Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.
Helyes.
tök mind1.azok megdöglenek,tuti
Infó forrása?
Az 2 ismert cigó családnév, összefogtak?
Két cigány gyilkos neve már meg van: Rafael, Sztojka.
Remélem Sesum apja találja meg őket...
Ezek már csak ilyenek, csak 5letet éct nem
Ja igaz. Hát akkor nincs más megoldás!
Tehát nem tökös - mákos ? Kajára én is szívesen adnék, a kerítésen belülre... És ne essen félreértés: tucatszám tudnék CIGÁNY embereket sorolni, akikre rendesen felnézhet sok Magyar is, le a kalappal. A gáz csak a többi ezerszámra szaporodó türhővel van, pl. itt a szomszéd lépcsőházban: a faszi 35 évéből 11-et ült, most az én (mi) adónkból él, a fia meg 11 évesen 3x-os visszaeső bűnöző ! A Cigány szó semmi rosszat nem jelent, ha származást jelöl. Ha viselkedés-formát, akkor annál inkább
akkor is mi etetnénk őket ....
Egy újabb terület, amiben a Szlovákok (szintén) előrébb járnak mint mi... Nesze 1000 éves büszkeség - ott legalább megoldják az ilyen problémákat... ( pedig "probléma" az volt/van ott is vastagon )
Rezerválni kell a tetveket!
Tudom, 2 oldala van.
atv-n mondták be!
melyik adón?
most nem kéne beleszolni a rendőrségnek mert ha ezeket a szerbeket most elfogják akkor nemzetközi viszáj lesz! melléjük kéne állni! sok sok magyarnak és most bosszut állni! most lesz itt rend! hiradoba most mondták hogy utcai kapcoslás lesz veszprémben fél hétkor
csak annyi a bibi ezzel , hogy szerbiában a magyarság a kissebséb , s hozzászólásoddal , őket sérted ...
Ezt mondom! Nem magunkba kellene ugatnunk!
Az a baj,hogy lesz romafélelem,nincs ezzel baj,csak nem a magyaroktól,hanem a szerbektől!Pár magyarnak is be kellene állni a sorba...
Szégyen vagy nem, ők ,,értenek" az etnikumok kezeléséhez.
sztetek lehet hozzájuk csatlakozni? forradalom lesz itt emberek!
A szerbek legalább össze tudnak szerbelődni ha kell az egység a megoldáshoz
Buli lesz