Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én baszki minden éjszaka kelek enni. Általában 2 körül.
Te bogyónál laksz? Vagy tényleg a testvére vagy :))
Lessz itt is kötelező oltás,oszt lehet majd érvelni! 😅 Nagyon afelé lebeg a zászló,majd meglátjátok.
Akkor olvass Origo-t, hallgass Cili nénire ha ennyire hülye vagy:

https://www.origo.hu/itthon/20...
Felgyógyulása után 2 nappal. Figyeljetek az újságírók hazugságaira ezt bogyóféléknek szánták(kezeit széttáró)
Véletlenül futottam bele a zöldbe talán a portfólión, aztán kíváncsiságból rákerestem az oltási vagy oltottsági térkép kifejezésre és így találtam a másik térképet.
tegnap írtam, hogy Ő nem koronában halt meg. Csak így lett hír a libsiknek(kezeit széttáró) Üzente, hogy meggyógyult legyőzte a deltát(kezeit széttáró) Ment szaunázni meg strandolni, két nappal a felgyógyulása után halt meg feltételezhetően belefulladt a medencébe(kezeit széttáró)
Örülünk....és tenger sokan jártunk így.....ez nem ájronmenkedés. Nálad tökéletesen működik az agitprop. menj a negyedikért.
És csak a harmadik.......
ez is begerjed 😁
http://youtu.be/BcXuGpeLckg
Te menjél oltakozni! 😍
és pipi, mert, hogy kihagytál (szemeit körbeforgató)
Mindig azt mondják, hogy nem vagyok virológus, meg nem értek hozzá, higgyünk a szakértőknek, alusipka, laposfőd!
Na, ehun egy szagértő! 😂 🤑
ennek is azt tudom javasolni, mint a többi , kollaboráns, megvásárolt baromnak!
ERIGGY MÁN A FASZOMBA!!

"Dr. Boldogkői Zsolt, a Szegedi Tudományegyetem Orvosi Biológiai Intézetének tanszékvezetője a szeged365-nek adott interjút, amelyben többek között azt is kifejtette, hogy az omikronnal szemben

négy oltás semmit nem fog érni, de az ötödik már nagyon hatásos lesz.

Boldogkői szerint most az örödik hullám elején vagyunk és olyan sok mutáció megy végbe a vírusban, hogy feltűnően kikerüli az immunrendszert, a megszerzett védettségünk jelentősen lecsökkent, ezért is lehet többek között szükség további oltásokra."
Hehe! Milyen érdekes! Ez honnan van?
Nézőpont kérdése. Eddig nem volt még egyszerre ennyi fertőzött. Oltás ide vagy oda csinálni is kellene már valami logikusat nem csak csodára várni!
Amikor éhes vagyok.
Simán.
Tegnap este fél 11-kor főztem rizst zöldséggel.
Nem sok.
Te is kajálsz éjszaka?
Ha nem eszed meg, akkor nem.lesz belőle baj. 😉
Nekem is van,most eszembe juttattad.Á
Már elég öreg vagyok És eddig nem ártott meg egyébként éjszakára is itt van az ágyam mellett egy fél kiló mogyoró meg pár doboz csoki 😆
Ez meg érdekes!
Oltási térkép vs fertőzöttek térkép ( némi hasonlóság mintha lenne a színezettségben).
Srácok egyet sajnálok,hogy az anyósom meg az anyja nem oltásellenessek. 😏
Mar nem. 😁
Én is.
Nem is komolyan gondoltam.