-oknak ennél hasznosabb: http://kolnor.mtapi.hu/m800/ma... , ahol letölthető a teljes szervíz "hogyan szedd szét, és rakd össze" leirás. (ha valakinek nem lenne meg angolul, mert én mindig csak franciául láttam eddig letölthetően az meg nekem :( )
Remélem segíthettem ezzel, és majd kapok is segitséget, ha épp kell.
Ja, még egy érdekesség: akartam venni egy bukócsövet, persze szokásomhoz híven rendkívül költségkímélősen. Mindenhol, mindent néztem (+katalógusok), eszembe sem jutott, hogy hivatalos Suzuki boltból. Aztán tök véletlenül vált nyílvánvalóvá, hogy pedig ott a legolcsóbb, az eredeti gyári rendelhető b.cs. 19eFt,. meg is rendeltem. - igaz, hogy két hete még nem jött meg, valszeg a rendeléskor kezdték kitermelni a vasércet, amiből majd csinálják a japcsik, de előbb-utóbb....

jó gurulást mindenkinek
ÉS MEGBIZHATO ?
a multkor volt az egyik ujságban.
BRUTÁL
Üdv néktek!
Kérni akarok! Jól kezdem mi?:)
Szóval ápr.26.-án itt nálunk a helyi fiatal feltörekvő meg leendő motorosoknak tartunk a randőrséggel karöltve egy vezetés technikai bemutatót. Én is részt veszek a szervezésben. Azt a feladatot vállaltam magamra,hogy összeszedek pár balesetben elrongyolódott eltört elkopott,megsérült védő eszközt,hogy lehessen érzékeltetni,mi van ha a cucc nincs rajtunk. Lesz egy bemutató hely a rendezvényen belül ,ahol csupa elrettentő dolgot lehet majd megnézni. Jó kis sérült végtagokról , összetört motorokról fotókat és sérült védő felszereléseket,amik már talán életet is mentettek . Kérés a következő. Ha van valakinek ilyen amit e célra szívesen átadna. Írna pár szót hozzá,esetleg ha van fotója a témához kapcsolódó. Küldje már el a címemre. Tudom,hogy ez költség,de bízom benne,hogy okulhatnak belőle a fiataljaink. Nem a motorozástól akarunk bárkit is elriasztani,hanem ,hogy megfelelő védő felszerelés nélkül ne akarjon motorra ülni és az alapvető szabályokat legalább tartsák be. Ha a bemutató jól sikerül,a kiállítási tárgyak körútra mennek,mert már több város közlekedési alosztály vezetője jelezte,hogy ilyen nyílt napot ők is szerveznének . Ha tudsz segíteni,küldj priviben üzit,megadom a posta címem és jöhet az árú. Cserébe megpróbálok életeket menteni:) Vagy hámsejteket legalább.
Lehet dörzsárazni nagyobbra, de abból nincs visszaút, tehát nem árt ha egy eredetit veszel azért.
egyikse, esetleg a nagyobra csere, az álitás sem lehetség, jobbat nem tudsz most nem tudjuk cserélni se
Inditófúvóka dugult, esetleg cserélni nagyobbra. Vagy alapjárati levegőcsavar (ha van a karbin) túl sok levegőt enged.