Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni: Kb mennyit veszít egy moci a teljesítményéből? És mi az ami még normális?

Egy R6R-ről van szó, ami papíron 128 Le és a tengelyen 110 lovat mértek?!

Előre is köszi!
Igaz powercity most néztem a sisakja volt soumy!
sorry
Ok!
A Suomy igaz, csak nem csizma hanem sisak
A sisak viszont nem rossz cucc
Hát én úgy emlékszem tavaly előtt Suomy-ba nyomta Bayliss. De ezen nem veszünk össze! Igazat adok!
Garry bácsi erőcsúsztatásait volt szerencsém élőben látni
Nem semmi az arc
Bayliss meg iszonyat nagy csávó volt míg versenyzett, főleg mikor Superbike világbajnokként megnyerte pár éve az utolsó Valencia-i Motogp futamot Wild card-al
Szeva!

Hááát én sem tudom mindenesetre a wsbk-ban majd eldől mennyire jó a cucc..Bár kétlem,hogy az utcán használt cuccal indulnának a vb-n.Szerintem valami jó kis antihopp rendszert raktak fel meg talán kipörgésgátlót oszt csű..
Nagy mester volt T.Bayliss papa.. Meg a másik Isten Gary McCoy..
cső balu!
szerintem utcán lehet bejön nekik de versenyen nem tudom...
kedves komám troy bácsi Oxtar azaz TCX csimmát használt nyugdíj előtt
Carlos papa meg világ életében Alpinestars-ban ment
peace
én meg több mint harminc pízt a busára
Ha jól vágom a témát akkor a honda is megcsinálta a maga kis abs-el szerelt rendszerét a cbr1000rr-re..Ha bejön nekik akkor nem lesz pite a dolog mert superbike-on nem nagyon szoktak ilyen rendszereket használni..
Akkor még elég olcsón megúsztad én 26eft-ot fizetek egy évre..és még nem is egy nagy vérbenga gép..
De kinek mi a véleménye! Azt mondom ki kell próbálni!
Nem hiszem hogy sz@r lenne a Suomy csizma! Ha Troy Bayliss-nek és Charlos Checa-nak jó akkor sztem neked is!
most ha azt mondom igen akkor kocsog leszek itt sok ember szemében
de amúgy szerintem az
Ez csak én szubjektív véleményem...nincs a Suomy-nak régóta csizmában tapasztalata
Egy kis Olasz Csoda
akkor azt mondod sz*r?
Menek ! Cakát!
tényleg vazze
de barom vagyok
mivan kijózanodtál?
Az, első kipörgésgátló szenzor!
Made In China
meg azt mongyák jo árban van mert most 47000 ft
Én is ugyanilyen csizmát néztem csak fehérben. Egyik ismerősömnek ilyen van és nagyon meg van vele elégedve! Szerintem jó csizma megéri megvenni!
hali! csizmavásárlás előtt állok és néztem egy Suomy Extreme csizmát és kiváncsi vagyok a véleményetekre! esetleg valami tapasztalat? köszi! hullajelölt.
és csak jobb tárcsánál