Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is ízlik főleg a 7,2% argus.
Nagy tételben? Hetente kétszer (általában pénteken és szombaton) 1-1 litert. Illetve annyit sem, mert egy 3 decis pohárral nej is szokott inni belőle mindkét nap. (Ebből az olcsó - de számomra kifejezetten jóízű - "sörutánzatból" ennyi fér össze a szívgyógyszereimmel. Többet a világ f@száért nem innék belőle, pedig ízlik, szeretem.)
Haver most volt a testvérénél Malagán. 3 oltás, beregisztrált a helyi rendszerbe… mutogathatta az EU-s oltásit meg mindent, ott a reptéren mindenkit teszteltek (ingyen), aki negatív az mehet, aki nem az rabaszott… 😂
Ezzel semmi baj, így helyes.
Csak én ugyanezt a szabadságot szeretném cégtulajdonosként, mert szeretném az utolsó energiát is kiénekelni a 8 óra alatt az alkalmazottból, és ehhez az kell, hogy mindenki ép- és egészséges legyen, mert ha gépsorom van és foghíjas az a gépsor, akkor nem megy a sor és nem lesz bevételem.
Tehát a nálam dolgozás feltételrendszerébe beépítem, hogy a lehetőségekhez képest mindenki maximálisan tegye meg, hogy a szerződéses időszakban rendelkezésre áll.
Ezért nem veszek fel alkeszt, drogost, zsírdisznót. Ezért nem veszek fel olyant, akivel szemben tapasztalati ellenérzésem van. Ezért nem veszek fel buzit, cigányt és niggert.

Igen, tudom, előbb-utóbb elfogynak a rendes jómunkáskezek. Igen, akkor bezárom a boltot, kiadom a maradék ember papírjait és mindenki boldogul ahogy tud. Az eddig gépsoron dolgozó amit eddig összegyűjtött, a cégtulajdonosi vagyonból összegyűjtöttből meg én.
Nincs harag, nincs ellenségeskedés, ilyen lett a társadalom (ha nem is minden tagja), ilyen lett a fogadj isten.
bizonyítottan a zacskós argus pusztítja leginkább az agyat, ő meg tételbe tolja
Szoktam mondani, attól lell elvenni aki a legjobban sír.
Akkor ezé hordasz össze ennyi hülyeséget 😂
Na akkor nyuvasztják meg végleg....
és még szarul élsz viktor alatt 😆
Jövöre majd jó lesz a tört verzió is valahol torrentről ha ki nem kapcsolják addig a neted 😅
bogyó baszki ennek az ára 0 forint
most még csak a hegyét nyalogatod
áprilisig rápihenek, utána indul a buli
Én már megittam egy fél Argust - a kaja még ezután lesz....
akkor eszed meg majd a faszt telibe, ha visszajön a böszme
Így van! Rántottát kívántam azt ettem. Most meg iszok rája, meg a világ leglazább állata, szarokrája... 😆
ez van. én meg albániába meg montenegróba járok 3éve. arrafele beleszarnak ki oltott , ki nem, a fejlett nyugat meg b@ssza meg magát a kovival
Amúgy ennyi a teljes ára (bal alsó sarokban): https://www.captureone.com/en/...
Egy demokráciában így is van - de hol van most demokrácia? Majd áprilistól...
általában senkinek semmi baja az oltással, csak dönthesse el mindenki szabadon, h akarja-e?
mint ahogy eldöntheti bárki, hogy kire akar szavazni, hol akar élni, hány gyereket akar, mi legyen a melója, hisz -e az Úrban, cigizik-e , iszik-e, gyalog jár v kocsival? ha szabad az zember, akkor dönthessen szabadon! ha nem dönthet, akkor nem szabad
Ja, ez az upgrade ára - és most nagyon akcijós volt. Amúgy szükségem van rá, a Sony - ingyenes, a géphez adott - RAW-konvertere kb. guriga taknyot sem ér....
Unatkozom. Egyébként nem PS, hanem maga a CaptureOne RAW-konverter progi. Most fizettem érte 60 ezer forintot (169,- Euro-t) 😍
Honnan vetted ezt a dagerrotípiát? 😆 már rendes fotós sincs, csak "képboltos"?
mondjuk én ebben a bill dologban nem hiszek
abban egyetértek hogy nem kell ennyi ember, de sokkal egszerűbb nem megszülni őket mint kipusztítani, főleg egy vírussal nem akarna pusztítani senki sem, hiszen aki nem idióta fanatikus vallásos az tisztában van vele hogy létezik evolúció, aminek a gyors lefolyása a mutáció
aztán ami gyorsan szaporodik esélyes a mutáció, szóval simán visszaüthet bármilyen ilyen terv
a csipp fasza dolog, simán lövetném magamba ha utána nem kellene iratokat hordani
a tetűírtót nem tudom, ovodában volt utoljára részem benne
Tavaly is jött a nyár, elment szabira 😂
Horgászni?! 😯 Ne baszd! Most voltam kint a Szelidi-tónál és be van fagyva! Egy kurva horgász még a környéken se.