Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gratulálok, azért volt pár nehézség úgy látom és tényleg az izgalmas résznél merülsz le
Nagyjából átfutottam a videód, jó hangulatú menet volt ez.

Gratula Amigo, nopara az eredmény miatt, jól mentél.

Egyébként vágod: "nem ma kezdtem... tegnap"
A kupát így is kiérdemled! A szervezők a rendezők valamint a sunnyogók akik csak azon gondolkodnak hogy hogyan fognak becsapósdit motorozni, nem voltak a lebonyolítás magaslatán! Pl: minden ötödik ellenőrző pontnál, majdnem mentőápolót kellet volna felállítani! Úgy láttam a filmekből, hogy nem volt!A kiszalagozást ahogy te nevezted, nyilakkal kellett volna megerősíteni a rendezőnek Na de, a legfontosabb az hogy az elmúlt hétvégét magad mögött hagytad és tapasztalatot szereztél magadnak A tömegsport, amin résztvettél, a jó hangulatról, barátságok kialakításáról és a természet meghódításáról szól! Tulajdon képen, hány magyar induló is volt ?
Köszönöm én is így látom
Köszi a beszámolót,kafi és nagyon jól toltad! Gratula!
Láttam képeket a facen, rajta vagytok páran, jó kis motorozós lehetett, nekem is pont ilyen kéne felzárkóztatni...
Valahogy azt nem értem,hogy mikor eldöntik egyes akadályoknál,hogy na itt menjetek aztán később látván h nem boldogulnak(tisztelet a kivételnek) akkor azt kikerülve könnyítenek a többinek, ezzel hátrányba részesítve az előttük haladókat, lásd Riki is! és Lásd pont e miatt "szopja" be valaki akinek mondjuk a helyezése veszlik rajta, de csak ha azt nézem mi a fer,akkor is jogos az óvás! És miazhogy nem menteke bele?

Aradon is utáltam az összes motorost aki kikerülte az egyik legszopóbb patakot...
Minden esetre akkor is az eredmény a tied riki, és gondolj erre,hogy szép eredményt értél el!
Előttem 2 illetve maximum 3 ember ment mert mi indultunk elsőként az idő eredmények miatt. Eléggé nézni kelet a "kiszalagozást". Ezért is sokszor tötyögtem,útkeresés volt a fő.
Szóval jött az utolsó nap mikor is a mögöttem lévővel szembeni előnyöm minimum 10 perc volt. Nyugodtan álltam rajthoz hisz mondták ez csak levezetés lesz és maximum 30 perc az egész. Fasza rajt ismét prolog épített akadály most visszafele és egy kör kint az erdőben majd még egyszer ez nekünk, a hobby nak csak egyszer. Indulás prolog megvan igaz lassan mert tudtam nem kell sietnem 10 perc az behozhatatlan. Megyek szépen patakokon át fel le és egyszer egy meredek lejáró végén egy méteres iszap keresztbe. Staff ott integet erre erre és átmentem ezen a sáros trutyin. Sikerült de úgy megmerült a motor hogy 100méter után megállt. Rugdosom nem indul!
Több rugdosás után levesz légszűrő házat és a légszűrőm 3/4-e egy merő sár tenger. Nagyjából kitakarítottam és nehezen indultam tovább. Jött a 2ik köröm az épített pályán. Itt már sajnos ismét leállt a motor és láttam hogy ezt nem tudom és nem is szabad folytatnom mert csak elbaszom a motoromat. Így fel kelet adnom a biztos dobogós helyemet! Az ideg majd megölt.
Persze mint később kiderült utánam a többi embert nem ott vitték át a iszapos szopáson. Így óvtam hogy ez nem igazán fer. Meg is beszéltem a rendezővel hogy akkor én a vasárnapot ismét megnyomom,de a legeslegvégén valami román geci a helyezését féltve nem ment bele!
Így buktam a buli sajnos!
Így csak lélekben tudtam végre egy kupát mutatni Dudinak
Mennyi induló volt? Azért kérdezem mert a kerék-nyomokból látva nem sokan vágtak neki a feladatnak! Honnan tudtad hogy merre menjél? Pl: 49:00 P A véleményedet, 54:56 P egy szóval kifejtetted
Nem volt az rossz !Gratula még1szer !

De baszki ,hogy pont ott merül le kamera, amelyik részre a leginkább kíváncsi voltam !
Itt az ígért vidi szintén vágatlan és hosszú
https://www.youtube.com/watch?...
Ezután is összetett 3ik hely volt az enyém közvetlen mögöttem lévőnek 10 percet adva
A hétvégén /amin támaszkodom/ egy nemzetközi Porsche kupán fogok részt venni, remélem én is a dobogó közelében teljesítek!
Nagyon örülök hogy végig csináltad és külön gratulálok a dobogós helyezésedhez!
gratula!
akkor Királyerdő,na várom a vidit
Nem hinném hogy a Bihar illetve a Béli lett volna. Mézged fele voltunk de gyenge fos helyek voltak sajnos. Nem mentünk magasra fel
És a versenyútvonal a Béli - vagy a Bihari hegységben volt?Esetleg Királyerdő ?
fasza,garatula!
Kategóriámban a 3ik lettem.
Másnap indulás 3ik ként, ez volt a fő nap,kb 65km.
Itt is 3ik ként értem célba. Mögöttem barátaim 10-10 percet kapva tőlem és utána nagyon nagyon sokára jöttek a többiek. Időm valami 2.30 köröli volt. Holnap kaptok ebből is vidit
Gyorsba tömören leírom nektek!
Első nap prolog,két kategoria. 1 expert 2. hobby
Gondoltam megpróbálom az erősebbet vagyis az expertet.
Elején úgy indult,hogy 1 kategória lesz de változott:)
A Román szövetség így látta jónak.
1 nap Prolog.
A pálya mindkét osztálynak azonos csak mint a rajt előtt kiderült nekünk 2 kör a pálya.
Na fasza http://youtu.be/WNPmvlK3qAM
Vágatlan verzió!
Én is várom a beszámolódat!
valami beszámoló ...
Sziasztok! valaki nem tud olyan motorkereskedést ahol van yamaha r6 eladó?
Zé mester mi a helyzet? Voltatok veretni?
kimentem volna nézőbe ha tudom hogy ott van mozgás!