Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyszer lepermteztek a repcén azóta nem vittük
devnem csak a méheket minket is, repülőtől szórták a cuccot bőszen mert kb 50-60 méterre voltak a táblától a méhek mi meg szaladtunk másik legalább ennyit de kaptunk rendesen
hiába volt a hivatalba is bejelentve, a gazda is tudott róla hogy ott vagyunk szart rá mindenki senki sem értesített
inkább adtunk nekik tejporos cukorlepényt tavasszal, aztán a végén azt sem mert kibaszott fárasztó volt gyúrni
Győr.
Azt én se bánnám, repce induljon be szépen mert elég gyér minden. Akácnak is jót tenne már. A kis veteménynek is, a gyümölcsösnek is 😡
Kurva oltottak miatt az eső sem esik.
Aha... Merrefele is laksz?
én az esőt várom, csináltam új helyeket a csatorna parton aztán elég meredek kell lépcsőt csinálni de szárazon olyan kemény nem megy bele az ásó, szóval elkezdhetne esni mondjuk szerdáig folyamatosan, megszakítás nélkül 😃
Az nagyon rossz lehet. Ebéd után én menek... Zőccséges rizsáshús barack kompóttal, azt utána össze rázom az olasz lommal... 😆
baszki, akkor ezért nincs kedvem motorozni, az a kurva oltás az baszta el a kedvet
még ez is....
A legnagyobb szerencse, hogy a motorozhatnékra nincs negatív 6ással az óttás. 😊
biztos van összefüggés mert egy csomó oltatlan ismerősnek nem húzták ki egy fogát sem
nekem a tömés széle tört le és be vagyok oltva, így most már biztos hogy az oltás a fogakat is tönkreteszi
Szerinted a fogamat is az oltas miatt huztak ki? 🤔
még nem volt rá alkalom, de be lesz szerezve mert igazi hazafi vagyok
előbb-utóbb ini is bele fog bukni a kamu oltásaiba(gondolkodós) igazoltan lesz neki 4 aztán még is makk egészséges ez szemet fog szúrni az egészségügynek 😆
De hogy öreg.
De ez lesz rá itt a magyarázat.
inikém te a 4 -iket mikor veszed fel?(óranézegetős)
ruszkitól nem is lehet mellékhatás mert az nem elfogadott cucc, szóval se hatás se ellenhatás se mellékhatás nincs 😂
68 éves még öregnek se mondanám. Sajnos sógorom oltásrajongó az beszélhette tele a fejét
ja tényleg
voltunk tegnap vendégségben megettem kb 3 kiló süteményt, csináltunk vércukor mérést aztán 6,8 lett annyi cukor után is
ma reggel rámértem mert elhoztam a mérőt és 5,7 volt szóval ha dokihoz mennék már írná a gyógyszert mert kicsit magas(5,5ig jó a reggeli)
neked másként jött ki a mellékhatás(kezeit széttáró) Felszívódott a maradék agyad(kezeit széttáró) Nyílván nem volt feltűnő, mert az oltások előtt sem volt túl sok... 😅
én vettem valami szopogató biszbaszt amiben van lidokain, aztán este el tudtam aludni
napközben nemigen szopogattam mert a nyelvemet is zsibbasztotta és fura érzés volt
kaja előtt kb 50 csepp propolisz egy szűk fél deci vízhez aztán attól is elmúlta fájás és tudtam enni
én nemigen eszek-veszek gyógyszert, rajtam ne gazdagodjon meg senki sem, múltkor amikor lázas voltam akkor vettem be gyógyszert mert gecire égtek a szemeim, igaz 2019-ben lejárt de még simán jó volt
Tudod ini amikor néhány hete kapart a torkom elmentem magándokihoz, mert hát annak is csak élni kell(kezeit széttáró)
Felírt egy kövér receptet.(szemeit körbeforgató) Aztán elmentem a patikába kiváltani a gyógyszereket, mert hát a patikusnak is csak élni kell (kezeit széttáró) Aztán a nagy papírzacskó orvossággal hazaérvén úgy ahogy van kidobtam az egészet a kukába, mert hát nekem is csak élni kell(kezeit széttáró)
gondolod ott nincs net?(kérdőjeles) Bár asszem fűtésük sincs netük akkor mé lenne 😅
Lehetne vizsgálni az esetek gyakoriságát. Összefüggéseket keresni. Ezt titkolni fogják. úgy 1000 évre(óranézegetős)
Tudhatnád már a választ!
Öregség......
anyósom 1-ik pillanatról a másikra leesett a lábáról. Olyan ízületi fájdalmai vannak, hogy fel se bír kelni, ha mégis akkor bottal vánszorog. Ez sem az oltástól van ugye laca?
Nem hisz a prófétának. 😂
https://m.facebook.com/orbanviktor/videos/vegy%C3%BCk-fel-a-harmadik-olt%C3%A1st/5265816953448417/