Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fosik a lyuka a tűtől
Dehogy varratom..össze forr az
varrasd össze
Jobbulást.
10 centi hosszú, fél centi mély kb.
Már beszéltem egy ismerőssel a kassain a robogós boltban. van nála. majd bemegyek csak szétbasztam ma a lábam és a héten már nem igen lesz debrecenbe járkálás
Szerintem kapsz a Hüse autós boltban is (Kölcsey-vel szemben).
Én régebben vettem náluk 520-as gyűrűset, éppen nem lett jó, de van nekik több méretben.
Egy telefont megér szerintem.
500-1000Ft között van, habár nem egy csúcsmárka.
Akit ismersz az Hamar. Illetve a régi krosszos brigád.
Jön még a régi motorom gazdája is. Területen már motorztam és nagyon nagyon jó
csak van ám sokkal fontosabb mint a motor
mindig azt mondod a torma árából veszel
adsz rá pénzt? annyi híja van az egésznek
inkább másik motort vegyél mostmár kinőtted vazze
bazze nem tudok olvasni fórumot mert nincs időm, de ez a trohpy még így nulla idei motoorzással is érdekelne,de basszus szerda este van
hogy menjek így el, el sem engednek a melóból,nincs helyettesem, motoromra fel kéne tenni az új rezót is,meg átnézni, valamelyik nap kerültem vele egyet az utcán,annyi volt azt hiszem a hónapban az első motorozásom
mondjuk keverék olajam sincs egy deka sem,azt is rendelem már vagy 2 hónapja
bazze ricsi ha tudom 18adika óta amikor ezt beírtad,akkor mennék,de így acsak koptattam pár sort a topicba,hogy lássátok még élek
ki van a névsoron?
zé,spakó,hamar,csabi,te,régimotorodgazdája,kik még?
biztos h jó lesz,időjárás kurva jó, erdő is még átlátható, ajj baszod :)
sok sikert és majd kérnék beszámolót is,milyen volt a szervezés, motorozás, hely,helyezés, stb!
lehet veszek akkor másik láncot
két keréken 42 éve készülődök, és 56 éve készültem Tokod-Pilis, egy-két hete, enduro cross versenyén kellett volna részt vegyünk, akkor talán kiszartam volna egy Román endurance-ot Elfogadták a csapatom nevezését, így néhány FIM supermoto világbajnoki 2014-es futamán indulok! Szar lesz olvasni a nevezői listán, a nevemet
kb 1000-1500 Ft
Szasztok! Elhagytam a láncomról a patentszemről a kis biztosító lemezt. Gondolom külön nem lehet kapni. Mipíz egy patentszem? 428-as nem O gyűrűs lánc sztem
Persze ,hisz én vagyok
vagy ezt?
Ricsi! Ezt a gyakorlatot be tudod mutatni?
Te állandó felkészülésben vagy
Rengeteget mész
Helló! Az én véleményem az. Felkészülés nélkül, nem szerencsés versenyezgetni
Szia Jani! Ezen a képen negyven egynéhány éves voltam! Azóta nagypapa lettem!
Öregszel fater!
Régebben még magasabbra ment ez a lábemelés dolog (mondjuk az ilyen pillanatokat tudni kell jól fényképelni):