Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Petro!
Az első és az utolsó képen ott figyel az ABS a zupabajk BMV-n ez most igaz vagy nem photoshop vagy nem utcai vagy vörsöny?
nem értem
kicsi yamaha,pici suzuki,na meg egy csipet honda,és kész a BMW
Igen, még decemberben. De még megy vissza hozzá telószimering cserére, meg valami még van vele, mert 5E-es fordulatig hebeg habog utána meg kiakar ugrani alólam úgy megindúl. Lehet van kis dugulás valahol azt mondta, de hamarosan kiderűl úgy is. Mihelyst jobb idők lesznek viszem is hozzá.
Cső mindenkinek. Tényleg elég űber brutál az a BMW! Szkrács Vécsei megcsinálta már azt a karbi szinkron beállítást?
jaaaaaaa.
1-et értek!
Heló. Igen azért, mert még az előző tulaj akkor kifizette. Amugy már nem is súlyadó hanem a teljesitmény után kell fizetni rohadjanak meg. Nekem 12800ft lesz.
24e ret..
akkor nem tudom mongyuk én még tavaly vettem a vasat ! lehet azért? amugy mennyit fizetsz?
én fizettem eddig is
de eddig nem kellett nem? legalábbis nekem most jött elöször!
hello.
Persze fizetünk mint a katona tiszt :(
hello! nekem ma jött egy levél a polgármesteri hivatal adóügyi osztályáról hogy SÚLYADÓ-t kell fizetnem egy évbe 16000 ft-ot két részletben az elsőt március 15-ig kell befizetni. eddig nem kellet mocira sulyadot fizetni ! vagy rosszul tudom? neketek jött ijen levél? ha nem akkor készüljetek fel rá!
A Troy Story fojtatódik!?
Az nincs... csak elektromos ülés és plexiállitás
no meg Troy bácsi nem kis tudása
Kemínyek vagytok Zoli! Tokajtreffent megütöttítek! Feredőgatyát nem nagyon kellett vinni,mi?
Szerrinted maarkolatfűtés vann rajt?
Azé nem olyan sz@r! A zupabájk BéjeMWé
Ja,haladt egy kőrrekordot !
spriccet?
Nem vótál te ilyen
más lettél?
Ja!
Jól kenték a ficsúrok
Ó,csak egy lightos spriccet.
Kemény volt a racsni!
mit iszol mán megint te kocsog