Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van olyan?
Mi az hogy "liberális demokrácia"?
Fábol vaskarika?
Érdekes módon a saját tapasztalaton- vagy világnézet szerinti véleményalkotást valahogyan nem látom.
senki sem basztatna ha nem fújnád ki a füstöt
bármennyit beszívhatsz a füstből senki sem korlátoz benne
amúgy a feltételezésedből kiindulva a szarás is korlátozva van nem szarhatsz a plázában se a mozgólépcsőre se a boltok elé, de még a próbafülkébe sem
... és hogy sok ilyen faxságot lehet szajkózni - az a demokrácia... pedig egyesek szerint náluk az nincs 😁
Neked a lapát,az muszaj. 😆
Na ez az: mindig a dohányosokat baszogatják.... 😆
Ha már itt tartotok........
Gyalogsági ásóval csak egy jó kis koppintás a koponyára. 😆 Na jó vagy 40-50! 😅
Bogyó nézne nagyot, ha olyan liberalizmus lenne nálunk, mint a németeknél 😁 1 hét után rohanna szavazni O1G-re 😅
Igazából ott nem arról van szó, hogy az oltatlanok nem dolgozhatnak és ezért küldik el őket hanem leépítés lesz amúgy is és úgy néz ki, hogy elsősorban őket küldik el.
Oltakozzatok, motoros tezsvíreim! 😁
De! Muszáj! 😆
...kurvára remélem, hogy nem...
amúgy a munkáltató nem kötelezi az oltásra a dolgozót, csak azt mondja hogy az oltott dolgozhat
akinek nem tetszik elmehet.....
olyan munkák is voltak...lehet még ma is van
pl háremőr 😂
mondjuk azért nem ugyanaz a kategória a herélés mint az oltás
Mi volt ebben "szép"? K.István, aki ehhez is ért?😅 aztán belinkel egy angol pdf-t, hogy "nesztek, a gugli lefordíccsa"
A magukat hűde liberálisnak hazudó nyugati geciknél van leginkább kötelezővé téve az oltás, ez nem tudom feltűnt-e már ott a sötét lyukban bújkálva...
Lófaszt, a védőfelszerelést vagy a fehér szmokingot leveszed a munkaidő végén és ha munkahelyet váltasz mész, akkor ott sem kell már hordanod majd.
A kötelező oltás kb. ugyanaz a kategória, mintha előírnád az alkalmazottaidnak hogy kötelező sterilizáltatniuk magukat.
azt hittem "koronás"... :-D
Nincs it semijen klubosodás-klikkesedés. Mind egy csónakban evezünk... Össze lehet néha vetni hogy kinek milyen gondolatai infói vannak, de nem szabad egy bizonyos szint alá menni.

Szerintem mostanság az egyik legjobb beszélgetés volt:
http://youtu.be/zcIyhZo0VTQ
Felhívnam a figyelmet, hogy milyen mértekü "törvénysértés" mikor diszkriminálják a oltottság alapján a munkavállalókat. Szerintem ezért súlyos árat fogunk fizetni...valaki az egészségével van aki az egzisztenciájával. Mindkét "oldal" vesztese lesz ennek, minden elöny csak pillanatnyi. Arra azért fel kéne kapni a mindenkinek a fejét, hogy madártávlatból nézve európa csak vesztese lehet ennek mesterségesen keltett megosztottságnak. De mivel önzö módon mindenki csak a saját kenyerét sütögeti a pillanatnyi elönyökért beáldoznak mindent.
Én sem tenném kötelezővé, aki akarja oltassa magát aki nem az meg nem, de pl. csak ma abban a múszakban ahová az alapanyagot hordom kb 10-en dolgoznak ebből 3 volt covidos és haza küldték őket (már napi tesztelés van), a kocsin 3 műszakban 3-an ülünk és ebből aki utánam jön ma nem jött mert cocidos lett, így lehet, hogy én is az leszek hisz nem fertőtlenítjük magunk előtt vagy után a gépet és simán átterjedhet, a kolléga mondjuk 3 oltásos és tünete nincs viszont a neje lett beteg 2 régi oltással egyenlőre közepes tünetekkel és ezért tesztelték őt is, de ő tünet mentes.
B+, ha annyira azt akarják, hogy nem menjünk, akkor nem megyünk... basszanak egyedül 😁 Mi évente 2-3x kijártunk ilyen 2-3 éjszakákra, kis wellness, kis hegynézés, ez-az - de hogy a pénzemért cserébe még szopassanak is, na annyira nem vagyunk jóban 😠
Ahhoz előbb áprilisban el kell zavarnunk a mostani "illiberális" kormányt. Sikerülni fog! 😍
ez szerintem nem teljesen így van
előírhat a munkáltató bármit, legtöbb helyen egy csomó védőfelszerelés kötelező
de pl azt is hogy te fehér szmokingban végezhetsz csak munkát
az oltást meg nézhetjük úgy is a (fősodratú faszságok miatt) hogy védőfelszerelés