Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majdviszem......ugyis meg akarom nézni milyen lomokat árulsz, hátha egyszer kész lesz a házproject......
Összefonódik a coviddal.
Ups?
Hulye vot,igy atlathatatlanabb pipi szofosasa. 😂
Összetörik, ellopák, csomagolás sérült lesz.
Eriggyetek a politika totyikba, pocses pont erre nyittatta, legyen áldott a neve.
Eroltesd meg magad,posta? 😁
Sutyi volt,van és mindig lessz.De az ellenzéki gubó úgy fogja tolni,hogy azt már mindenki megérzi.Lásd Pest királyát a b faszt.
Nem én, ágica. A gls drága, spúr vagyok én is 😆
Aze mielott meghósz kudd ma el gls-el a tibicsokit. 😂
"Most már ők....."
Eddig ki lopott?
Tudtommal senki 😂
Mingyá, most nem érek rá. Mondjuk elmehetnél helyettem mert mingyá te is oltatlan leszel 😆
Ha mondja hogy huzzal oltakozni! 😆
Fogadj szot. 😆
Sógorok ,minnkinek inci IGEN!!!
https://24.hu/belfold/2022/01/...
Bogyó! dögvészes lett a szerelmed, mingyá meghal 3 oltással mer már kórházba is került. Mi oltatlanok ezt letudtuk enélkül. szerencsére, de az oltottság is pont ennyit ér, szemben azzal amit mondtak szakértőink.
Pedig Zé igazat szol! 😂
Keményen! 😆
Na most rábasztál az asztalra egy nagyot! 😂
A kormánypárt meg hazug bűnözőkből. Ez jobb?
Az ellenzék töketlen kis ratyikból áll, a programjuk meg simán csak annyi, hogy most már ők szeretnének lopni.
Új gyógyszer van "kovid" ellen !!
Unicum +sör kombinak hívják ! 😂
Most reggel voltam a barátom pálinka főzdéjében, covid mentes a levegőt szívni. 😂Jobb mint a só barlang.
Pipikem,ott hibazol hogy meg ha vitya hajlamos lenne benyalni totyanak ez forditva nem jonne ossze,mivel amilyen konnyen osszegyun a covidellenes csapat olyan konnyen el is illan amint vityaekhoz csak kicsit is kozeledik.
Bar a covid elmultaval tuti leszakad egy resz aki csak a vakcinaellenesseg miatt tamogatta.
A bogyo fele hibbantak meg eleve kizartak minden egyuttmukodest.
Innen nezve szerintem megint beleurkozik a laci kiraly abva hogy nincs mozgastere.
Ez a vegletekig sarkitott kompromisszumnentesseg atka,barmilyen csabito is.
http://youtu.be/vFilFaeR8a4;ab_channel=R%C3%B3zsasz%C3%ADnPittbull