Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A barátom kisfia is egy kis cicire. 😂
Ijedj meg,nehogy korogjon!! 😅
Hát ez fasza. 😯
Mai termés ! Piciny falunkban !
Sima parizsis van,meg paprikas sonka.
Ijedsegre. 😆
Én igénylem,mert mindig ledolgozom.Húsz éve 74-78 kg között van a súlyom.Hát meg bírok téríteni rendesen!!Az biztos. 😀
Ajaj, én még éjszaka is felkelek enni.
Nem egészséges!
Éjszakára már csak zöldség! 😀Sokba lesz a későbbiekben a gyógyításosod.
Pedig abba is halnak ám meg.
Hagymával ettem szalonnát kenyérrel vacsorára,hogy immunizálódjak. 😅
Le is megyek, beoltok két kóbászos meleg szenyát 😁
Azt még én se kaptam sosem - de az egy régi nyavaja, valszeg MINDEN 10 év feletti elkapta már többx is - de ez a Vuhán Shake ütösebb cucc, és új.
Az viszont hatalmas különbség hogy ha nem adatod be az influ oltást, senkit sem érdekel, ellenben ezzel.
Az optimus gyorsan terjed,oltakoztatok! 😂
Két öreg a cégnél, mindkettő elkapta, trombózis alakult ki a lábaikban.Az egyik tanult belőle beoltatta magát, a másik most megint elkapta és oltásellenes volt.Nem tudni semmit róla,csak remélem megmarad.Motoros öreg!
Pont ugyanaz a véleményem az influnál is.
Sok oltatlannak üt szöget a fejében.
De biztos a mentelmi jog 😂
1nap alatt ? 😂😂 jó hát ezen már csak nevetni tudok.
Ez se jobb - ő a terhessége miatt nem mert oltakozni:
https://index.hu/belfold/2022/...
Nem omikronnal, hanem valószínűleg deltával fertőződött. Az meg csinálhat citokin-vihart, abba egy nap alatt is bele lehet halni simán.
Ez így igaz.
De ahol igényt tartanak rá, szervezni se kell nagyon, csak biztosítani a kérést.
Na de ez már a múlt, előre nézzünk, ne hátra!
Nekem csak az szúrt szemet hogy a teszttől számított 2nap alatt meg is halt 🤔 irreális.
A 3. nem, csak a 4. - annak már kevés értelme van.
Nálunk is sokaknak a 2. már 8-9 hónapja volt, ott esetleg elkelhet a 3. Kérik is az öregebbek... aki meg eddig nem akarta, azt ezután se.
Szezonális influ ellen minden évben van oltóanyag, arra nem prüszköl senki, van, aki minden évben kéri (sőt, van, aki Kéri Laci 😅)
Én nem védem őket, lopnak is, fejetlenség is van - de egy ország ellátását megszervezni nem egyszerű. Legyen is, ne is legyen felesleg, akkor legyen, mikor kell - ilyen ideális eset sehol nem lehet ekkora léptékben.
Na ez már sántít.