Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ők nagyon divatos melltartót gyártanak, ne nézd le! 😅
Már szabad szemmel is megszámolhatóak?
És a búvárszivattyútól az űrhajóig mindent tud..... a triumph meg............ 😆
Szeretem amikor ilyen szókimondó vagy 😂
Lassan kifognak,remélem mi magyarok nem fogunk.
Jo nehez,Kawasaki Heavy Industries. 😆
Haggyámá..........
pont ugyanolyan ajvékolós fullidióta vagy te is meg oltásrajongó(kezeit széttáró)
Szerintem most ebben a vadoltakozási akcióban nem nehéz. Az embert megtalálni nehezebb lesz:))
A Dacia is népszerű bizonyos körökben - de attól még nem jó autó. 😆
közöm nincs hozzá. Ez egy népszerű márka.
Én felveszem a kapcsolatot inivel majd útbaigazít, hogy hogy lehet ezt okosan csinálni(puszit küldő)
Ő másik Kawa.
most te ugyan az vagy mint kawa 70 vagy azért kawa 73 a neved mert nem volt nagy a fantáziád?
Ne légy ilyen kegyetlen: nem lőhetik a Dunába az összes oltástagadót. 😂
Kihaltak?
Olyan svédesen? Be is szopták.
Lassan már ez miatt fog rajtunk röhögni a világ, hogy ezek még nem unják.
😂
legjobb lenne inkább végre nem csinálni semmit. Eddig bármit csináltak kudarc volt és fejetlenség. Aztán a rengeteg szerencsétlennel elhitették,hogy tudják mit csinálnak. Aztán kiderült, hogy sem akkor sem most nem tudják. (kezeit széttáró) Egymásnak teljesen ellentmondó intézkedések halmazába élünk. Én már szeretném ha végre nem csinálna senki semmit a természet szépen megoldja(meghajlós)
Követő 😂
Mi a közös?Semmmmi!! 😆
Hagyni a fenébe, had menjen.
Nincs ebben semmi különös, az összes oltatlant átköltöztették erre az időre. Nekem is szóltak hogy menjek már pár napra pestre lakni, de mondtam én már átvészeltem két hónapja. 😅
Előre röhögök rajta, hogy Kawa, Levi meg Blődi hogyan fognak vernyákolni ellene. De jól is elsülhet a dolog: hárommal kevesebb szavazója lesz a Fidesznek áprilisban. 😆 😆 😆