Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de mi ellen?
sanyám mert nem figyeled a híreket(kezeit széttáró) Nem azt mondják, hogy 3 oltással nem lehet elkapni a vírust (ujjával nemet mutató)
Hanem azt, mondják, hogy csak a 3 oltás véd (meghajlós)
Az igazság kedvéért, mint írtam volt mi máűr 3X voltunk oltva, két hete írtam, hogy kaparászás stb, én nem mentem orvoshoz, asszony köhögés és rosszabb állapot, orvos aki nem tesztelte megállapítja, hogy sima gyuszi mire vettünk tesztet és kiderült covidos ahogy az egyik lányom is (kis megfázós tünet) mire persze karantén, még a hét elején is pozitív lett és gyuszi haver elig csökken, holnap megy vissza dokihoz újabb tesztre. Tehát van 3 oltással is covid mondjuk úgy fest jó megússzuk kórház senkinek nem lett eddig (asszony azért még nem heverte ki teljesen).
Oltakozni voltatok már ma?! 😍
ADAX NEO-kat szereltetek most. Klímával kombinálva.
A gázt az óránál levakoltam.
Nem lesz több a vill.számla mint a gázszámla.
Hát én voltam miskolctól zalaegerszegig jó sok helyen, és csak 4,7-es értékelés felettiekben, vajon milyen lehetett volna a többi 😬
Na összefoglalóóóó!!!!!!!!!!!!!!!
https://24.hu/tudomany/2022/02...
Ini. Magam részéről 1 éjszakát sem szívesen töltenék egy ilyenbe(gondolkodós) Szerencsére nem is kell(meghajlós)
Egy időben jó sokszor aludtunk alja szállásokon azok voltak ilyenek
Arra jók voltak hogy veszünk este 6-8 óra felé és reggel 7-8 felé mentünk is
De lakni nem tudtam volna egyikben sem, olyan minimál megoldások voltak
Romániában még elmenne
Igazából egy olajradiátor egy törölköző szárító 😄 Csak ennek is fűtőpanel a neve(kezeit széttáró) Ami pecók még felújításra várnak mindegyikben junkers átfolyós vízmelegítő van, meg calor II fűtőtest. Nos ezeket baxom kifelé(kezeit széttáró) Most 1 megint elkészült aztán abba a junkers még maradt. De tanulok a hibáimból ha az albérlők elmennek akkor onnan is mén kifelé a junkers. De hát még múlt héten költöztek(kuncogós) Ki vannak a nyílászárok cserélve nem olyan huzatos már a lakás mint előtte. Oda meg kell a levegő(szemeit körbeforgató) Két éve raktam egy 100 as lapos Aristont kecsón. olyan 3 ezer ft-ot eszik havonta. Ketten lakják ránézésre úgy néznek ki mint akik naponta fürdenek innen a fogyasztási adat remélem nem falls 😂
2 szobásat. 😆
Milyen panelt veszel?
Infra? Mennyezeti, ablak alá, padló?
Ja,es te ettol is szarabbul vegzed,nemsemmi nem? 😂
Mostmondmar,teged is felvettek,kiss istvan hozzad kepest einstein. 😂
Mégsem én küldtem át a csavart a munkalapon.
Ha kiss istván ezt így gondolja, akkor ő értelmi fogyatékos,így akkor tűzoltó sem lehet,szóval nem is opció hogy tűzoltó védőruhába rohangáljon a házba.
🤔
Szerintem meg ez is sok annyira csapnivaloan szarul vegzi a munkajat.
De mehetunk vissza az ősemberekig,vagyis hozzad,de ez azon meg nem valtoztat kiss istvan hiten hogy o bizony tuleli semmiseg neki.Tudod o biztos benne hogy a szar ruha mellekhatasa sokkal halalosabb mint a tuz.Van ilyen hulye ember,de hat o biztos magaban. 😂
annyi(kezeit széttáró) Kinek mi a bagatel(kezeit széttáró) Holnap kb. annyit költök bojlerekre, meg fűtőpanelekre(fejét fogó)
Sok bizonyítéka nincs az ellenkezőjére.
minddel beszéltem egyenként legalább 10 percet(kezeit széttáró)
Ezt akár eskü alatt is vallom(kezeit széttáró)
"azt kiss istvan fotorzs ugy gondolja seggpuceran beszalad"
Ugy gondolom az elso kirugasi ok az olvasni tudas hianya. 🤔
Hát tudod van egy óriási nagy különbség, a tűz esetében vissza kell menni egészen a születésig,bár neked erről fogalmad sincs,de valahol ott kezdődik mikor anya és gyerek között kialakul a bizalom,és az akiben a legjobban bízik az aki nem akar hasznot húzni félrevezetéssel meg átveréssel a gyerekből,ő elmagyarázza megtanítja neki hogy a tűz megéget,persze a gyerek kíváncsi lesz és maga is meg fogja ezt tapasztalni,de azt szabadakaratából teszi de onantól egy életre megjegyzi hogy a tűz megéget.